Kate Ryan

Nowe trendy muzyczne i wszystko co wydarzyło się w muzyce po 2000 roku...

Re: Kate Ryan

Postprzez morena7222 » Śr paź 01, 2014 20:22

Anna napisał(a):
miken989 napisał(a):Strona Kate Ryan również nie jest jakoś super aktualizowana, nawet daty koncertów już nieaktualne, następny dowód, że ją zaniedbują...
@Morena Ella Elle - świetne wykonanie, i to jeszcze z gitarą... super.
Tutaj jest Je T'adore, też fajne wykonanie (Kate chyba znów bez makijażu) bez skrępowania, na luzie... https://www.youtube.com/watch?v=0YnQUnGLz3Y

PS. Zwróćcie uwagę na 1:00min w video wyżej, hahahhahaa :D

Znalazłam Kate bez make-upu i śpiewa utwory innych wykonawców :D proszę :) miłego słuchania :) https://www.youtube.com/watch?v=5U65uFAUxII

Ona jest po prostu świetna... :D I nie zgodzę się że nie ma mocnego głosu, zwłaszcza w Rolling in the deep. Nasza Kate Ryan jest mocno niedocenioną artystką, tyle dobrze, e dostała World Music Awards a to nie byle jaka nagroda.
morena7222

Postprzez » Śr paź 01, 2014 20:22

Postprzez Anna » Śr paź 01, 2014 20:35

morena7222 napisał(a):
Anna napisał(a):
miken989 napisał(a):Strona Kate Ryan również nie jest jakoś super aktualizowana, nawet daty koncertów już nieaktualne, następny dowód, że ją zaniedbują...
@Morena Ella Elle - świetne wykonanie, i to jeszcze z gitarą... super.
Tutaj jest Je T'adore, też fajne wykonanie (Kate chyba znów bez makijażu) bez skrępowania, na luzie... https://www.youtube.com/watch?v=0YnQUnGLz3Y

PS. Zwróćcie uwagę na 1:00min w video wyżej, hahahhahaa :D

Znalazłam Kate bez make-upu i śpiewa utwory innych wykonawców :D proszę :) miłego słuchania :) https://www.youtube.com/watch?v=5U65uFAUxII

Ona jest po prostu świetna... :D I nie zgodzę się że nie ma mocnego głosu, zwłaszcza w Rolling in the deep. Nasza Kate Ryan jest mocno niedocenioną artystką, tyle dobrze, e dostała World Music Awards a to nie byle jaka nagroda.

No fakt , w Rolling in the deep zaskoczyła mnie :shock: fajne jest to , że jest to zupełnie ''normalna'' artystka a nie jakaś zadufana w sobie pseudo diwa :lol: ona w życiu prywatnym jest podobno nieśmiała .Aż szkoda, że nie jest promowana w mediach ...
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez morena7222 » Cz paź 02, 2014 06:44

I to jest właśnie to, nie robi wokół siebie zamieszania, nie tworzy skandali, ubiera się całkiem normalnie, nie wywyższa. I to ją w jakiś sposób traci, mówią o niej mało, bo jest normalna, takie mierniki "jakości" są w dzisiejszych mediach niestety, nie głos a skandale się bardziej liczą...
morena7222

Postprzez Anna » Cz paź 02, 2014 08:02

morena7222 napisał(a):I to jest właśnie to, nie robi wokół siebie zamieszania, nie tworzy skandali, ubiera się całkiem normalnie, nie wywyższa. I to ją w jakiś sposób traci, mówią o niej mało, bo jest normalna, takie mierniki "jakości" są w dzisiejszych mediach niestety, nie głos a skandale się bardziej liczą...

Kate w Sopocie 2004 rok :) miłego oglądania :) https://www.youtube.com/watch?v=vs6i5GoaSfs ciekawostka - Kate nie ma podzielnej uwagi , gdy śpiewa na żywo to zdarza jej się mylic kroki :lol:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez morena7222 » Cz paź 02, 2014 14:03

heheh fakt :D to były czasy... Ale wspomnienia :D Myślę, że gdyby teraz znów Kate wypromować wielu ludziom by się wzięło na wspomnienia :)
morena7222

Postprzez Peters1984 » Cz paź 02, 2014 16:51

Nie wiedziałem, że "Electroshock" jest takie fajne. Trochę jednak jest tam współczesnych naleciałości, ale i tak o wiele lepsza płyta niż np: dwie ostatnie Madonny.
Peters1984

Postprzez miken989 » Cz paź 02, 2014 17:20

Z 2 ostatnich płyt Madonny lubię tylko jedną piosenkę... Reszta absolutnie nie wpadła mi do gustu... Co do Electroshocka, to nie jest on taki zły podobno w dniu premiery już znalazł się w top-10 na iTunes, moim zdaniem najlepsze Madness i Everytime. Potem Believer, Leave it Alone i Broken.
miken989

Postprzez Peters1984 » Cz paź 02, 2014 17:55

Tam są tylko dwa gnioty "Believer" i "Crazyville". Pozostałe piosenki pomimo naleciałości współczesnych się bronią.
Peters1984

Postprzez morena7222 » Cz paź 02, 2014 18:44

Mnie się najbardziej podoba Madness i Lovelife z Electroshocka. :wink:

Tutaj zdjęcie Kate z Rotterdamu z 27.09.2014, co myślicie? Obcięła włosy???

PS. znów koncertowała w Hiszpanii i się opaliła. :D
Załączniki
ByoqcBrIUAAxG13.jpg
ByoqcBrIUAAxG13.jpg (90.75 KiB) Przeglądane 1400 razy
morena7222

Postprzez Peters1984 » Cz paź 02, 2014 18:49

"LoveLife" świetnie sampluje Liquido i to godne odnotowania chyba jedyny taki cover na płycie.
Peters1984

Postprzez » Cz paź 02, 2014 18:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka trzeciego tysiąclecia