Nasze ukochane zespoły i wykonawcy.

Muzyka,która kochacie,która towarzyszy Wam często i bez której trudno się Wam obejść....

Re: Nasze ukochane zespoły i wykonawcy.

Postprzez tiffany » Śr maja 07, 2014 18:20

Adele,chociaż długo nie mogłam się do niej przekonać. No bo w radiu puszczana, popularna, na listy przebojów się wspięła, ot, papka komercyjna, chociaż singiel całkiem całkiem... Aż pewnego dnia, dopingowana przez narastającą z każdą sekundą nudę, posłuchałam. Każda piosenka, wszystkie 13 utworów (z "Rolling in the Deep" oraz "If It Hadnt Been For Love" na czele) sprawiły, że odzyskałam wiarę w gust większości i od tamtej pory nie potrafię się od niej oderwać.
tiffany

Postprzez » Śr maja 07, 2014 18:20

Postprzez BrzydUla » Śr maja 28, 2014 08:36

30 Seconds to Mars , 30 Seconds to Mars , 30 Seconds to Mars. Poza tym Coldplay, Muse, Bush .
BrzydUla

Postprzez jollyroger72 » Śr maja 28, 2014 10:32

BrzydUla napisał(a):30 Seconds to Mars , 30 Seconds to Mars , 30 Seconds to Mars. Poza tym Coldplay, Muse, Bush .

To razem 90 Seconds To Mars :wink:
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez vipera » So cze 07, 2014 09:00

Bardzo wielu mam ulubionych wykonawcow,przede wszystkim z kregu muzyki wloskiej. Al Bano e Romina Power , Drupi, Matia Bazar, Anna Oxa, Emma Marrone , Anna Tatangelo, Simone Cristicchi ale przede wszystkim moj ukochany Gigi D'Alessio. Lubie tez wloska muzyke rockowa,ale to zespoly,ktore nikomu nic nie powiedza. Nie lubie zas muzyki italo disco, dla mnie zbyt prymitywna. Poza tym muzyka pop (Madonna,Michael Jackson,Pet Shop Boys) i wiele innych.
vipera

Postprzez jollyroger72 » So cze 07, 2014 11:10

vipera napisał(a):Lubie tez wloska muzyke rockowa,ale to zespoly,ktore nikomu nic nie powiedza.

Warto, abyś wymieniła kilka nazw. Może i nam coś się z tego spodoba. Kilka nazw jest znanych - choćby Lacuna Coil, Rhapsody czy nieco mocniejszy Bulldozer :wink: :lol:
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez vipera » So cze 07, 2014 17:58

Rhapsody of fire znam bo sluchal tego Giovanni-moj byly. Ale ja nie slucham tak mocnej muzyki,z rockowych lubie zespoly Negrita,Premiata Forneria Marconi i Pooh. Ten ostatni jest dosc znany nawet poza granicami Italii.
vipera

Postprzez motyl13 » Śr cze 11, 2014 08:25

1. Gary Moore
2. Whitesnake
3. Pretty Maids
To jest ścisła czołówka moich ukochanych zespołów i artystów. Choć do tego miana pretenduje również Joe Bonamassa, House of Lords, TOTO, Foreigner, Bonfire, Scorpions, Pink Cream69, Stage Dolls, XYZ .... ech długo wymieniać. Ogólnie preferuję rock, a jako baba głównie ballady rockowe, metalowe itp. :P
motyl13
Zaangażowany
Zaangażowany

Postprzez modlishka » Śr cze 11, 2014 09:15

The Cure,Oasis,Coldplay.Mogę ich słuchać cały czas.
modlishka

Postprzez pretty maid » Wt cze 17, 2014 11:06

U mnie zdecydowanie, oczywiście i na wieki, wieków amen - Pretty Maids. :lol:

vipera napisał(a):Lubie tez wloska muzyke rockowa,ale to zespoly,ktore nikomu nic nie powiedza.

To może jest wśród nich Zero assoluto :?: Zespół przypadkowo usłyszałem gdzieś na wakacjach na południu i ... jest niezły. Np. taki Questa Estate Strana z LP Perdermi. :wink:
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
back to back - back to back
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez bluepearl » Wt wrz 23, 2014 10:25

Ja nie mam swojego ulubionego wykonawcy. Moje zainteresowania oscylują wokół muzyki lat 80 i 90. Właściwie nie lubię tylko disco, ciężkiej odmiany heavy metalu i wykonawców typu Patrycja Markowska, Enej albo Ich Troje. Poza tym jestem otwarta na muzykę.
bluepearl

Postprzez » Wt wrz 23, 2014 10:25

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wasze fascynacje muzyczne...