Faith Healer

Nowe trendy muzyczne i wszystko co wydarzyło się w muzyce po 2000 roku...

Faith Healer

Postprzez jollyroger72 » Cz sty 01, 2015 19:22

Obrazek

Faith Healer to zespół hardrockowy, powstały w holenderskim mieście Heerlen w roku 2014, który tworzą:

Piotr "Zinny" Zaleski - wokal (Polak :) )
Peter Bourbon - gitara
Marc Meesters - gitara
Peter Rovers - gitara basowa
Dennis Geraads- perkusja

Wokalista Piotr Zaleski występował wcześniej w heavymetalowym zespole Dragon's Eye. W pierwszej połowie roku 2014 wraz z gitarzystą Maciejem Papalskim pod szyldem Unity wydał płytę "Promised Land". Teraz współpracuje właśnie z Faith Healer.
Grupa nagrała już materiał na debiutancki krążek, który ma ukazać się w I kwartale 2015 roku. Obecnie album jest na etapie miksu i masteringu.

Zwiastunem i zapowiedzią płyty jest utwór Turn Up Sound, który znajdzie się w propozycjach do naszego Paradise Top 30 już w następnym tygodniu i mam nadzieję, że spodoba się naszym forowiczkom i forowiczom. Jak dla mnie ten utwór to RE-WE-LA-CJA :!:
Hard rock & heavy metal pełen energii i świeżości, czego próżno szukać u wielu innych młodych kapel z kręgu hard & heavy.
Mam nadzieję, że cały album będzie na równie wysokim poziomie co promujący go singiel.

Strona zespołu na Facebooku: https://www.facebook.com/faithhealerban ... l/timeline
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez » Cz sty 01, 2015 19:22

Re: Faith Healer

Postprzez Nemesis » Pt sty 02, 2015 16:09

Usłyszałem "Turn Up Sound" w nocy przełomu roku, dzięki Grześkowi i...jak napisałem już gdzie indziej...usiadłem. Kapitalna nuta, początkowo myślałem że są oni z najpiękniejszej części Europy :wink: a tu okazało się o holender :D że to "tulipany" z domieszką polskiej krwi. Świetna, melodyjna nuta, a zwiastun płyty fenomenalny. Warto tych kolesi obserwować!
Nemesis
Expert
Expert

Re: Faith Healer

Postprzez jollyroger72 » Śr sty 21, 2015 19:18

Jeśli ktoś ma ochotę wybrać się do Holandii i Belgii na drugą część minitrasy... :wink:

Obrazek
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez » Śr sty 21, 2015 19:18

Powrót do Muzyka trzeciego tysiąclecia