Sophie Ellis-Bextor

Nowe trendy muzyczne i wszystko co wydarzyło się w muzyce po 2000 roku...

Sophie Ellis-Bextor

Postprzez Peters1984 » Wt wrz 30, 2014 16:58

Brytyjska gwiazda muzyki pop/disco/dance. Debiutowała hitami "Murder on A Dance Floor" i "Groovejet. Każdy z czterech albumów był świetny jako całość. Nie miała może wielkich przebojów okupujących szczyty list ale miała same dobre nagrania co rzadko się zdarza. Obecnie odniżyła loty, nagrywając słabe, akustyczne piosenki, mające w zamierzeniu przywołać słowiańskiego ducha Rosji. Ta płyta ma się kojarzyć ze wschodem. Mi się nie podoba zupełnie, ale fani to kupili. Artystka nagrywała z najlepszymi DJami i tego się powinna trzymać, ma specyficzny, bardzo charakterystyczny wokal. Jak do tej pory wydała 5 albumów studyjnych, moja ulubiona płyta to "Make A Scene" Jej nazwisko to zlepek, nazwisk obojga rodziców.
Peters1984

Postprzez » Wt wrz 30, 2014 16:58

Re: Sophie Ellis-Bextor

Postprzez Anna » Śr paź 01, 2014 06:32

Peters1984 napisał(a):Brytyjska gwiazda muzyki pop/disco/dance. Debiutowała hitami "Murder on A Dance Floor" i "Groovejet. Każdy z czterech albumów był świetny jako całość. Nie miała może wielkich przebojów okupujących szczyty list ale miała same dobre nagrania co rzadko się zdarza. Obecnie odniżyła loty, nagrywając słabe, akustyczne piosenki, mające w zamierzeniu przywołać słowiańskiego ducha Rosji. Ta płyta ma się kojarzyć ze wschodem. Mi się nie podoba zupełnie, ale fani to kupili. Artystka nagrywała z najlepszymi DJami i tego się powinna trzymać, ma specyficzny, bardzo charakterystyczny wokal. Jak do tej pory wydała 5 albumów studyjnych, moja ulubiona płyta to "Make A Scene" Jej nazwisko to zlepek, nazwisk obojga rodziców.

Nie przepadam za nia a piosenka ''Murder on a Dance Floor '' jest w czołówce najbardziej nielubianych piosenek u mnie .Byłam w ogólniaku jak ta piosenka była hitem 8-)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Peters1984 » Śr paź 01, 2014 14:50

Dla mnie absolutna czołówka wykonawców, kocham ten głos i repertuar do 2011 roku. Sophie zdecydowała się zmienić styl z tego powodu, że chciała zrobić coś czego nie robiła do tej pory.
Peters1984

Postprzez Anna » Cz paź 02, 2014 08:48

Peters1984 napisał(a):Dla mnie absolutna czołówka wykonawców, kocham ten głos i repertuar do 2011 roku. Sophie zdecydowała się zmienić styl z tego powodu, że chciała zrobić coś czego nie robiła do tej pory.

Moim zdaniem głos to ona ma raczej przeciętny... ile oktaw ma jej skala głosu ? nasza Górniak czy Steczkowska na pewno przewyższa jej skalę 8-)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Peters1984 » Cz paź 02, 2014 17:56

Ona skali nie ma, ona raczej czarują niebiańską barwą. OK nie wszyscy muszą ją lubić, ja ją kocham, a np: nie cenię głosów Madonny czy Samanthy Fox.
Peters1984

Postprzez » Cz paź 02, 2014 17:56

Powrót do Muzyka trzeciego tysiąclecia