Kesha Sebert

Nowe trendy muzyczne i wszystko co wydarzyło się w muzyce po 2000 roku...

Kesha Sebert

Postprzez Peters1984 » Pt paź 03, 2014 14:43

Jedna z moich ukochanych (ze względu na image i głos) wokalistek pop. pierwsza płyta "Animal" mi nie siadła, ale druga "Warrior" jest super. Gra synthpop, z naleciałościami współczesnymi. Pierwsza płyta miała wielki sukces "Tik Tok" numer 1 na Billboardzie, ale wartościowsze rzeczy są na drugim krążku a potem świetne "Timber" u Pittbula.
Peters1984

Postprzez » Pt paź 03, 2014 14:43

Re: Kesha Sebert

Postprzez Anna » Pt paź 03, 2014 17:18

Peters1984 napisał(a):Jedna z moich ukochanych (ze względu na image i głos) wokalistek pop. pierwsza płyta "Animal" mi nie siadła, ale druga "Warrior" jest super. Gra synthpop, z naleciałościami współczesnymi. Pierwsza płyta miała wielki sukces "Tik Tok" numer 1 na Billboardzie, ale wartościowsze rzeczy są na drugim krążku a potem świetne "Timber" u Pittbula.

Z jej repertuaru lubie ''TikTok'' oraz ''Blow''(tam ma super głos taki mocny az ciary przechodza), ''Timber '' , ''Take it off'' oraz duet z Taio Cruz ''Dirty Picture '' (teledysk jest troche ...perwersyjny ). Oto Kesha :)
images.jpg
images.jpg (8.67 KiB) Przeglądane 1216 razy

Peters czy to prawda , że ona ma polskie pochodzenie ? :shock: tak słyszałam nie wiem czy to prawda... i że niby ''kesha'' to angielska wersja naszego ''kasia'' :)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Peters1984 » Pt paź 03, 2014 18:09

Coś się o tym kiedyś mówiło, ale faktycznie Sebert to takie swojskie, polskie nazwisko. :lol:
Peters1984

Postprzez Anna » Pt paź 03, 2014 18:33

Peters1984 napisał(a):Coś się o tym kiedyś mówiło, ale faktycznie Sebert to takie swojskie, polskie nazwisko. :lol:

Peters nie o to idzie czy swojskie nazwisko ale jej prababcia chyba spod Poznania pochodzi :shock: a nazwisko po tylu pokoleniach mogło się zmienic w wyniku zawieranych związków małżeńskich :roll: :shock:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » So paź 11, 2014 19:41

Tu proszę link do klipu "Timber'' z Pitbullem, kiedy w radiu usłyszałam pierwszy raz ten utwór od razu mi się spodobał :roll: mimo, że nie skojarzyłam kto śpiewa, znaczy Pitbula od razu poznałam ale nie byłam pewna co do wokalistki , jak mi ta muza wpadła w ucho to nie chciała wypaść :lol: http://www.youtube.com/watch?v=hHUbLv4ThOo
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » Wt paź 14, 2014 19:42

Ta piosenka też jest fajna... :) http://www.youtube.com/watch?v=RpFMuBHxGWs
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez MaS24 » Pt lis 07, 2014 21:25

Anna napisał(a):Tu proszę link do klipu "Timber'' z Pitbullem, kiedy w radiu usłyszałam pierwszy raz ten utwór od razu mi się spodobał :roll: mimo, że nie skojarzyłam kto śpiewa, znaczy Pitbula od razu poznałam ale nie byłam pewna co do wokalistki , jak mi ta muza wpadła w ucho to nie chciała wypaść :lol: http://www.youtube.com/watch?v=hHUbLv4ThOo

Widzę, że bez półnagich lasek kręcących tyłkami współczesny teledysk nie przejdzie. Ale piosenka fajna :)
MaS24

Postprzez Anna » Pt lis 07, 2014 21:30

MaS24 napisał(a):
Anna napisał(a):Tu proszę link do klipu "Timber'' z Pitbullem, kiedy w radiu usłyszałam pierwszy raz ten utwór od razu mi się spodobał :roll: mimo, że nie skojarzyłam kto śpiewa, znaczy Pitbula od razu poznałam ale nie byłam pewna co do wokalistki , jak mi ta muza wpadła w ucho to nie chciała wypaść :lol: http://www.youtube.com/watch?v=hHUbLv4ThOo

Widzę, że bez półnagich lasek kręcących tyłkami współczesny teledysk nie przejdzie. Ale piosenka fajna :)

Nie wiedziałam , że słuchasz takiej muzyki :D najbardziej perwersyjny jest utwór "Dirty Picture" :? klip jest wyuzdany trochę :roll:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » Pt gru 26, 2014 16:24

Kesha i Pitbull live na scenie :) lubie ten utwór :) Timber na zywo
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Deimos » So gru 27, 2014 19:39

Moja kobieta jej słucha, a ja wciąż się zastanawiam co w tej muzyce widzi. Dla mnie można wyłączyć fonię i oglądać te klipy, które są lepsze od muzyki :D
Deimos

Postprzez » So gru 27, 2014 19:39

Następna strona

Powrót do Muzyka trzeciego tysiąclecia