Jennifer Lopez

Nowe trendy muzyczne i wszystko co wydarzyło się w muzyce po 2000 roku...

Re: Jennifer Lopez

Postprzez Anna » So sie 23, 2014 18:34

Peters1984 napisał(a):Ja ją zawsze lubiłem zestawiać z Careyką ale faktycznie pierwsze nagrania zupełnie inne niż twórczość Maryjki, dopiero potem doszło r'n'b u Lopezki.

Kariera Lopezki to 3 okresy:
1) latino pop 1999-2001
2) r'n'b - 2002-2007
3) electropop 2011-

Fajne podsumowanie, ciekawe jaki będzie 4 okres i kiedy :)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez » So sie 23, 2014 18:34

Postprzez tiffany » Wt sie 26, 2014 15:39

Kiedyś lubiłam tą piosenkarke, przy "Waiting for tonight" wariowałam nie raz. Teraz niestety mój zachwyt nad nią ostygł, a jak słucham linków w tym temacie zastanawiam się czemu nie porzuciła muzyki dla filmu :roll:
tiffany

Postprzez Anna » Wt sie 26, 2014 20:28

tiffany napisał(a):Kiedyś lubiłam tą piosenkarke, przy "Waiting for tonight" wariowałam nie raz. Teraz niestety mój zachwyt nad nią ostygł, a jak słucham linków w tym temacie zastanawiam się czemu nie porzuciła muzyki dla filmu :roll:

Też tak myślę,dwa pierwsze albumy były ok, super melodyjne utwory które wpadały w ucho i nie chciały z niego wypaść :) nawet album "This is me then" nie był taki zły ale z każdym albumem Jennifer ma coraz gorsze piosenki,ostatni album to masakra i niewypał :shock: nie wiem kto jej komponuje te utwory ... :shock:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Figazmakiem » Śr sie 27, 2014 09:24

Teraz jest wszystko produkowane byle szybciej, byle więcej. Młodzi bez względu na jakość to kupią. Dla mnie Lopez to kilka piosenek i jeden film. Od dawna jest przereklamowana.
Figazmakiem

Postprzez Anna » Śr sie 27, 2014 19:05

Figazmakiem napisał(a):Teraz jest wszystko produkowane byle szybciej, byle więcej. Młodzi bez względu na jakość to kupią. Dla mnie Lopez to kilka piosenek i jeden film. Od dawna jest przereklamowana.

A jej koncert w Polsce pokazał,że jej głos nie jest tak wspaniały jak na płytach... :? podobno na żywo Jennifer nie za bardzo daje radę wokalnie :? ma słaby głos po prostu :geek:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Peters1984 » Wt wrz 30, 2014 15:43

Ja ten głos wręcz kocham, ale zdaję sobie sprawę, że skali nie ma żadnej. Pojawił się klip do "Booty" z najmodniejszą obecnie raperką Iggy Azaleą. Jedno wielkie dupsko w tym klipie.
Peters1984

Postprzez Anna » Wt wrz 30, 2014 19:47

Peters1984 napisał(a):Ja ten głos wręcz kocham, ale zdaję sobie sprawę, że skali nie ma żadnej. Pojawił się klip do "Booty" z najmodniejszą obecnie raperką Iggy Azaleą. Jedno wielkie dupsko w tym klipie.

Zapodaj link jeśli możesz :D a klip adekwatny chyba do tytułu... czy ''Booty'' to nie jest pupa po angielsku ? :D
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » So paź 04, 2014 13:08

Widziałam klip do piosenki ''Booty'' :shock: po raz kolejny stwierdzam , że Jenny idzie w złą stronę...chyba najgorszy klip w jej karierze, Jenny co się z tobą zrobiło ? :shock: masakra :evil: oczywiscie tak jak przypuszczałam klip ociekający erotyzmem , w klipie Jenny i ta raperka mokre, ociekające wodą poruszają pupą i to ma być klip na miarę takiej gwiazdy jak Lopez? :evil: no comment :evil: Jenny obniża poziom z każdym kolejnym albumem ale to już jest dno , dno metr mułu i wodorosty :evil:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Peters1984 » So paź 04, 2014 13:27

Klip strasznie słaby, ale i tak nowa J.Lo bije na głowę Carey czy Madonnę.
Peters1984

Postprzez Anna » So paź 04, 2014 15:32

Peters1984 napisał(a):Klip strasznie słaby, ale i tak nowa J.Lo bije na głowę Carey czy Madonnę.

Oto link do tego klipu :shock: dno normalnie :evil: dzisiejsza muzyka schodzi na psy :evil: http://www.youtube.com/watch?v=nxtIRArhVD4
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez » So paź 04, 2014 15:32

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka trzeciego tysiąclecia