Helloween

Dyskusje o muzyce dekady w której nastąpiła eksplozja rocka, italo disco , new romantic i popu w najlepszym wydaniu.

Re: Helloween

Postprzez Wilk Zły » Pt kwi 18, 2014 20:54

Nie słyszałem tylko Better Than Raw i The Time Of The Oath... co do reszty to powiem tak: Walls Of Jerycho na początku za cholerę mi nie podchodziło, ale z czasem zaczęło mi sie podobać, nawet bardzo. Kipery 1 & 2 to świetne albumy, szczytowy moment twórczości Dyniuf. Pink... rzeczywiście jakiś taki niestrawny, ale Chameleon nie jest zły, jest średni... natomiast Władca Pierścieni to porażka na całej linii. Jak już pisałem dwóch kolejnych krążków nie znam... ale The Dark Ride jest naprawdę dobrym albumem, kolejny to Króliczek on jest nawet niezły jednak za mało niezły, żeby był dobry. A zwieńczenie dwóch Kiperów to kolejna dobra płyta... właśnie jej słucham...
Wilk Zły

Postprzez » Pt kwi 18, 2014 20:54

Postprzez shark » Pn kwi 28, 2014 20:31

Nie ma co mówić. Helloween mimo iz miał w swojej karierze parę słabszych momentów to kawał historii metalu. Też darzę ich sentymentem a płyty takie jak Walls Of Jericho czy obydwaj Strażnicy to kanony gatunku. Często słucham Helloween i czy to starsze czy nowsze materiały zawsze znajdę coś fajnego.
shark

Postprzez Aeolus » Śr maja 14, 2014 06:19

Helloween powraca do Nuclear Blast:) Rozpocznie się nagrywanie nowego krążka, spodziewanego na wiosnę 2015.
http://www.nuclearblast.de/label/music/ ... ar%20blast
Aeolus

Postprzez Glass Spider » Pt maja 16, 2014 05:48

No,oby to była płyta przynajmniej tak dobra jak ostatnia !
Glass Spider

Postprzez pretty maid » So lut 28, 2015 22:38

29 maja ukaże się 15 studyjny album dyniowatych. Krążek będzie nosił tytuł „My God- Given Right” i ukaże się za pośrednictwem wytwórni Nuclear Blast.

Płyta była nagrywana od października 2014 do lutego 2015 w studio MiSueno należącym do zespołu, które zlokalizowane jest na Teneryfie. Produkcją zajął się Charlie Bauerfeind, natomiast okładkę zaprojektował Martin Häusler.

Wśród utworów z nowego krążka będą m.im. tytuły: Swing Of A Fallen World, Lost In America, Battle’s Won.

Obrazek
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
back to back - back to back
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez jollyroger72 » So lut 28, 2015 23:38

Okładka jakaś taka w Nemesisowych klimatach... :wink:
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez motyl13 » N mar 01, 2015 10:20

może i płyta też będzie w Nemesisowych klimatach :) oby nie została tylko okładka w tych klimatach :P
motyl13
Zaangażowany
Zaangażowany

Postprzez pretty maid » N mar 01, 2015 12:38

Coś w klimacie 2012 ...
Czyżby wydanie tego LP oznaczało koniec świata :?:
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
back to back - back to back
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez Michał » N mar 01, 2015 15:53

Jeżeli nowy album będzie w stylu dwóch ostatnich płyt, to jestem "za" :)
Michał
Pasjonat
Pasjonat

Postprzez Nemesis » Pn mar 02, 2015 19:05

Ja mam nadzieję że nie będzie, bo dla mnie dwie ostatnie płyty to słownie "trzy" nadające się do słuchania piosenki, reszta szrot... Ale to tylko moje zdanie. Mam nadzieję że nagrają coś wreszcie dobrego i nie będą wciąż kopiować zgranych nut tak jak to było na "7 Sinners" i "Straight Out of Hell"...
Okładka fajna, baaardzo mi sie podoba, ale oby zawartość była równie ciekawa, bo jeśli chodzi o Helloween to niestety nie raz okładka była z albumu najlepsza :wink:
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez » Pn mar 02, 2015 19:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Lata 80-te... Złota dekada muzyki.