Scorpions

Rock'n'roll i eksplozja rocka... Wszystko dotyczące muzyki dekady "dzieci kwiatów"...

Re: Scorpions

Postprzez Michał » Wt wrz 16, 2014 16:38

Lorelei napisał(a):Polecam posłuchanie sobie "Taken B-side" prawdziwe rarytasy, drugie strony singli, niby gorsze a świetne.
Żałuję, że niemal połowa z tych utworów nie znalazła się na regularnych albumach - częstokroć przewyższały jakością niektóre "zapychacze".
Michał
Pasjonat
Pasjonat

Postprzez » Wt wrz 16, 2014 16:38

Postprzez Sebastian1981 » So paź 11, 2014 18:13

Bardzo ucieszyłem się z tego powodu że Scorpionsi jednak na razie nie zakończą działalności.I czekam z niecierpliwością na tę płytę.A "Taken B-side" udało mi się zdobyć.Polecam tę dwu płytówkę każdemu fanowi nie tylko scorpionsów ale każdemu fanowi dobrego rocka.Podejrzewam nawet że gdyby były promowane z nich w radiu , to mogły by się stać całkiem sporymi hitami .Mam tu na myśli chociażby takie utwory jaak : Edge Of Time , Cause I Love You czy Cold.
Sebastian1981

Postprzez Michał » N paź 12, 2014 10:26

Sebastian1981 napisał(a):Mam tu na myśli chociażby takie utwory jaak : Edge Of Time
Ten akurat utwór był umieszczony na koncertówce "Live bites" z '95 roku :) więc takim "bardzo nieznanym" to on nie jest :) Oczywiście że jest to świetny kawałek - pamiętam jak kupiłem kasetę z tym koncertem, to właśnie Edge of Time obok Living For Tommorow były najczęściej wówczas odtwarzanymi przeze mnie utworami z tej płyty :)
Michał
Pasjonat
Pasjonat

Postprzez halloween » Cz lis 27, 2014 19:14

dla mnie najlepszy ich utwór to "when the smoke is going down "

https://www.youtube.com/watch?v=akUJ-Cd0hxw
halloween

Postprzez Sebastian1981 » So lis 29, 2014 19:26

Warto dodać iż Scorpionsi są jednym z najbardziej spiratowanych zespoów.Tyle składanek z ich balladami ile się ukazało , że aż nie sposób ich zliczyć.Poza tym już oficjalnie Scorpionsi są jednym z najczęściej wydających składankowe płyty zespołów.Też ich pełno wydano.Sam jestem w posiadaniu kilkunastu z nich.Sa to np. wydawnictwa trójpłytowe : "Box Of Scorpions" , "Platinum Collection", dwupłytowe :" Deadly Sting The Mercury Years" , "Gold" czy też jednopłytowe : " Best " , Bad For Good" czy "Hurricane Rock". Wszystkie oczywiście godne polecenia.
Sebastian1981

Postprzez Michał » So lis 29, 2014 20:58

Sebastian1981 napisał(a):Scorpionsi są jednym z najczęściej wydających składankowe płyty zespołów.Też ich pełno wydano.Sam jestem w posiadaniu kilkunastu z nich.Sa to np. wydawnictwa trójpłytowe : "Box Of Scorpions" , "Platinum Collection", dwupłytowe :" Deadly Sting The Mercury Years" , "Gold" czy też jednopłytowe : " Best " , Bad For Good" czy "Hurricane Rock". Wszystkie oczywiście godne polecenia.
Czy ja wiem? w większości są to po prostu "best of-y" gdzie większa część utworów się powtarza. Dla kogoś, kto chciałby poznać "przekrojówkę" zespołu, to w zupełności wystarczy jedna składanka wydana w ostatnich latach.
Michał
Pasjonat
Pasjonat

Postprzez pretty maid » So lis 29, 2014 21:21

halloween napisał(a):dla mnie najlepszy ich utwór to "when the smoke is going down "

https://www.youtube.com/watch?v=akUJ-Cd0hxw

Zgadzam się. :P
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
back to back - back to back
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez Toja » Pn gru 08, 2014 17:58

Toja

Postprzez pretty maid » So gru 20, 2014 20:45

Scorpionsi ujawnili szczegóły dotyczące nowego albumu zatytułowanego „Return To Forever”. Płyta ukaże się 23 lutego.
Tracklista:
1. Going Out With A Bang
2. We Built This House
3. Rock My Car
4. House Of Cards
5. All For One
6. Rock ‚N’ Roll Band
7. Catch Your Luck And Play
8. Rollin’ Home
9. Hard Rockin’ The Place
10. Eye Of The Storm
11. The Scratch
12. Gypsy Life
13. The World We Used To Know (bonus deluxe edition)
14. Dancing With The Moonlight (bonus deluxe edition)
15. When The Truth Is A Lie (bonus deluxe edition)
16. Who We Are (bonus deluxe edition)
17. Delirious (bonus iTunes)
Obrazek
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
back to back - back to back
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez motyl13 » Cz sty 01, 2015 09:15

Powiem szczerze, że czekam na tą płytkę z niecierpliwością.
Na początku nowy numer z płyty jakoś nie chwycił.
Scorpions - We built this house
Jednak wraz z kolejnym odsłuchem coraz mocniej zyskuje.
Ciekawe co wy sądzicie na ten temat. :)
motyl13
Zaangażowany
Zaangażowany

Postprzez » Cz sty 01, 2015 09:15

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lata 60-te... Jak hartował się rock