Konkurs Eurowizji

Muzyka,która kochacie,która towarzyszy Wam często i bez której trudno się Wam obejść....

Re: Konkurs Eurowizji

Postprzez Enceladus » Pn maja 12, 2014 08:49

Czytałem komentarze w internecie na temat słynnego już kiełbasy z brodą i dziwię się,a zarazem jestem przerażony. Szczycimy się tolerancją,krytykujemy średniowiecze,a gdy pojawia się człowiek,troszkę inny niż my wylewa się na niego pomyje. A przecież piosenka była bardzo ładna,dla mnie zdecydowanie najlepsza. Wyróżnił bym jeszcze propozycję szwajcarską,niemiecką,szwedzką,duńską i słoweńską. Polska mi nie przypadła do gustu,ale cieszy ze wróciliśmy na eurowizję z honorem.
Enceladus

Postprzez » Pn maja 12, 2014 08:49

Postprzez Quasimodo » Pn maja 12, 2014 09:28

W UK powstał nawet fan club Canchity vel Thomasa Neuwirtha. Wszystkie drag queen głosowały tłumnie na niego. Mnie nie ujeło,ale zgadzam się żyjemy w czasach gdy tolerancja powinna być ważna. Facet chce taki być to niech sobie będzie. Ja oddałem głosy na nasze dziewczyny,ale cóż,reszta rodaków tutaj przebywających też stanęła na wysokości zadania dając naszym pierwsze miejsce,cóż skoro sedziowie dali nam przedostatnią pozycję.
Quasimodo

Postprzez Peters1984 » Pn maja 12, 2014 12:17

Dokładnie. Nie wiem czemu Polacy tak nienawidzą tego człowieka? Jeszcze rozumiem nienawiść do POlityków i zwłaszcza do Radka, ale żeby nie lubić kogoś kto jest inny niż reszta? Ładny miał przyanjmiej głos.
Peters1984

Postprzez Jovita » Pn maja 12, 2014 12:39

Ja jestem tolerancyjna i nic do takich ludzi nie mam,zaśpiewał (a) też nieźle tyle że mam mieszane uczucia co do miejsca w jakim pokazał walkę takich ludzi jak on o przychylność. Myślę że Eurowizja nie jest takim miejscem,ale wygrał i cóż poradzić. Mnie podobały się znacznie bardziej inne piosenki,choćby Malta i nasza propozycja,z którą dziewczyny sobie poradziły,a 14 miejsce jest miejscem bardzo dobrym,bo jeśli się nie mylę to tylko Edyta i Ich Troje byli wyżej.
Jovita

Postprzez Midnight Man » Wt maja 13, 2014 06:05

Anna Maria Jopek też była wyżej,bo na 11 miejscu,ale i tak Cleo skrzywdzono. Rozbieżność między głosowaniem jury i telewidzów w kilku krajach była rażąca. Ta piosenka zasługiwała na zwycięstwo,a wygrało jakieś coś,trudno nazwać co to było. Eurowizja upada skoro pozwala się komuś takiemu startować i promuje się go na siłę. A te udawane zaskoczenie po każdej 12,obrzydliwość. Przecież to coś nie powinno wyjść z półfinału,a co dopiero wygrać,a my jak zwykle przegraliśmy niesprawiedliwie :evil: ,piosenka zasługiwała na zwycięstwo.
Midnight Man

Postprzez Peters1984 » Wt maja 13, 2014 07:06

Taaak, bardzo skrzywdzono. Badziewie się nie obroni. Piosenka była straszliwie denna i najłatwiej zwalić winę na sędziów.
Peters1984

Postprzez Nemesis » Wt maja 13, 2014 09:41

Rzadko się zgadzam z Petersem,ale tym razem trafił w sedno...Gdyby nasi wygrali musiano by ogłosić 10 maja Dniem śmierci muzyki... Dno,bez ładu i składu,zaśpiewane tak że ja Polak rozumiałem z tekstu co 5 słowo. Gdzieś słyszałem satysfakcję że byli wyżej niż płaczka Kowalska... Tyle że Kowalska zaśpiewała piosenkę i może była jak płaczka,ale lepsze to niż praczka. Dla mnie nasza propozycja nie powinna wyjść z półfinału,zamiast niej powinna wyjść piosenka Irlandii. A miejsce 14 to absolutnie zbyt wysokie miejsce dla Cleo...
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez Nemesis » Śr maja 14, 2014 09:02

Tak wszyscy najeżdżają na Wurst...ale Eurowizja nie od dziś rządzi się sensacjami,o muzykę chodziło w niej za czasów gdy wygrywała Abba,gdy drugie miejsce zajmował Cliff Richard,czy jeszcze w czasach gdy wygrywała Celine Dion... Bo już w 94 roku gdy Edyta zajmowała 2 miejsce,raczej przestało chodzić o muzykę...bo gdyby tak było wygrała by w cuglach... Teraz liczy się show,zaskoczka...
Czy Lordi grający hard rocka wygrałby gdyby wokalista zespołu nie wyglądał tak...

Obrazek
a tak...

Obrazek

Nie ma mowy...

Czy Conchita wygrała gdyby wyszła na scenę w swoim pierwotnym entourage...?

Obrazek

Czy Rosja zajęłaby w 2012 roku drugie miejsce gdyby nie wysłała takich reprezentantek?

Obrazek

Taka sama nagonka była na Danę International z Izraela,więc ludzie juz powinni już przywyknąć.

T.a.t.u też myślało że zawojuje Eurowizje...ale im się akurat nie udało...

Muzycznie Austria powtarzam po raz kolejny biła na głowę nasze reprezentantki...
A dla rozluźnienia atmosfery proponuję obejrzeć innego "wielbiciela" obecnie popularniejszego niż Schlierenzauer austriaka..

http://www.youtube.com/watch?v=6iGsuPvdD54

Finowie polegli,bo muzyka jaką zaprezentowali jest raczej skierowana do innej publiki...ale oni akurat próbowali już chyba wszelkich gatunków i raz wyszło... "Bawarski gwizdacz" jak ładnie określił Peters moim zdaniem powinien być dużo wyżej,mnie akurat ta piosenka do dziś w uszach brzmi,podobnie jak szwedzka propozycja... No ale cóż...on miał tylko skrzypce...może gdyby miał pejcz było by lepiej :wink:

No i rosjanki...Zaśpiewały wg mnie bardzo ładnie i wizualnie były lepsze od naszych pań i zupełnie nie rozumiem buczenia gdy dostawały punkty... Przecież piosenka naprawdę była dobra...A ludzie buczeli jakby te dziewczyny były winne że idioci politycy biorą się za łby :?
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez ReNatka » Śr maja 14, 2014 18:36

A mnie "Kiełbasa" się podobała. Podobała mi się też Słowenia, Rosja, Szwecja i Ukraina. No i finowie,którzy zagrali fajny kawałek,niestety trochę fałszując. O polsce się nie wypowiem bo szkoda mi palców :twisted: :wink:
ReNatka

Postprzez pretty maid » Cz maja 15, 2014 21:27

Emocje trochę opadły. I bez nich, mogę ocenić jako niezłe, piosenki Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Niemiec, no i szkoda mi Portugalii, że nie weszła do finału, bo to dobry hit na Mundial. Czasem warto posłuchać takiej muzy, by poznać obecne trendy.
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
back to back - back to back
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez » Cz maja 15, 2014 21:27

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wasze fascynacje muzyczne...