Kate Ryan

Nowe trendy muzyczne i wszystko co wydarzyło się w muzyce po 2000 roku...

Re: Kate Ryan

Postprzez Anna » Wt cze 24, 2014 19:29

Peters1984 napisał(a):Może nie dawałem jej za wielu szans, ale naprawdę się to fajnie słucha "Only If I". Najlepsza płyta to "Free" i piosenka "LILY".

No z tej płyty to ,,Put my finger on it,, najlepsze i ,,Free,, taka ładna ballada chyba na koncu tego albumu na ostarniej pozycji na liscie utworów :)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez » Wt cze 24, 2014 19:29

Postprzez Anna » Śr cze 25, 2014 10:27

A tu znalazłam fote artystki z prób do koncertu ,, Hity na czasie,, ,Kate podobno lubi odwiedzać nasz kraj i pozytywnie wyraża się o naszej publiczności...kiedyś czytałam wypowiedz osoby współpracującej z Kate, że w życiu prywatnym jest ona podobno bardzo nieśmiałą i niezmanierowaną osobą, widać sława jej nie zmieniła...podobno kiedy pierwszy raz pojawiła się w profesjonalnym studiu nagraniowym była strasznie przejęta i onieśmielona, że ledwo była w stanie się odezwać :) :)
250px-KateRyan.jpg
250px-KateRyan.jpg (24.69 KiB) Przeglądane 1385 razy
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez LadyCora » Śr cze 25, 2014 14:10

Oj, kiedyś był na Nią szał ;) Sama pamiętam, jak śpiewałam Jej piosenki :D Ale to było ponad 10 lat temu ;) Niemniej sentyment jest, niewątpliwie :)
LadyCora
Odkrywca
Odkrywca

Postprzez Anna » Śr cze 25, 2014 17:08

LadyCora napisał(a):Oj, kiedyś był na Nią szał ;) Sama pamiętam, jak śpiewałam Jej piosenki :D Ale to było ponad 10 lat temu ;) Niemniej sentyment jest, niewątpliwie :)

Jak ten czas leci... :P a masz jakieś jej utwory które szczególnie lubisz? :)
Apropos klipu do piosenki LILY Kate występuje tam w 4 kolorach włosów blond,rudy,szatyn i czarny... w czarnych chyba najbardziej drapieżnie :) :)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » Cz lip 17, 2014 21:42

Piękna ballada ,,Free,, jedna z moich ulubionych piosenek z repertuaru Kate :)
Free
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » Śr lip 23, 2014 19:39

A tu jedna z moich ulubionych piosenek Kate :) ,,Only if I ,, :)
Only if I
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez LadyCora » Cz lip 24, 2014 20:18

Anna napisał(a):
LadyCora napisał(a):Oj, kiedyś był na Nią szał ;) Sama pamiętam, jak śpiewałam Jej piosenki :D Ale to było ponad 10 lat temu ;) Niemniej sentyment jest, niewątpliwie :)

Jak ten czas leci... :P a masz jakieś jej utwory które szczególnie lubisz? :)

Tutaj przede wszystkim covery - "Désenchantée" i "Ella, Elle L'a”, ale także wspomniane przez Ciebie "L.I.L.Y." i "Je T'adore", czyli te piosenki, które były obecne w mediach :) Ale muszę powiedzieć, że dawno nie słuchałam Jej piosenek :) "Only If I" oczywiście też znam, jak się przed chwilą okazało :P Jednak w tym wszystkim najbardziej "uderza" mnie Jej image i te nieśmiertelne białe kozaczki :P Ale wiadomo, wtedy co druga dziewczyna takie nosiła ;)

A co do włosów, mogłaby wrócić do tego pomysłu :) W teledysku fajnie wyglądała :)

P.S. I jeszcze nieśmiertelne "La Promesse" :) Dzisiaj się na to trochę patrzy z uśmiechem na twarzy, ale to były naprawdę fajne czasy :)
Ostatnio edytowano Pt lip 25, 2014 18:57 przez LadyCora, łącznie edytowano 1 raz
LadyCora
Odkrywca
Odkrywca

Postprzez pretty maid » Cz lip 24, 2014 21:44

A w kwestii niemuzycznej - czy aby w ostatnich miesiącach Kate nie manipulowała przy swojej urodzie, ze szkodą dla swojego wyglądu /sorry, ale kiepsko teraz wygląda/ :?:
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
back to back - back to back
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez Anna » Cz lip 24, 2014 21:48

pretty maid napisał(a):A w kwestii niemuzycznej - czy aby w ostatnich miesiącach Kate nie manipulowała przy swojej urodzie, ze szkodą dla swojego wyglądu /sorry, ale kiepsko teraz wygląda/ :?:

Postarzała się i przesadziła z opalaniem chyba ... :shock: i twarz opuchnieta....czyzby botoks :?: :shock:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez pretty maid » Pt lip 25, 2014 21:11

Anna napisał(a): (...)czyzby botoks :?: :shock:

No właśnie. Tylko dlaczego tak wcześnie :?: :roll:
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
back to back - back to back