Europe

Dyskusje o muzyce dekady w której nastąpiła eksplozja rocka, italo disco , new romantic i popu w najlepszym wydaniu.

Re: Europe

Postprzez Michał » Pt lut 27, 2015 10:16

Do tej pory ukazało się 6 utworów z nowej płyty, z których zaledwie 2 kojarzą się co nieco z Europe (California 405 i Days of rock ' roll) pozostałe utwory na kilometr zalatują dokonaniami takich grup jak: UFO, Led Zeppelin, Deep Purple czy Black Sabbath. O ile czerpanie wzorów z ww. zespołów nie jest grzechem to w tym przypadku panowie poszli na łatwiznę, niemal "kopiując" dokonania ww. band'ów.
Michał
Pasjonat
Pasjonat

Postprzez » Pt lut 27, 2015 10:16

Postprzez Nemesis » Pn mar 02, 2015 19:12

Dla mnie ta płyta średnia, prócz małych wyjątków w postaci "Hole In My Pocket", "Days Of Rock And Roll" czy "Rainbow Bridge".... A najlepszym kawałkiem jak to u mnie jest "Angels (with broken hearts)"... No i ta płyta jak dla mnie bardziej strawna od poprzedniczki..
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez Carrie » N mar 15, 2015 16:58

Coraz bardziej kocham nowy Europe i upajam się każdym dźwiękiem. Niesamowita płyta ! Od "Prisoners in Paradise" nie słyszałam tak przemyślanej i trafiającej prosto w serce płyty. Recenzje na świecie także świetne, jak najbardziej zasłużone !
Carrie

Postprzez Carrie » Pn maja 18, 2015 09:14

Wybiera się ktoś 3 listopada do Warszawy na koncert Europe? U mnie bileciki już kupione i czekam podjarana na ten dzień :)

Jak ja kocham tę piosenkę. Nie mogę się oderwać :) https://www.youtube.com/watch?v=WhoFtnPVXuM
Carrie

Postprzez Aurinko » Pn maja 18, 2015 10:27

Carrie napisał(a):Wybiera się ktoś 3 listopada do Warszawy na koncert Europe? U mnie bileciki już kupione i czekam podjarana na ten dzień :) (...)

Wybieramy się również my - Nemesis i ja ze swoimi połówkami :D.

Ze swojej strony dodam, że jestem przeszczęśliwa! :) :mrgreen:
Aurinko
Odkrywca
Odkrywca

Postprzez » Pn maja 18, 2015 10:27

Poprzednia strona

Powrót do Lata 80-te... Złota dekada muzyki.