Katy Perry

Nowe trendy muzyczne i wszystko co wydarzyło się w muzyce po 2000 roku...

Re: Katy Perry

Postprzez Anna » Wt paź 14, 2014 19:36

Katy była juz w Polsce w 2010 roku , oto fragment koncertu, poprosiła jakiegos metala na scenę :lol: podobno Doda była jako widz na koncercie by podpatrzeć co nieco od koleżanki po fachu :lol: http://www.youtube.com/watch?v=t--f8jVGcSs
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez » Wt paź 14, 2014 19:36

Postprzez Anna » Pt paź 17, 2014 20:26

Oto piosenka ''Peacock'' wbrew pozorom nie jest o pawiu :wink: :lol: http://www.youtube.com/watch?v=0BvCs7QA9sc
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » So paź 18, 2014 08:48

A tu znalazłam piosenkę na żywo (Katy bardzo często śpiewa na żywo a nie z playbacku) gdzie Katy jest przebrana za kosmitkę(co za makijaż i strój :shock: ) każdy jej występ to duże show z różnymi kreacjami i efektami specjalnymi :shock: piosenka nosi tytuł ''E.T.'' http://www.youtube.com/watch?v=_Wz-etxX2JA
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Peters1984 » So paź 18, 2014 11:33

Beznadziejna artystka, cóż więcej dodać.
Peters1984

Postprzez Anna » So paź 18, 2014 12:17

[quote="Peters1984"]Peters ja ciebie nie rozumiem :shock: jesli uważasz ją za beznadziejną to po jakiego grzyba zakładasz wątek zresztą poczytaj swój pierwszy wpis na temat tej artystki jak piałeś z zachwytu nad jej twórczością, że przebojowe piosenki , że najbardziej sukcesywna artystka... nie pierwszy raz sam sobie zaprzeczasz w różnych wątkach , już ci to kiedyś pisałam i widzę, że dyskusje z tobą nie mają sensu :shock:
a co do Katy to niektóre utwory ma fajne, cenię to że bardzo często występuje na żywo a nie z playbacku , jak każdy artysta może miec gorszy dzień (jeśli idzie o głos) ale śpiewa na żywo co świadczy o szacunku do fanów :) ma też duży dystans do siebie żartując między innymi ze swojej sylwetki , która odbiega od sylwetek anorektycznych modelek :) lubię kilka jej utworów , np.''Part of me '' , ''E.T.'' , ''Hot and Cold '', ''Peacock'', ''Firework '', ''Roar '' i jeszcze parę których tytułów w tej chwili nie pamiętam .
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Peters1984 » So paź 18, 2014 14:45

Niektóre piosenki są OK, (szczególnie z "Teenage Dream" i kilka z "Prism") ale właśnie słaba to wokalistka. Pisałem to już na początku: ciut lepsza od Madonny. A to nie jest zaleta.
Poza tym w połowie wątku zmieniłem o niej zdanie. Mam do tego prawo.
A Ty dwa razy napisałaś takiego samego posta z pawiem.
Peters1984

Postprzez Anna » So paź 18, 2014 17:38

Peters1984 napisał(a):Niektóre piosenki są OK, (szczególnie z "Teenage Dream" i kilka z "Prism") ale właśnie słaba to wokalistka. Pisałem to już na początku: ciut lepsza od Madonny. A to nie jest zaleta.
Poza tym w połowie wątku zmieniłem o niej zdanie. Mam do tego prawo.
A Ty dwa razy napisałaś takiego samego posta z pawiem.

:shock: ale linki zapodałam inne , jeden do filmiku z występem na żywo :lol: :lol:
Katy w porównaniu do Madonny ma dużo mocniejszy głos słychać to jak krzyczy na scenie , Madonna wokalnie to słabizna :roll:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Peters1984 » So paź 18, 2014 18:01

Aniu zrozum mnie. Miałem fascynację, bo wyszła nowa płyta, ale tak z perspektywy czasu to zauroczenie mi przeszło i jak tego słucham to słabizna. Madonna wokalnie sprawia mnie w zażenowanie, ale nagrań po 1990 słucha się nieźle.
Peters1984

Postprzez Anna » So paź 18, 2014 18:09

Peters1984 napisał(a):Aniu zrozum mnie. Miałem fascynację, bo wyszła nowa płyta, ale tak z perspektywy czasu to zauroczenie mi przeszło i jak tego słucham to słabizna. Madonna wokalnie sprawia mnie w zażenowanie, ale nagrań po 1990 słucha się nieźle.

Dobra,ok może za ostro pojechałam przepraszam :oops: temperamentna kobieta ze mnie :lol: no Madonna ma słaby głos, a już na żywo to nie dałaby rady Katy przekrzyczeć, może Katy na żywo nie zawsze idealnie śpiewa ale ganiając po scenie z tancerzami i tańcząc to każdy miałby zadyszkę, ale jak się rozedrze już to słychać, że Madonnie do niej daleko :) no i ładniejsza jest od Madonny :) jak znajdę jakies linki do występów na żywo z piosenkami które lubię z jej repertuaru to zapodam :) :) niektóre jej występy są super a na innych głos gorzej brzmi , ona chyba nie do końca umie zapanować nad głosem , mówię tu o Katy, czasem jak śpiewa to mam wrażenie, że za mocno albo za wysoko śpiewa niż w studiu, czasem wręcz wydrze się do mikrofonu ale generalnie kilka utworów mam , które nigdy mi się nie nudzą , no i trzeba przyznać , że każdy występ to duże show, Katy w różnych kreacjach, efekty specjalne itp itd :) :)
Tu link do występu na żywo gdzie Katy jako Kleopatra jest i te lasery hmmm :shock: :D ale na koniec drze się chyba do mikrofonu a nie spiewa :lol: ona ma mocny głos nad którym nie panuje do końca :) :) http://www.youtube.com/watch?v=iiXOyOQJd30
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Peters1984 » So paź 18, 2014 18:30

Nie pojechałaś. Każdy kto czyta cały wątek może odnieść takie wrażenie. Czasem człowiek ma fascynacje, ja zawsze mam fascynacje różnymi artystami, ale mi szybko przechodzą. A niektóre zostają na lata. Katy Perry to w sumie dla mniepiosenka "Firework", "Pearl" czy "Birthday Song". Fajne rzeczy pisali też dla niej muzycy, których cenię czyli SIA i Greg Kurstin. Temat został założony bo byłem zafascynowany "Prism".
Peters1984

Postprzez » So paź 18, 2014 18:30

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka trzeciego tysiąclecia