Metallica

Dyskusje o muzyce dekady w której nastąpiła eksplozja rocka, italo disco , new romantic i popu w najlepszym wydaniu.

Re: Metallica

Postprzez Nemesis » Śr mar 04, 2015 16:01

Świetna sprawa...szkoda tylko że mogą się chwalić tym co nagrali 30-kilka lat temu, a nie potrafią nawet zblizyć się do takiego grania obecnie :? Takie samo odcinanie kuponów od sławy jak kilku innych zespołów... Szkoda... A o nowej płycie jakby zacichło... Z drugiej strony, jakby miał być taka jak cztery poprzedniczki...to może i dobrze że cicho :twisted:
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez » Śr mar 04, 2015 16:01

Postprzez pretty maid » So mar 07, 2015 19:42

Nemesis napisał(a):(...) A o nowej płycie jakby zacichło...

A jednak nie. :wink:

W najnowszym wywiadzie dla TheRollingStone Lars Ulrich, zdradził kilka informacji nt. postępów prac nad nowym albumem, następcą Death Magnetic.

Siedzimy w tym głęboko. Mamy mnóstwo kawałków i teraz je dopieszczamy. Jesteśmy bardzo blisko.
W naszym świecie zawsze istniała wyraźna granica między fazą twórczą i nagraniową. Tym razem staramy się je połączyć, tak by nie było tak wielkiego odstępu między nimi. Chcemy sprawdzić, czy możemy wnieść do etapu nagrywania trochę z tej twórczej ciekawości i impulsywnych momentów, które mają miejsce, gdy grasz coś po raz pierwszy.
Chcesz dopracować to, ale chcesz też nagrać to w taki sposób, by nie wydawało się to zbyt przemyślane. Staramy się odnaleźć granicę.
Elementy twórcze są już prawie skończone. Jeśli tak mówię, to oznacza to, że zaczniemy nagrywać w następnym miesiącu lub jakoś tak. Dzieje się jednocześnie wiele innych rzeczy, takich jak życie i sprawy osobiste… Ale pracujemy praktycznie codziennie.

Ulrich został również zapytany, czy fani mogą spodziewać się wykonywania nowych utworów podczas wiosennej i letniej trasy koncertowej:

Mam taką nadzieję. Absolutnie.
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
back to back - back to back
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez jollyroger72 » So mar 07, 2015 19:46

Ale wciąż pozostaje pytanie: nad czym pracują? Nad znośną muzą czy też badziewiem...
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez motyl13 » Pn mar 23, 2015 08:48

Cóż... powiem tak. Pamiętam te czasy kiedy byłam nastolatką i wszędzie hulały ballady Nothing else matters, The Unforgiven a potem The Unforgiven II.
30 Ton lista, lokalne radio i składanki, które dostawałam od brata (oczywiście nagrywane przez dj radiowego :D ).
W tamtych czasach jako młoda siksa te ballady lubiłam, obecnie mam do nich sentyment i są w mojej osobistej 10.
Jednak by uprzedzić powiem tylko, że nie jest to mój ulubiony zespół. Ba, powiem więcej, że przez lata był to "ten zespół od 3 ballad" :wink: :P
Teraz jest trochę inaczej, zaczęłam w pewnym momencie wyszukiwać te najlepsze dla siebie numery i odnalazłam takie utwory jak: Mama said, Orion, Enter Sandman, Turn the page, Don't Tread On Me, Until it sleeps oraz Whiskey in the jar.
Tyle na razie jeżeli chodzi o te najlepsze dla mnie utwory, ale kto wie, może jeszcze przyjdzie fascynacja Metallicą :)
motyl13
Zaangażowany
Zaangażowany

Postprzez » Pn mar 23, 2015 08:48

Poprzednia strona

Powrót do Lata 80-te... Złota dekada muzyki.