Cezik i Czesław Mozil

Muzyka,która kochacie,która towarzyszy Wam często i bez której trudno się Wam obejść....

Cezik i Czesław Mozil

Postprzez MaS24 » N gru 01, 2013 12:42

Jak się spotka dwóch wariatów, jak Cezik i Czesław Mozil, powstaje taki oto utworek:

http://www.youtube.com/watch?v=W56E3FbTTyA

Muza z pogranicza eksperymentu. Mi sie nawet podoba :)
MaS24

Postprzez » N gru 01, 2013 12:42

Re: Cezik i Czesław Mozil

Postprzez tiffany » Śr maja 07, 2014 18:25

Bardzo lubię Czesława i jego twórczość.
Byłam na dwóch koncertach, w Kielcach i w Łodzi, jeszcze za czasów gdy Czesio dopiero co wydał "Debiut" i powiem szczerze,że rzadko widzi się kogoś kto ma taką frajdę i radochę z grania muzyki.
Słyszałam głosy,że to jazda na koniunkturze czy pseudo-ambitne smęcenie próbujące podpiąć się pod modny nurt zwany muzyką alternatywną ale mnie to jakoś przekonuje, może i dałam się nabrać w takim razie bo uwielbiam wszystkie 4 płyty wydane przez Czesława...Projekt z Cezikiem jakoś nie wprawił mnie w osłupienie muzyczne,ale widać że obaj panowie lubią bawić się muzyką :)
tiffany

Re: Cezik i Czesław Mozil

Postprzez Athena » Pt maja 09, 2014 11:36

Ooo ludziu naprawde taka muza moze sie podobac ? :roll: Coz ja w tym nic nie widze chyba tyle ze mnie drazni glos wykonanie i granie Czeslawa ale to tylko w PL takie cus moze zaistniec ...
Obrazek
Athena
Moderator
Moderator

Postprzez » Pt maja 09, 2014 11:36

Powrót do Wasze fascynacje muzyczne...