Kate Ryan

Nowe trendy muzyczne i wszystko co wydarzyło się w muzyce po 2000 roku...

Re: Kate Ryan

Postprzez Anna » So gru 27, 2014 15:30

A gdzie stali bywalcy tego watku? :shock: tu do posłuchania występ Kate :) Desenchantee
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez » So gru 27, 2014 15:30

Postprzez morena7222 » So gru 27, 2014 18:35

Anna napisał(a):A gdzie stali bywalcy tego watku? :shock: tu do posłuchania występ Kate :) Desenchantee

Obecni :D występ fajny ale dawno temu :)
Kate chyba ma teraz piętnastolecie kariery tak coś na facebooku pisała, myślicie że szykuję się jakiś dobry singiel i powrót? :wink:
morena7222

Postprzez Anna » So gru 27, 2014 18:45

morena7222 napisał(a):Obecni :D występ fajny ale dawno temu :)
Kate chyba ma teraz piętnastolecie kariery tak coś na facebooku pisała, myślicie że szykuję się jakiś dobry singiel i powrót? :wink:

Witam obywatelkę :D :D dawno Cię nie czytałam Morenko :) :) nic nie wiedziałam o 15 leciu kurcze dalej o niej cicho , naprawde zmiana menadzera w trybie pilnym konieczna ! :roll:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez miken989 » So gru 27, 2014 20:26

o jesteście ;d

moim zdaniem to wszystko zależy od promotorów Kate czy powróci czy też nie, mogłoby coś się ruszyć :roll:

Tu jedne z ostatnich zdjęć, co myślicie?
Załączniki
IMG_8353_result.png
IMG_8353_result.png (147.35 KiB) Przeglądane 825 razy
miken989

Postprzez Anna » So gru 27, 2014 20:30

miken989 napisał(a):o jesteście ;d

moim zdaniem to wszystko zależy od promotorów Kate czy powróci czy też nie, mogłoby coś się ruszyć :roll:

W pierwszej chwili jej nie poznałam :shock: naprawde cos innaczej w tej twarzy :shock:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez morena7222 » So gru 27, 2014 20:32

Anna napisał(a):

Witam obywatelkę :D :D dawno Cię nie czytałam Morenko :) :) nic nie wiedziałam o 15 leciu kurcze dalej o niej cicho , naprawde zmiana menadzera w trybie pilnym konieczna ! :roll:

Ostatnio na Muzodajni kupiłam jej nowy singiel, czyli został wydany w PL a i tak cisza o nowym singlu, dlatego zyczę jej najlepszego w 2015 może to bedzie jej rok :)

Tak właśnie powinna wyglądać kobieta z klasą, moim zdaniem wygląda dobrze, tylko ktoś mi powie jak ona to robi że cały czas ma inny fryz, na przemian z krótkimi włosami do własnie widocznych na zdjęciu :DD?
morena7222

Postprzez Anna » So gru 27, 2014 20:36

morena7222 napisał(a):
Anna napisał(a):

Ostatnio na Muzodajni kupiłam jej nowy singiel, czyli został wydany w PL a i tak cisza o nowym singlu, dlatego zyczę jej najlepszego w 2015 może to bedzie jej rok :)

Tak właśnie powinna wyglądać kobieta z klasą, moim zdaniem wygląda dobrze, tylko ktoś mi powie jak ona to robi że cały czas ma inny fryz, na przemian z krótkimi włosami do własnie widocznych na zdjęciu :DD?

Wygląda dobrze tylko inaczej jakos i nie moge wychwycic gdzie różnica , a fryzury zmienia w koncu kobiety są zmienne to tylko ja ewenement , że jedna fryzura od 10 lat :lol: :lol: w mediach cisza na jej temat :(
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez miken989 » So gru 27, 2014 20:41

Anna napisał(a):
miken989 napisał(a):
W pierwszej chwili jej nie poznałam :shock: naprawde cos innaczej w tej twarzy :shock:

Mnie się wydaję, że jest ok. Chociaż mogę się nie znać, daję drugą fotkę (jakiś miesiąc temu robiona) :)
Załączniki
NCF_1077.jpg
NCF_1077.jpg (110.63 KiB) Przeglądane 820 razy
miken989

Postprzez Anna » So gru 27, 2014 20:43

miken989 napisał(a):
Anna napisał(a):
miken989 napisał(a):

Mnie się wydaję, że jest ok. Chociaż mogę się nie znać, daję drugą fotkę (jakiś miesiąc temu robiona) :)

No tu już bardziej do samej siebie podobna , dziękuje :) :)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez morena7222 » So gru 27, 2014 20:45

Wszystko ok, tylko promocji brakuję :|
morena7222

Postprzez » So gru 27, 2014 20:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka trzeciego tysiąclecia