Lady Gaga

Nowe trendy muzyczne i wszystko co wydarzyło się w muzyce po 2000 roku...

Lady Gaga

Postprzez Peters1984 » N kwi 27, 2014 19:22

Obdarzona potężnym głosem amerykańska wokalistka dance. Nie wiem ile posiada oktaw, ale jak potężny ma głos słychać np: w "Marry The Night" gdzie aż ciary przechodzą. Stylem muzycznym nawiązuje swoimi piosenkami do lat 80 tych jest to synthpop, mający ducha lat 80 tych z dotknięciem przesterów typowych dla czasów obecnych. Jej debiut to piosenka "Just Dance" produkcji RedOne i album "The Fame" z 2008 roku i nagroda Grammy, sequel to rok 2009 i EP "The Fame Monster". Kolejny krążek to "Born This Way" z 2011 roku a trzeci krążek to "ARTPOP" z 2013 roku. Planowany jest także "ARTPOP vol. 2". Każda z płyt zawiera coś miłego dla ucha, jedynka zawiera cudowny "Eh, Eh Nothing Else I Can Say", który spokojnie mógłby być nagrany w latach 80 tych. EP jest cała dobra, podobnie jak BTW, a i na trzecim krążku jest coś do słuchania. Najlepsze "Do What You Want with My Body" w duecie z R. Kellym, niestety nie powstał do tego singla teledysk, co Gaga zrekompensowała klipem aż to 3 innych piosenek. Jednakże trzeci studyjny album to także wyostrzony, agresywny plastik. Produkcja min. Zedda. Na ten krążek jednak powstało około 50 utworów min. "Brooklyn Nights" i "Princess D.I.E". Znana jest z tego, że chce być królową popu i szokuje strojami ale dostarcza od jakiegoś czasu przyzwoite albumy.
Ostatnio edytowano Wt kwi 29, 2014 11:12 przez Peters1984, łącznie edytowano 2 razy
Peters1984

Postprzez » N kwi 27, 2014 19:22

Re: Lady Gaga

Postprzez Anna » Pn kwi 28, 2014 20:04

Peters1984 napisał(a):Obdarzona potężnym głosem amerykańska wokalistka dance. Mocno nawiązuje swoimi piosenkami do lat 80 tych i znana jest z tego, że chce być królową popu. Szokuje strojami ale dostarcza od jakiegoś czasu przyzwoite albumy.

Akurat za jej repertuarem nie przepadam,może kilka piosenek wpadło mi w ucho a czy jej głos jest potężny?nie wydaje mi się...ile ona ma oktaw jeśli chodzi o skalę głosu?bo np.W.Houston miała 5 oktaw a nasza J.Steczkowska 4 oktawy więc tak z ciekawości to ile ona ma bo nie wydaje mi się by jej skala głosu była aż tak potężna,ona ma niski głos...lubię kilka jej piosenek np.,,Alejandro,, czy ,,Judas,, albo ,,Bad Romance,,...
A to,że jest szokująca to fakt,czasem chyba przesadza z tym szokowaniem bo niektóre jej występy są ... trochę dziwne :? ale na pewno to nietuzinkowa postać :)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » So cze 21, 2014 16:13

Ostatnio spodobała mi się piosenka pt,,Do What U Want,, wpadła mi w ucho... :)
tylko klipu nie widziałam a podobno skandal wybuchł w związku z klipem bo oskarżono piosenkarkę , że pochwala gwałt w klipie...nie widziałam ale po wysłuchaniu muza ok.Czy ktoś widział klip bo aż ciekawa jestem, Gaga słynie z dziwnych, niezrozumiałych i szokujących klipów ale z gwałtem to chyba przegięła... :shock:
Podobno piosenkarka chciała zablokowac klip ale i tak wyciekł do sieci :shock:
Ale po wysłuchaniu (bez ogladania) muza spox :) :)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Peters1984 » So cze 21, 2014 18:29

Super gniot.
Peters1984

Postprzez Anna » So cze 21, 2014 19:59

Peters1984 napisał(a):Super gniot.

Piosenka czy klip :?: taka zadyma z tym klipem a nie mogę go znależć nigdzie... widziałes teledysk :?:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Athena » So cze 21, 2014 20:29

Nie wiem czy o tem klip chodzi ale pod tytulem piosenki znalazlam cos takiego
http://www.youtube.com/watch?v=Z_5GE6jIWho
Obrazek
Athena
Moderator
Moderator

Postprzez Anna » So cze 21, 2014 20:37

Athena napisał(a):Nie wiem czy o tem klip chodzi ale pod tytulem piosenki znalazlam cos takiego
http://www.youtube.com/watch?v=Z_5GE6jIWho

O dzięki, fragmenty są z tego klipu tylko muza zmieniona...jakby remix :?: no jak na Gagę to zachowanie standardowe ona w większości klipów takie cyrki odstawia :shock: dlatego wolę jej słuchać bez oglądania klipów...
R.Kelly miał kiedyś proces o gwałt na 13-latce(został uniewinniony) a w klipie występuje tez facet który tu na filmiku zdj aparatem jej robi , który molestował modelki (Richardson)... w każdym razie podwójny skandal raz że klip obleśny dwa że takie osoby biorą w nim udział... :roll: dzięki za wstawienie :) :)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » N cze 22, 2014 08:28

Fragmenty są z klipu ale całego klipu nie można znależć... mi się wydaje, że Gaga wcale nie chciała blokowac ukazania się klipu... ona jest skandalistką i robi wszystko by robić szum wokół siebie... postepuje wg zasady nie ważne co mówią byle mówili... nikt normalny nie nagrywa klipu by potem go blokowac i twierdzic , że klip nigdy nie miał ujrzeć światła dziennego...bujda na resorach :lol: ale piosenka mi się podoba mówię o melodii nie o klipie.No i ten głos w piosence... aż ciary przechodzą :shock: a tu na tym linku to jakis remix chyba bo piosenka inaczej brzmi :) :) :)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez vipera » Pn cze 30, 2014 08:01

Kolejny po dodzie przyklad tego jak z miernym talentem mozna zaistniec na scenie. Dla mnie Lady Gaga jest jedna z najwiekszych porazek show businesu ostatnich lat.
vipera

Postprzez Peters1984 » Pn cze 30, 2014 14:54

Mi się podoba "The Fame Monster" i "Born This Way" i "Do What U Want" ale ten klip to jest gniotowaty, z tego co widziałem. Ale głos kiepski ma.
Peters1984

Postprzez » Pn cze 30, 2014 14:54

Następna strona

Powrót do Muzyka trzeciego tysiąclecia