Ciekawostki okołomuzyczne

Muzyka,która kochacie,która towarzyszy Wam często i bez której trudno się Wam obejść....

Re: Ciekawostki okołomuzyczne

Postprzez jollyroger72 » Wt kwi 14, 2015 18:19

pretty maid napisał(a):No i tak tajemniczo zabrzmiało o tym i owym :?:

:lol:
O tym - czyli o muzyce, Metal Top 20, Running Wild i wyprawach Krisa do Moskwy w latach 80-tych i 90-tych.

O owym - pisząc żartem - o lasencjach :lol: A tak poważniej - to o różnych odcieniach kolei. Kris lubi przemierzać nieczynne szlaki kolejowe a ja jako stary kolejarz też co nieco mam na ten temat do powiedzenia :wink:

Czyli było muzycznie i okołomuzycznie :mrgreen:
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez » Wt kwi 14, 2015 18:19

Postprzez pretty maid » Wt kwi 14, 2015 21:27

jollyroger72 napisał(a):(...) Czyli było muzycznie i okołomuzycznie :mrgreen:

No to panimaju. 8-)
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
back to back - back to back
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez pretty maid » Cz kwi 30, 2015 07:41

Nergal 1 maja br. o godzinie 22:00 otwiera własny klub w Sopocie (ul. Monte Cassino 60) Libation.

Lokal ten będzie inny niż te wszystkim znane. Czarne ściany, wytatuowana obsługa oraz mroczny klimat klubowego Berlina i Londynu.

Jak komentuje Nergal:
Kiedy jeżdżę po świecie i odwiedzam te wszystkie fantastyczne miejsca czuję prawdziwy głód tworzenia… Uwielbiam nasiąkać inspiracjami po to, żeby potem miały ujście w projektach, których się podejmuję! Libacja jest moim kolejnym artystycznym dzieckiem. To klub jakiego w Polsce jeszcze nie było. Miejsce dla ludzi, którzy chcą się zrelaksować i zabawić w oryginalnej przestrzeni, przy dobrej klubowej muzyce pijąc najlepsze alkohole. Libation ma być azylem dla klientów wymagających… tzn. że nie będziemy dla wszystkich! Goście mogą też oczekiwać różnych „odklejonych” od rzeczywistości atrakcji z pogranicza artystcznego performance’u i… szaleństwa ;)… To będzie moje miejsce. I zależy mi, żeby nasi klienci również poczuli się tam wyjątkowo! Zapraszamy od 1 maja!
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez pretty maid » Cz kwi 30, 2015 07:46

Islamscy ekstremiści palą perkusje.

Państwo islamskie w Libii uznało, że perkusje powinny spłonąć, gdyż nie są zgodne z islamską tradycją i prawem.

Obrazek
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez pretty maid » So cze 13, 2015 22:15

Victoria Milan – portal internetowy dla poszukiwaczy pozazwiązkowych przygód – zapytał ponad 6500 użytkowników o ich muzyczne preferencje i o to, czy słuchanie tej muzyki sprawia, że myślą o swoim kochanku/ce, czy o raczej o swoim parterze ze stałego związku / małżeństwa.
W ponad 3/4 przypadków odpowiedź wskazywała na osobę, z którą zdradzają swojego partnera.
Jakiej muzyki słuchali ci niewierni?
Jazz: 19%
Salsa: 14%
Pop: 13%
Country: 12%
Rap: 9%
Classical music: 8%
Blues: 6%
Reggae: 5%
Rock and roll: 5%
Electronica: 4%
Indie: 3%
Heavy metal: 2% :P
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez pretty maid » Pt sie 21, 2015 20:14

Playboy przeprowadził wywiad z Lemmym, a ten udzielił życiowych lekcji.

Co z miłością?

Trzeba to natychmiast powstrzymać. Ludzie mają ten wyidealizowany obraz tego, jak miłość powinna wyglądać. Ale ona taka nie jest… Jest brudna, plugawa, paskudna i niska… i to jest wspaniałe!

Jak podejść do laski?

Do laski? Na ogół od przodu.

Zawsze wiesz, czy laska chce, by ją wyrwać. Patrzy na ciebie, ty patrzysz na nią i wiesz. Tzn. albo jest szansa, albo jej nie ma.

Wierz mi, biegałem za nimi całe życie. Wiele z nich złapałem, ale wiele też mi uciekło. Co za szkoda.

Co z życiem?

Nie znam się na życiu. Nikt się nie zna. Wiemy, co to śmierć. Tak więc nigdy nie wiadomo. Dlatego łap życie obiema rękami, póki masz ręce.

Co ze śmiercią?

Ze śmiercią jest tak, że jest naprawdę ostateczna, czyż nie? O ile nam wiadomo, nikt z niej nie powrócił i nam o niej nie opowiedział.

Co z Bogiem?

Wyobraź sobie, że Jezus powraca dzisiaj. Zesłany z nieba, ale dokąd? Na Rhode Island?

Co z UFO?

Jestem przekonany, że jesteśmy obserwowani cały czas. Głównie przez NSA…

Co będzie napisane na Twoim nagrobku?

Klątwa nadal działa!
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez » Pt sie 21, 2015 20:14

Poprzednia strona