Co u Was słychać najczęściej ?

Muzyka,która kochacie,która towarzyszy Wam często i bez której trudno się Wam obejść....

Co u Was słychać najczęściej ?

Postprzez Athena » Pt lis 29, 2013 18:47

U mnie dzis radio Eska rock bo podobno od poniedzialku juz nie beda ogolnokrajowa rozglosnia.Szkoda.Poznym wieczorem pewnie jak zawsze na dobranoc poslucham Nightwish szczegolnie lubie sluchac "Walking in tha air"
Obrazek
Athena
Moderator
Moderator

Postprzez » Pt lis 29, 2013 18:47

Re: Co u was slychac najczesciej

Postprzez Anna » So lis 30, 2013 08:56

Lubię muzykę lat 80 i 90 ale współczesną też,nie mam ulubionej stacji radiowej :)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez MaS24 » So lis 30, 2013 18:57

Ogólnie wychowałem się na muzyce elektronicznej, głównie Jean Michel Jarre, potem przyszedł Vangelis, ale także różne zespoły Space Synth, tworzone głownie we współpracy z Michelem van den Kuy'em.

Obecnie słucham prawie wszystkiego, z wyjątkiem Disco Polo i poezji śpiewanej (tu są wyjątki, jak Kaczmarski), oraz najcięższych odmian metalu, ale Power Metal czy Gothic Metal lubię (Nightwish, Sabaton)

Poza tym słucham wszystkiego, co w ucho wpadnie, co grają w radiu itp.
MaS24

Postprzez Konik Polny » So lis 30, 2013 19:15

Ja wychowałem się na hard-rocku i jestem mu wierny do dziś. Od kilku lat najczęściej słuchałem rocka progresywnego wszelkiej maści, a jest tego mnogo. Ostatnio wnikam w jazz, co mnie cieszy bo poznaję coś nowego.
25 płyt tygodniowo przesłuchuję, i najczęsciej w pracy.
Konik Polny
Odkrywca
Odkrywca

Re: Cezik i Czesław Mozil

Postprzez Vibeke » N gru 01, 2013 13:48

Bardzo lubie muzykę,choć teraz troszkę czasu brak na poświęcenie się jej w pełni. Lekkie,melodyjne rytmy popowo-dyskotekowe (Sandra, Kim Wilde, Ace of Bace) to moje ulubione klimaty. No i jeszcze Michael Jackson,którego kocham miłością pierwszą. Rocka słucham mniej ale też się zdarzy :)
Vibeke

Postprzez MaS24 » N gru 01, 2013 16:35

Athena napisał(a):U mnie dzis radio Eska rock bo podobno od poniedzialku juz nie beda ogolnokrajowa rozglosnia.Szkoda.Poznym wieczorem pewnie jak zawsze na dobranoc poslucham Nightwish szczegolnie lubie sluchac "Walking in tha air"

Nightwish? Super kapela! Mi najbardziej się podoba Wishmaster i ElvenPath,a także instrumentalny kawałek, który zagrali pierwszy raz w Kuopio (jeśli dobrze pamiętam), nazywa się właśnie "Instrumental".
Utworów po odejściu wokalistki Tarji Turunen już nie słucham, to już nie te sam Nighwish.
MaS24

Postprzez Peters1984 » N gru 01, 2013 16:45

Britnej Jean, katuję ją nieustannie.
Peters1984

Postprzez Sebastian1981 » N gru 01, 2013 17:01

Przede wszystkim koncentruje się na słuchaniu płyt Cd.Kiedyś słuchałem Trójki a potem Eski Rock , niemniej uważam że najlepszym wykładnikiem muzyki są płyty CD.I to najlepiej oryginalne.Pisząc tego posta słucham dwu płytowej składanki Scorpionsów "Gold"A wcześniec również składanki tyle że zespołu Toto "Africa : The Best Of ".Słucham głównie rocka w szerokim ujęciu tego pojęcia.I to najczęściej klasycznych już zespołów takich jak Queen , Scorpions , Bon Jovi , Metallica , The Doors , Roling Stones , Pink Floyd , Rem , Gary Moore , Judas Priest , U2 , Guns N Roses , Inxs , Nirvana , Faith No More , The Eagels , Aerosmith , Genesis. Jeśli chodzi o polską muzykę to wiadomo - złote lata 80 Lady Pank , Dżem , Republika , Obywatel GC , Róże Europy , Perfect , Kombi , Oddział Zamknięty , Turbo .Z lat 90 lubię posłuchać Closterkellera i Proletaryatu.
Sebastian1981

Postprzez Athena » N gru 01, 2013 17:02

MaS24 napisał(a):Nightwish? Super kapela! Mi najbardziej się podoba Wishmaster i ElvenPath,a także instrumentalny kawałek, który zagrali pierwszy raz w Kuopio (jeśli dobrze pamiętam), nazywa się właśnie "Instrumental".
Utworów po odejściu wokalistki Tarji Turunen już nie słucham, to już nie te sam Nighwish.

No cos ty :shock: Anette Olzon na plytach brzmi bajonsko,pewnie ze nie ma glosu jak Tarja ale brzmi calkiem dobrze.Polecam ci nagranie Eva przepiekne ...Siegnij po Nighwish z Anette warto :)
Obrazek
Athena
Moderator
Moderator

Postprzez MaS24 » N gru 01, 2013 17:54

Ej, no. Kapitalny utworek! Nie znałem Nightwisha od tej strony. Po prostu solidarnie "opuściłem go" wraz z Tarją. Jakie jeszcze polecisz ich nowe wykonania?
MaS24

Postprzez » N gru 01, 2013 17:54

Następna strona

Powrót do Wasze fascynacje muzyczne...