La Roux

Nowe trendy muzyczne i wszystko co wydarzyło się w muzyce po 2000 roku...

La Roux

Postprzez Peters1984 » N wrz 28, 2014 18:01

Projekt muzyczny, bo już nie zespół z Wielkiej Brytanii. Nazwa najprawdopodobniej odnosi się do fryzury Elly Jackson, frontmenki i jedynej postaci jaka obecnie stoi za tą nazwą, choć na pewno jest jeszcze kilka muzyków sesyjnych, coś jak Blue System. Każdy kto zna francuski wychwyci błąd gramatyczny, ale być może jest to celowe. Elly jest nieurodziwą Angielką ale ma ładny głos i tworzy fantastyczną muzykę. Pierwszy krążek "La Roux" dostał Grammy i sprzedał się w 6 milionach kopii, jest to super album, mający sporo w sobie z Yazoo, i wczesnego DM. pracował nad nim także były partner Ben Langmaid ale się rozstali. Drugi album, to już wyłącznie dzieło Elly, mnie on dosłownie wgniótł w fotel. Polecam zdecydowanie. Jest to bardzo dobra, taneczna płyta, mocno trącąca latami 80 tymi, a jednocześnie świeża.
Peters1984

Postprzez » N wrz 28, 2014 18:01

Re: La Roux

Postprzez Anna » Pn wrz 29, 2014 19:22

Peters1984 napisał(a):Projekt muzyczny, bo już nie zespół z Wielkiej Brytanii. Nazwa najprawdopodobniej odnosi się do fryzury Elly Jackson, frontmenki i jedynej postaci jaka obecnie stoi za tą nazwą, choć na pewno jest jeszcze kilka muzyków sesyjnych, coś jak Blue System. Każdy kto zna francuski wychwyci błąd gramatyczny, ale być może jest to celowe. Elly jest nieurodziwą Angielką ale ma ładny głos i tworzy fantastyczną muzykę. Pierwszy krążek "La Roux" dostał Grammy i sprzedał się w 6 milionach kopii, jest to super album, mający sporo w sobie z Yazoo, i wczesnego DM. pracował nad nim także były partner Ben Langmaid ale się rozstali. Drugi album, to już wyłącznie dzieło Elly, mnie on dosłownie wgniótł w fotel. Polecam zdecydowanie. Jest to bardzo dobra, taneczna płyta, mocno trącąca latami 80 tymi, a jednocześnie świeża.

Szczerze to nie słyszałam o takim zespole :shock: a jakis link mógłbyś zapodac do któregoś utworu :?: lubię taneczne utwory , chętnie posłucham :)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez jollyroger72 » Pn wrz 29, 2014 19:26

Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez Peters1984 » Wt wrz 30, 2014 15:35

Peters1984

Postprzez Anna » Wt wrz 30, 2014 20:46

Niestety nie za bardzo przypadła mi ta muza do gustu...jedynie jeden utwór mi przypasował. Mówie o piosence ''Bulletproof'' .
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez » Wt wrz 30, 2014 20:46

Powrót do Muzyka trzeciego tysiąclecia