Nasze ukochane zespoły i wykonawcy.

Muzyka,która kochacie,która towarzyszy Wam często i bez której trudno się Wam obejść....

Re: Nasze ukochane zespoły i wykonawcy.

Postprzez Konik Polny » So gru 21, 2013 15:30

Obrazek

Zespół - legenda. Od lat 90-tych systematycznie nagrywa i zachwyca. PORCUPINE TREEto zespół który od dream popu, poprzez ambient, psychodelię i inne gatunki potrafił stworzyć swój własny styl. Dziś jest kilka zespołów, które nasladują ich z lepszym czy gorszym skutkiem.
http://www.youtube.com/watch?v=30TwBDAJ-jY - jeden z wczesniejszych albumów " Metanoia " zawierał to nagranie
http://www.youtube.com/watch?v=y67b1e1ajc4 - genialny utwór z płyty "Deadwing " już słychać zdecydowaną zmianę w muzyce
http://www.youtube.com/watch?v=2IsoHNdFUTk wkrada się nawet metal
To świetny zespół, nie każdy go lubi, ale ja bardzo.
Konik Polny
Odkrywca
Odkrywca

Postprzez » So gru 21, 2013 15:30

Postprzez Markiz de Sade » Pt lut 14, 2014 16:18

Moim ukochanym wykonawcą jest Joe Dassin,piosenkarz o magnetycznym głosie,znanym u nas przede wszystkim z dwóch piosenek L'Été indien i Et si tu n'existais pas,ale posiadającym bardzo bogaty dorobek artystyczny.Mimo ze wielu uważa taka muzykę za muzykę dla starszych ludzi ja ją po prostu uwielbiam.
Markiz de Sade

Postprzez Anna » Pt lut 14, 2014 19:15

Moją ulubioną piosenkarką jest Jennifer Lopez :)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez jollyroger72 » Pt lut 14, 2014 19:23

Sóvka napisał(a):Moją ulubioną piosenkarką jest Jennifer Lopez :)

A moją Samantha Fox :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A tak bardziej poważnie to Sylwia Grzeszczak :wink:
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez BlackVelvet91 » Śr kwi 09, 2014 13:29

Bon Jovi,Europe,Aerosmith to moja święta trójca muzyczna.Słucham wszędzie i każdy dzień bez ich muzyki uważam za stracony.
BlackVelvet91

Postprzez Kamros » Śr kwi 23, 2014 16:28

Najbardziej ukochanym moim zespołem jest Ira.Od pierwszej do ostatniej płyty kompletny zespół. Uwielbiam takiego amerykańskiego rocka. Lubię też posłuchać Bon Jovi , Poison, Motley Crue i Cindarelli,ale Ira to mój numer jeden.
Kamros

Postprzez Weronka_94 » Śr kwi 23, 2014 16:59

Michael Jackson,Alphaville,lubię też posłuchać Queen,ale królem jest ON - George Michael :)
Weronka_94

Postprzez Jessie » Cz maja 01, 2014 14:40

Też lubię George Michaela,ale moimi ulubionymi,ukochanymi i słuchanymi właściwie na okrągło wykonawcami są Lionel Richie, Joshua Kadison, Bob Seger, Barry White, Stevie Wonder a z pań Alicia Keys, Natalie Cole, Adele, Roberta Flack, Aretha Franklin. To tylko ci najważniejsi,czasem lubię też posłuchać Queen, Foreigner, 10CC, spokojnych piosenek Dire Straits albo Phila Collinsa. Mój mąż preferuje brzmienia zupełnie odległe od mojej stylistyki, bardziej ostre rockowe zespoły,ale suma sumarum nie wchodzimy sobie w drogę z naszymi gustami muzycznymi :)
Jessie

Postprzez jollyroger72 » Cz maja 01, 2014 15:23

Jessie napisał(a):Mój mąż preferuje brzmienia zupełnie odległe od mojej stylistyki, bardziej ostre rockowe zespoły,ale suma sumarum nie wchodzimy sobie w drogę z naszymi gustami muzycznymi :)

Witamy Cię serdecznie i proponujemy wciągnąć męża w nasze towarzystwo :wink:
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez Pitagoras43 » Wt maja 06, 2014 06:45

Klasyczne zespoły typu Genesis, Queen, Dire Straits, Rainbow,Led Zeppelin, Toto, Foreigner. Jest tego oczywiście dużo więcej,wymieniłem tylko "czubek góry lodowej" :D Uwielbiam takie klasyczne,miłe dla ucha dźwięki. Nie cierpię cepelii muzycznej i zbyt wielkiego jazgotu,a klasyczny rock jest w sam raz dla moich uszu.
Pitagoras43

Postprzez » Wt maja 06, 2014 06:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wasze fascynacje muzyczne...