Nowości płytowe

Muzyka,która kochacie,która towarzyszy Wam często i bez której trudno się Wam obejść....

Re: Nowości płytowe

Postprzez Nemesis » Śr mar 18, 2015 18:48

Po pierwszym przesłuchaniu nowej płyty Nightwish jest...średnio. Może trzeba posłuchać "Endless Forms Most Beautiful" kilka razy, wgryźć się dobrze, jak na razie podobają mi sie cztery piosenki i...wokalistka Floor Jansen :D
Znakomite "Elan", "My Walden", "Our Decades in the Sun" i 24 minutowe, świetne "The Greatest Show on Earth" to kawałki, które mnie dotąd urzekły... Ale i tak "Endless Forms Most Beautiful" to po "Unholy Savior" grupy Battle Beast nr 2 póki co tego roku, ale...niedługo może się to zmienić, bo nadchodzi nowy album Kiske/Somerville - "City of Heroes" a zajawka brzmi smakowicie 8-)
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez » Śr mar 18, 2015 18:48

Postprzez Nemesis » Śr kwi 15, 2015 17:31

Już w piątek premiera długo oczekiwanej przeze mnie drugiej płyty Kiske/Somerville "City of Heroes"... Pojawił się drugi numer z tej płyty Walk of Water.... Dla mnie rewelacja. Już nie mogę się doczekać aż wysłucham wszystkich numerów w całości, a nie tylko we fragmentach, które tylko zaostrzają apetyt...
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez jollyroger72 » So maja 30, 2015 13:34

Nowy album zespołu Helloween "My God-Given Right" nie powala... Zapewne zadebiutuje dziś u mnie w zestawieniu płyt, ale czy dotrze do Top10? Bardzo w to wątpię :roll:
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez Michał » So maja 30, 2015 15:52

Nowy album Helloween nie jest zły - tak jak przeczuwałem że będzie on w stylu 2 poprzednich płyt i nie pomyliłem się :) Na razie kilka razy odsłuchany, i na wyróżnienie zasługują oba utwory które promowały nowe dzieło oraz Heroes :) Choć tak po prawdzie to do 7 Sinners daleko...
Michał
Pasjonat
Pasjonat

Postprzez jollyroger72 » N maja 31, 2015 16:06

Dla mnie jak na razie najlepszym jest numer "Free World". Fajny i dynamiczny :) Szkoda, że to tylko jeden z bonusów do wersji podstawowej...
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez pretty maid » Cz sie 13, 2015 20:32

Deep Purple szykują 2 nowe LP's live: “From The Setting Sun… (In Wacken)” i “…To The Rising Sun (In Tokyo)”.
Lp's ukażą się w różnych formatach (w tym na Blu-ray 3D - In Wacken) 18 września.
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
back to back - back to back
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez » Cz sie 13, 2015 20:32

Poprzednia strona

Powrót do Wasze fascynacje muzyczne...