Katy Perry

Nowe trendy muzyczne i wszystko co wydarzyło się w muzyce po 2000 roku...

Katy Perry

Postprzez Peters1984 » N kwi 27, 2014 19:39

Najbardziej sukcesywna amerykańska piosenkarka pop obecnych czasów. Wokal może żadna rewelacja, ale ma talent do piosenek. Poza tym nie czuję w jej twórczości aż tak dużego zażenowania wokalnego jak u Madonny z lat 80 tych.
Pierwsza płyta była niekomercyjnym dziełem, dopiero "One Of Boys" zawierała przebojowe, popowe piosenki w tym hit "I Kissed The Girl". Kolejna płyta to "Teenage Dream" z Snoop dogiem w przeboju "California Gurls". Płyta stała się gigantycznym sukcesem. Kolejna i jak na razie ostatnia płyta Perry to "Prism" i jest to świetne, spójne popowo-taneczne dzieło. Promują ją min. "Roar" czy "Dark Horse". Bardzo mi to wydawnictwo przypadło do gustu. W Ameryce jest to najbardziej sukcesywna wokalistka ostatnich czasów, ma bardzo dużo numerów 1 na Billboardzie, nie dziwi mnie to. Pracuje min. z Dr Luke'm czy Maxem Martinem.
Ostatnio edytowano Wt kwi 29, 2014 18:06 przez Peters1984, łącznie edytowano 2 razy
Peters1984

Postprzez » N kwi 27, 2014 19:39

Re: Katy Perry

Postprzez Anna » Pn kwi 28, 2014 19:54

Peters1984 napisał(a):Najbardziej sukcesywna amerykańska piosenkarka pop obecnych czasów. Wokal może żadna rewelacja, ale ma talent do piosenek. Poza tym nie czuję w jej twórczości aż tak dużego zażenowania wokalnego jak u Madonny z lat 80 tych.

Wokal właśnie całkiem dobry , niektóre piosenki bardzo lubię np.,,Part Of Me,, czy ,,E.T. ,, ,,Hot and Cold,, albo ,,Peacock,,
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Peters1984 » Wt kwi 29, 2014 18:08

Katy Perry może jakąś wielką wokalistką nie jest, ale się tego fajnie słucha. Nie leży mi tylko to "Dark Horse" strasznie kiczowaty teledysk, ociekający jak zwykle u niej lukrem i piosenka raczej skrojona pod gusta Amerykanów niż Europejczyków.
Peters1984

Postprzez Anna » Wt kwi 29, 2014 18:51

Peters1984 napisał(a):Katy Perry może jakąś wielką wokalistką nie jest, ale się tego fajnie słucha. Nie leży mi tylko to "Dark Horse" strasznie kiczowaty teledysk, ociekający jak zwykle u niej lukrem i piosenka raczej skrojona pod gusta Amerykanów niż Europejczyków.

Teledysk jest rzeczywiście trochę dziwny chyba w zamyśle reżysera miał być humorystyczny tylko coś nie bardzo mu to wyszło... :) ale piosenka sama w sobie nawet fajna , spodobała mi się od kiedy ją pierwszy raz usłyszałam w radiu a nie wiedziałam nawet kto śpiewa :) wpada w ucho...ale bez oglądania teledysku,tylko słuchać a nie patrzeć :lol:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » Pt maja 09, 2014 19:04

Katy urodziła się w Santa Barbara w stanie Kalifornia w 1984 roku :) jej ojciec był pastorem i Katy śpiewała w chórze kościelnym :!: :shock: jej prawdziwe nazwisko to Katy Hudson i jej pierwsza płyta też była tak zatytułowana ale nie odniosła sukcesu :(
oto Katy(lubię bogato ilustrowane wątki więc pozwolę sobie wkleić) :D
images.jpg
images.jpg (5.41 KiB) Przeglądane 1504 razy
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » So maja 17, 2014 10:41

Ciekawostka - piosenkarka wystąpiła w Polsce w klubie ,,Stodoła ,, w Warszawie 5 pażdziernika 2010 roku.
Była w kilku związkach,na początku kariery jej partnerem był Matthew Thiessen z zespołu Relient K.
Potem drugi partner to Travis McCoy a mężem Katy został Russell Brand...para po niespełna półtora roku rozeszła się...towarzyszyło temu małe ,,pranie brudów,,bowiem były mąż publicznie wypowiadał się na temat upodobań seksualnych żony i ona na jego temat też co było trochę niesmaczne zważywszy ,że obydwoje mieli dość perwersyjne gusta... :shock: oto fotka :)
images.jpg
images.jpg (8.94 KiB) Przeglądane 1489 razy
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » Pt lip 25, 2014 20:20

Tu znalazłam mniej znaną a fajną piosenkę ,,Peacock,, czyli paw ale tekst tak naprawdę nie jest o pawiu... :wink: :lol:
Peacock
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » So paź 11, 2014 19:52

Tą piosenke bardzo lubie, gdy mam doła to jej słucham i daje mi ''energetycznego kopa'' podobnie piosenka ''Part of Me''.Oto piosenka ''Roar'' jedna z moich ulubionych http://www.youtube.com/watch?v=CevxZvSJLk8 a ty które jej piosenki najbardziej lubisz Peters ? :)

edit; tu znalazłam jeszcze link do występu na żywo :) słychać, że Katy śpiewa na żywo , bez playbacku :) http://www.youtube.com/watch?v=oIdb_iI7iRg
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Peters1984 » N paź 12, 2014 07:36

Praktycznie żadne.
Peters1984

Postprzez Anna » N paź 12, 2014 12:03

Peters1984 napisał(a):Praktycznie żadne.

Skoro jej nie lubisz to po co zakładasz o niej wątek ? :shock:
KATY PERRY W POLSCE :!: koncert będzie 24 lutego 2015 roku :idea:
ceny biletów ;
trybuny 199 zł - 399 zł
VIP 809 zł
niepełnosprawni 169 zł
:mrgreen:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez » N paź 12, 2014 12:03

Następna strona