Katy Perry

Nowe trendy muzyczne i wszystko co wydarzyło się w muzyce po 2000 roku...

Re: Katy Perry

Postprzez Anna » So paź 18, 2014 18:36

Peters1984 napisał(a):Nie pojechałaś. Każdy kto czyta cały wątek może odnieść takie wrażenie. Czasem człowiek ma fascynacje, ja zawsze mam fascynacje różnymi artystami, ale mi szybko przechodzą. A niektóre zostają na lata. Katy Perry to w sumie dla mniepiosenka "Firework", "Pearl" czy "Birthday Song". Fajne rzeczy pisali też dla niej muzycy, których cenię czyli SIA i Greg Kurstin.

Powiem szczerze,że im bardziej zapoznaję się z jej repertuarem to bardziej cenię jej głos (ona podobno pisze też piosenki i to nawet dla takich sław jak Britney Spears :shock: ), Katy to nie tylko ładna buzia ale mocny wokal z którym wiele artystek nie dałoby rady (np.taka Britney czy Madonna w życiu tak wysoko nie ''wyciągnęłyby '' głosu i nie wydarłyby się tak na scenie tego jestem pewna :shock:) ona powinna więcej pracować nad ''ujarzmieniem'' tego głosu bo czasami wymyka jej się spod kontroli takie moje zdanie (ale nie jestem specem :oops: ). Natomiast kompletnym rozczarowaniem dla mnie jest J.Lo , przez lata byłam jej fanką ale po ostatnim albumie dno, i Jennifer nie umywa się do Katy , nie ma tak mocnego głosu :) :) Katy podobno dla kilku artystów pisała piosenki wiedziałeś o tym :?: :idea:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez » So paź 18, 2014 18:36

Postprzez Peters1984 » So paź 18, 2014 18:47

To fajnie, że staje się coraz bardziej Twoją idolką. ja uwielbiam Britney Spears czy Aguilerę i nie dam złego słowa na nie powiedzieć, choć są albumy jakie nienawidzę :arrow: "In The Yone", "Blackout", "Stripped", pozostałe mam. O Perry też nie napisze niczego złego skoro tak ją lubisz. Powiem tylko, że dla mnie ta muzyka jest taka zbyt naturalna, nie ma tej iskierki, jakaś tam gitarka pobrzmiewa, jakiś taki sobie głos, choć śpiewa czysto. O wiele czyściej niż Madonna w latach 80 tych.
Peters1984

Postprzez Anna » So paź 18, 2014 18:51

Peters1984 napisał(a):To fajnie, że staje się coraz bardziej Twoją idolką. ja uwielbiam Britney Spears czy Aguilerę i nie dam złego słowa na nie powiedzieć, choć są albumy jakie nienawidzę :arrow: "In The Yone", "Blackout", "Stripped", pozostałe mam. O Perry też nie napisze niczego złego skoro tak ją lubisz. Powiem tylko, że dla mnie ta muzyka jest taka zbyt naturalna, nie ma tej iskierki, jakaś tam gitarka pobrzmiewa, jakiś taki sobie głos, choć śpiewa czysto. O wiele czyściej niż Madonna w latach 80 tych.

Oj tam idolką , idoli to miałam w czasach nastoletnich, ale lubie niektóre utwory :) :) to jest piekna piosenka chociaz klip bardzo smutny ... i Katy ucharakteryzowana na staruszkę :shock: http://www.youtube.com/watch?v=Ahha3Cqe_fk
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » N paź 19, 2014 11:38

A tu Katy i ''Roar'' :) http://www.youtube.com/watch?v=JXz2EGp7aIo ciekawostka- znakiem rozpoznawczym Katy oprócz głosu jest ... bardzo duży biust co ciekawe jest on naturalny , Katy miała kłopoty z biustem już jako 16 latka, z powodu gigantyzmu piersi (tak jest takie schorzenie) miała straszne kompleksy, nosiła biustonosze spłaszczające biust i lużne stroje a gdy stała się dorosła rozważała nawet chirurgiczne pomniejszenie biustu z powodu bólu kręgosłupa :shock: nie zmiejszyła go jednak ku uciesze męskiej części widowni :lol:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Peters1984 » N paź 19, 2014 12:04

To co mnie odrzuca to kiczowate teledyski i mało atrakcyjna kobieta w nich. Ale to co z "Prism" poza piosenką o urodzinach wybrano na single to już tragedia, przecież takie "Dark Horse" to kicha totalna.
Peters1984

Postprzez Anna » N paź 19, 2014 12:07

Peters1984 napisał(a):To co mnie odrzuca to kiczowate teledyski i mało atrakcyjna kobieta w nich. Ale to co z "Prism" poza piosenką o urodzinach wybrano na single to już tragedia, przecież takie "Dark Horse" to kicha totalna.

Klip tak tu się zgodzę, sama piosenka przypadła mi do gustu , usłyszałam ją w radiu i mi wpadła w ucho ale klip faktycznie do bani , miał być chyba prześmiewczy i humorystyczny a wyszło badziewnie :lol: całej płyty nie słyszałam jeszcze :) więc nie wiem czy jest dobra czy zła :) :)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » Śr paź 22, 2014 21:15

''E.T'' na żywo w Sydney , bez rapu ta piosenka brzmi inaczej, wolę wersję w duecie z raperem , ogólnie ta piosenka jest jedną z moich ulubionych z repertuaru Katy, troche słaba jakość nagrania :) http://www.youtube.com/watch?v=PGvi2BcT7Vs

I jeszcze Katy w pięknej kreacji i piosenka ''Firework'' :shock: :shock: http://www.youtube.com/watch?v=9MvWauQi4wY jaki głos ... :shock: :shock: i to na zywo :shock:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » So paź 25, 2014 15:33

Pare ciekawostek ;
-Katy angażuje się w działalność charytatywną , została Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF 8-)
-angażuje się też politycznie wspiera Baracka Obamę :)
-w jednym z wywiadów przyznała, że nie potrzebuje mężczyzny i że mogłaby być samotną matką bo jak stwierdziła dałaby radę wychować dziecko sama :)
- Katy często zmienia kolor włosów , oprócz standardowych czarnych miała juz niebieskie , rózowe, fioletowe a nawet zielone :lol:
oto jej fotka w zielonych włosach przypadkiem znalazłam w necie a że lubię bogato ilustrowane wątki to zapodam :lol:
images.jpg
images.jpg (16.84 KiB) Przeglądane 1268 razy
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » N paź 26, 2014 16:16

Katy w Niemczech , na zywo i w fioletowych włosach :lol: :lol: ehhhh :roll: http://www.youtube.com/watch?v=m96juyf_wNk
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » Pt paź 31, 2014 20:06

Nowa piosenka Katy , klip trochę zbyt cukierkowy ale piosenka spox :D :D http://www.youtube.com/watch?v=7RMQksXpQSk
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez » Pt paź 31, 2014 20:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka trzeciego tysiąclecia