Konkurs Eurowizji

Muzyka,która kochacie,która towarzyszy Wam często i bez której trudno się Wam obejść....

Re: Konkurs Eurowizji

Postprzez Nemesis » N maja 11, 2014 07:13

Niemcy i Słowenia niestety gorsze od naszych "gwiazd"... Szkoda mi Szwecji,Słowenii i Szwajcarii bo muzycznie bardzo fajnie... Na Finów nie liczyłem,bo to nie klimaty na Eurowizję i to nie Lordi :lol:
Słowenia i Czarnogóra zaśpiewały w swoich językach i niestety przepadły... Może gdyby Słowenka zdjęła sukienkę :roll:
Wygrała Austria,bo miała wygrać a wielu jest oburzonych...Przecie kilkanaście lat temu wygrała Dana International tyle że zdążyła (zdążył) się ogolić :D i nikt larum nie podnosił...

http://www.youtube.com/watch?v=Fv83u7-mNWQ

My punkty,te znaczące dostaliśmy od Poloni z Niemiec,Włoch i Ukrainy...nawet ci w Irlandii uznali że to badziewie i głosować nie będą...Polska czy nie.... Muzycznie byliśmy na poziomie Francji i tylko trza się cieszyć że wyprzedziliśmy znacznie lepsze piosenki... Jak za rok wyślemy laski w stringach wygramy :twisted: :lol:
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez » N maja 11, 2014 07:13

Postprzez jollyroger72 » N maja 11, 2014 07:27

Nemesis napisał(a):Przecie kilkanaście lat temu wygrała Dana International tyle że zdążyła (zdążył) się ogolić :D i nikt larum nie podnosił...

Pamiętam tamten przypadek :) W dniu występu finałowego było o tym cicho, dopiero jak Dana wygrała, to rozpoczęto na nią nagonkę... Ja mogę tylko powiedzieć, że tamten hicior Dany jest o wiele lepszy od tego kiełbasianego :lol: Tak twierdzi moje "metalowe" ucho :wink:
Dla mnie bezapelacyjnie numerem 1 wczorajszego konkursu była Słowenka :) Piękny utwór, piękna kobieta w świetnym stroju - niczym Sharon den Adel z wiadomej grupy :wink: , no i piękne wykonanie... Cóż z tego...
A co do naszych... Arek, kogoś byś wysłał z Polaków na Eurowizję? Tak, by nie było krytyki. Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że tylko cycki przysporzyły nam punktów! Wszak mamy równouprawnienie i swoje głosy oddają również panie...
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez Nemesis » N maja 11, 2014 07:35

Kogo bym wysłał? Boys albo Bayer Full,wtedy decydowały by dźwięki...bo wybacz w piosence Cleo dźwięków (prócz dźwieków ubijanego masła i obijających się o siebie walorów pań) nie słyszałem... Słowenia zaśpiewała pięknie,ale jak wiadomo na Eurowizji już dawno muza jest na dalszym planie...
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez jollyroger72 » N maja 11, 2014 07:58

Nemesis napisał(a):Kogo bym wysłał? Boys albo Bayer Full

Nie, no daj spokój... :? Miałem na myśli obszar muzyki popowo-rockowej.
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez Nemesis » N maja 11, 2014 08:15

Nie wiem czy ktoś z obszaru pop rocka chciałby jeszcze tam wystąpić ale na pewno Sylwia Grzeszczak czy Big Cyc muzycznie powaliliby te dojki. Skiba by nawet nie musiał dupy pokazywać... Ogólnie rzecz biorąc dla mnie występ polek był Cepelią nie mającą nic wspólnego z muzyką,bo piosenka była "o dupie Maryni" i gdyby nie te dwie panie,które tak mocno starały się wyeksponować to co mają nie wiem czy nie bylibyśmy za francuzami.... :roll: Będę się upierał że większość głosów dostaliśmy od Polonii i nie za muzykę tylko za narodowość...Widząc głosowanie jurorów z poszczególnych krajów tylko utwierdzam się w tym przekonaniu... A fani...cóż...panowie głosowały na wiadomo co,a panie na narodowość... Dało to jak dla mnie zbyt wysoką pozycję,w porównaniu z piosenkami,które zajęły miejsca za nami....
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez Peters1984 » N maja 11, 2014 08:29

Athena napisał(a):Za 15 min final Trzymam kciuki za...Szwajcarow :D

Szwajcaria? Czemu? Jakiś bawarski gwizdacz jeden.
Peters1984

Postprzez jollyroger72 » N maja 11, 2014 08:32

Peters1984 napisał(a):Szwajcaria? Czemu? Jakiś bawarski gwizdacz jeden.

Nie bluźnij, Peters, bo niczego sobie była propozycja Helwetów. Sto razy lepsza niż sąsiadów z Żabolandii...
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez Deimos » N maja 11, 2014 09:11

Mnie polki nie zachwyciły,bo propozycja była niezapamiętywalna,ale i tak trzeba pogratulować miejsca. Cieszę się że świetna propozycja Holandii zyskała poparcie,szkoda że przegrała nie z muzyką tylko jej otoczką.
Deimos

Postprzez Peters1984 » N maja 11, 2014 13:45

Mnie zachwyciła Szwecja, przyzwoita była Norwegia, Rumunia wręcz świetna, Austria naprawdę niezła, a Niemcy: brak słów, takie słabe. I to osoba, która ma ponoć polskie korzenie a ma faktycznie bardzo polsko brzmiące nazwisko. ;)
Peters1984

Postprzez Axel Moon » N maja 11, 2014 19:17

Obejrzałem wczoraj występ dwóch reprezentacji i dałem sobie spokój.Nie rozumiem waszej podniety na temat tego konkursu.
Axel Moon

Postprzez » N maja 11, 2014 19:17

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wasze fascynacje muzyczne...