Kate Ryan

Nowe trendy muzyczne i wszystko co wydarzyło się w muzyce po 2000 roku...

Re: Kate Ryan

Postprzez Anna » So sie 02, 2014 11:18

pretty maid napisał(a):
Anna napisał(a): (...)czyzby botoks :?: :shock:

No właśnie. Tylko dlaczego tak wcześnie :?: :roll:

Po co w ogóle poprawiała urodę, przecież to piękna kobieta a teraz się oszpeciła,nigdy nie zrozumiem sensu operacji plastycznych mimo , że kobietą jestem :x :roll:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez » So sie 02, 2014 11:18

Postprzez pretty maid » So sie 02, 2014 21:12

Anna napisał(a):Po co w ogóle poprawiała urodę, przecież to piękna kobieta a teraz się oszpeciła,nigdy nie zrozumiem sensu operacji plastycznych mimo , że kobietą jestem :x :roll:

Również nie miałem zastrzeżeń do jej urody.
A teraz ... oszpecenia aż rzucają się w oczy. :?
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
back to back - back to back
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez miken989 » Wt sie 05, 2014 15:14

Kate wyznała w belgijskiej gazecie że nie poprawiała sobie urody, mówiła że miała bardzo męczące występy na statkach w Hiszpanii, Portugalii itp. Przyznała że jest za brązowa, ale to przez to że kocha słońce, i cytuję "Hello! Każdy się starzeję, każdy jest coraz starszy - nawet ja (śmiech)" Może to ta nowa fryzura...

Obrazek

Operacje plastyczne kompletnie nie pasują do Kate Ryan, nie uwierzę w nie. Ten kolor skóry, zły makijaż i przemęczenie dało taki oto efekt, a zmarszczki się pojawiają u każdego, chociaż Kate skończyła dopiero 34 lata. Mam nadzieje że wróci do blondu :)

Tutaj mamy zdjęcie z ostatniego koncertu, weźmy pod uwagę, że nie jest pozowane :))
Jestem facetem to może tego nie widze, ale ja nie potrafię znaleźć tutaj botoks czy inne poprawiacze, nie podoba mi się ten fryz zaczesany do góry jedynie.

PS. Będziemy mogli zobaczyć Kate w Płocku albo jak kto woli na Polsacie, 15 sierpnia.
miken989

Postprzez morena7222 » Wt sie 05, 2014 15:49

Byłam na koncercie w Jaworznie, i Kate wyglądała lepiej niż w Kołobrzegu, chociaż z tą samą fryzurą.
Ale tak naprawdę nie obchodzi mnie jak wygląda, nie wiem czy tylko mi czy nie, ale Kate wydaje się bardzo przyjemną, "swojską", miłą, a przede wszystkim normalną kobietką.. No i ten głos :)
morena7222

Postprzez tiffany » Wt sie 05, 2014 20:04

morena7222 napisał(a):
Ale tak naprawdę nie obchodzi mnie jak wygląda, nie wiem czy tylko mi czy nie, ale Kate wydaje się bardzo przyjemną, "swojską", miłą, a przede wszystkim normalną kobietką.. No i ten głos :)

Dokładnie tak. Co ma wygląd do rzeczy, tu chodzi o muzyke i głos,a Kate głos ma świetny i nie musi zakładać ubrania z miesa jak, nie bede wymieniała kto.
tiffany

Postprzez Anna » Wt sie 05, 2014 20:11

Owszem głos ma mocny i o ciekawej barwie, jesli chodzi o wygląd to nie przeszkadza mi czy ma zmarszczki ale po co sobie samej psuć urodę :?: na jakimś zdj w necie miała strasznie opuchniętą twarz i nie idzie tu o opaleniznę czy zmarszczki a o opuchliznę która przypomina efekt nieudanej operacji.... jesli ktoś jest tak piękną i pełną wdzięku kobietą jak ona to po co sobie cokolwiek poprawiać :?: oczywiście to jej twarz i robi z nią co zechce ale ja jestem wrogiem poprawiania urody w ten sposób...oczywiście bez względu na to czy poprawiła sobie coś czy nie to głos ma ładny i mocny i jest utalentowaną wokalistką temu wcale nie przeczę :D
tu zdjęcia Kate...
images.jpg
images.jpg (7.3 KiB) Przeglądane 2759 razy
Ona nie przypomina samej siebie :shock: jak inna osoba i ta opuchnięta twarz pozbawiona mimiki :shock: botox jak nic :shock:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez miken989 » Wt sie 05, 2014 22:31

ale nie możesz oceniać Kate po tym zdjęciu wiadomo korzystnie nie wyszła, śpiewała, nie pozowała.. Chociaż w ogóle nie maa co patrzeć na zdjęcia z Kołobrzegu, bo tam korzystnie nie wyglądała, będziemy śledzić koncerty Kate i zobaczymy jak to z nią jest :)
miken989

Postprzez morena7222 » Wt sie 05, 2014 22:44

a nie myślicie że to przez to że ona tak schudła? Chwaliła się na twiterze, że się odchudza i że biega itp. od 2011/12 roku bardzo schudła choć nie musiała moim zdaniem to i twarz się zmieniła...

Ale pomyślmy już w 2008 roku wiele osób mówiło, że Kate Ryan wygląda starzej jak na swój wiek, taka uroda belgijki...

Co myślicie o tym zdjęciu z lipca:
Obrazek
?
morena7222

Postprzez Anna » Śr sie 06, 2014 06:20

[quote="morena7222"]Na zdj które wkleiłaś wygląda inaczej i ma normalną twarz :)a na zdj moim twarz opuchnięta i pozbawiona mimiki...podobną opuchliznę miała np.Nicole Kidman po botoksie... :shock:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez morena7222 » Śr sie 06, 2014 14:52

to może faktycznie była tak przemęczona wtedy, kto by dał radę 10dni śpiewać dzień w dzień i to na staku :D zobaczymy jak Kate będzie dodawać nowe zdjęcia to będziemy oceniać, heh
morena7222

Postprzez » Śr sie 06, 2014 14:52

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka trzeciego tysiąclecia