Festiwal w Jarocinie

Muzyka polska od big beatu aż po dzień dzisiejszy...

Festiwal w Jarocinie

Postprzez Pablo70 » Śr kwi 15, 2015 11:39

Byliście kiedyś na festiwalu w Jarocinie? ja byłem tam siedem razy i nigdy nie zapomnę tego klimatu, tej muzyki i tych przyjaźni które wtedy zawarłem i które do dziś trwają. Szkoda że to wszystko jest już historią i klimat festiwali z lat 80-90 nigdy już nie wróci.
Pablo70

Postprzez » Śr kwi 15, 2015 11:39

Re: Festiwal w Jarocinie

Postprzez jollyroger72 » Śr kwi 15, 2015 16:48

Pablo70 napisał(a):Byliście kiedyś na festiwalu w Jarocinie?

Byłem tylko raz. W roku 1988. Ogólnie było fajnie, rozbiliśmy namiot w ogródku jakichś dziadków a obok nas jacyś młodzi Czesi. Ostatniej nocy pobytu na festiwalu ktoś pepikom skroił ten namiot... :shock:

Od tamtego momentu nie cierpię wręcz Stanisława Sojki. Gość miał grać ostatniej nocy festiwalu jako ostatni, gdzieś około 3.30 - 4.00 nad ranem a przed nim miał wystapić zespół Turbo. Ponieważ mieliśmy powrotny pociąg do domu około 5 rano, więc mieliśmy spokojnie obejrzeć występ Turbo i potem pędzić na dworzec. Okazało się jednak, że organizatorzy w ostatniej chwili zmienili kolejność i Sojka wyszedł na dużą scenę przed Turbo... Jacy byliśmy wkurzeni :evil: Turbo oczywiście już nie zobaczyliśmy :evil:

Obrazek
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Re: Festiwal w Jarocinie

Postprzez Pablo70 » Śr kwi 22, 2015 14:07

No to byliśmy w tym samym czasie. Też się wkurzyłem na tą sytuację, bo Sojka mało kogo interesował, a tu taki numer. Zresztą taka sama sytuacja była bodaj w 86, kiedy poprzestawiali wykonawców, punk rockowe kapele dając na sam koniec. Ale ogólnie zawsze było rewelacyjnie !
Pablo70

Postprzez » Śr kwi 22, 2015 14:07

Powrót do Polskie Nuty