Konkurs Eurowizji

Muzyka,która kochacie,która towarzyszy Wam często i bez której trudno się Wam obejść....

Re: Konkurs Eurowizji

Postprzez jollyroger72 » Pn mar 09, 2015 18:08

No i chyba niespodzianka... Wybrano Monikę Kuszyńską.
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez » Pn mar 09, 2015 18:08

Postprzez Nemesis » Pn mar 09, 2015 18:29

No skoro Finowie wybrali tak a nie inaczej to i my nie mogliśmy być gorsi... Monika...fajnie, ale nawet nie brałem jej pod uwagę. Ciekawe czy gdyby tak jak w Finlandii głosowała publika, a nie wybierało jakieś gremium ekspertów to Monika by przeszła. Bo piosenka choć wg mnie niezła, raczej się nie przebije... O ile Europa będzie patrzeć tylko na piosenkę, a nie na inne sprawy... Ja będę trzymał kciuki za Nią i za Finów...a które z nich wygra jest mi obojętne... :mrgreen:
Fajnie było w tych wspominkach zobaczyć tych którzy mnie mega mile zaskoczyli...czyli Lordi :)
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez Benita28 » Pn mar 09, 2015 20:05

Mnie się podoba ta piosenka. Nastrojowa, z ładnymi słowami. Ale obawiam się że na Eurowizji się nie spodoba :?:
Benita28

Postprzez pretty maid » Pn mar 09, 2015 21:07

W dziwnym kierunku zmierza ten konkurs. :roll:
Ciekawe co jeszcze wymyślą pozostałe nacje ?

PS.
A wurstkowo dziś prezentowało swoją biografię. :? :lol:
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
back to back - back to back
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez lucciola » Śr mar 11, 2015 08:25

Benita28 napisał(a):Mnie się podoba ta piosenka. Nastrojowa, z ładnymi słowami.

Mnie ona wprost urzekła, mam nadzieje że zajdzie daleko, a na razie zaproponowałam ją do listy :wink:
lucciola

Postprzez tiffany » N mar 15, 2015 10:05

Benita28 napisał(a):Mnie się podoba ta piosenka. Nastrojowa, z ładnymi słowami. Ale obawiam się że na Eurowizji się nie spodoba :?:

Ja też obawiam się że ta piosenka może być za dobra na Eurowizję, uważam że jest to jedna z lepszych propozycji jakie wysłaliśmy na ten konkurs. Bardzo osobista, zaśpiewana pięknie, do tego Monika jest piękną kobietą. Mam nadzieję że docenią ją za muzyczne wartości, a nie będą patrzeć na nieszczęście jakie tą dziewczynę spotkało. Mam nadzieję że moi znajomi, bo ja niestety nie będę mogła zagłosują na ten utwór bo jest tego wart.
tiffany

Postprzez Gollum » Śr maja 20, 2015 18:26

Obejrzałem wczoraj i jestem zniesmaczony poziomem piosenek jakie nam zaproponowano. I jeszcze ta Conchita wdzięcząca się do każdego. Resztę sobie odpuszczę :evil:
Gollum

Postprzez tiffany » Cz maja 21, 2015 13:24

Ciekawe jak pójdzie dziś Monice. Mam nadzieję że awansuje do finału, bo ta piosenka na to zasługuje.
tiffany

Postprzez » Cz maja 21, 2015 13:24

Poprzednia strona

Powrót do Wasze fascynacje muzyczne...