Kat

Muzyka polska od big beatu aż po dzień dzisiejszy...

Kat

Postprzez porwany obłędem » Pn kwi 20, 2015 12:48

Dla mnie najlepszy zespół jaki powstał w Polsce. Oczywiście mówię tu o Kacie z Kostrzewskim :) Byłem na ich koncercie kilka razy, mam wszystkie najważniejsze płyty i kocham ich miłością pierwszą. Na pewno są tutaj ludzie lubiący tę kapelę. jestem ciekaw opinii.
porwany obłędem

Postprzez » Pn kwi 20, 2015 12:48

Re: Kat

Postprzez Pablo70 » Śr kwi 22, 2015 14:16

Kata też udało mi się zobaczyć na żywo. Czad totalny ! Mam w domu jeszcze singiel Ostatni tabor - Noce Szatana. To były czasy, i jaki czad. A singielek był swego czasu rarytasem. Super jest że takie zespoły się przypomina! Przecież albumy "666" , "Oddech wymarłych światów" , "Bastard" i "Róże miłości najchętniej przyjmują się na grobach" to klasyka polskiego heavy metalu. Później już było gorzej.
Przypominam sobie jeszcze jedną sytuację na dworcu w Katowicach, gdzie w maleńkim sklepiku na dworcu wypatrzyłem płytę "Ballady" a na niej "Delirium Tremens", "Niewinność" i "Czas zemsty", piosenki nieprzeciętne.
Pablo70

Re: Kat

Postprzez Aeolus » Pn kwi 27, 2015 10:02

Kat to jest Kat. Mogą sobie robić nowe składy a i tak najważniejszy jest ten z Romkiem !
Aeolus

Postprzez » Pn kwi 27, 2015 10:02

Powrót do Polskie Nuty