Trójkąt Bermudzki

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co zagadkowe...

Re: Trójkąt Bermudzki

Postprzez MaS24 » Śr sty 08, 2014 16:05

Myślisz, że w pobliżu takich incydentów znajduje się jakiś portal, który spontanicznie się aktywuje? Też ciekawa hipoteza. Nie wykluczone, że to mogą być zaburzenia czaso-przestrzeni, których w Kosmosie może być mnóstwo, a Ziemia je albo odpycha, albo przyciąga. Podobne zaburzenie mogło dać "kopa" sądzie Voyager, która z niewyjaśnionych powodów nagle przyspieszyła.
Czytałem kiedyś artykuł o ludziach rozpływających się w powietrzu, jakby zostali teleportowani. W pobliżu takich incydentów często widziano UFO. Innym razem znikła cała wioska, a konkretnie jej mieszkańcy, wraz z trupami na cmentarzu. Wszystkie przedmioty zostały we wiosce tak, jakby ludzie nagle wypuścili je z rąk i uciekli, albo po prostu zniknęli. Było to chyba w XIX wieku.
MaS24

Postprzez » Śr sty 08, 2014 16:05

Postprzez Anna » Pt sty 10, 2014 19:23

MaS24 napisał(a):Myślisz, że w pobliżu takich incydentów znajduje się jakiś portal, który spontanicznie się aktywuje? Też ciekawa hipoteza. Nie wykluczone, że to mogą być zaburzenia czaso-przestrzeni, których w Kosmosie może być mnóstwo, a Ziemia je albo odpycha, albo przyciąga. Podobne zaburzenie mogło dać "kopa" sądzie Voyager, która z niewyjaśnionych powodów nagle przyspieszyła.
Czytałem kiedyś artykuł o ludziach rozpływających się w powietrzu, jakby zostali teleportowani. W pobliżu takich incydentów często widziano UFO. Innym razem znikła cała wioska, a konkretnie jej mieszkańcy, wraz z trupami na cmentarzu. Wszystkie przedmioty zostały we wiosce tak, jakby ludzie nagle wypuścili je z rąk i uciekli, albo po prostu zniknęli. Było to chyba w XIX wieku.

Wraz z trupami na cmentarzu??? :shock: :shock: a gdzie to było w jakiej miejscowości?nie słyszałam o czymś takim... :shock:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez MaS24 » Pt sty 10, 2014 22:20

Kurcze, szukałem tego, ale nie mogę znaleźć. Było na Onecie w dziale Strefa Tajemnic cały artykuł o znikających ludziach. Niektórzy się odnajdywali, czasami po kilku dniach, miesiącach, a nawet latach. Zazwyczaj byli bez pamięci, gdyż nie pamiętali porwania, a i często życia sprzed porwania.
MaS24

Postprzez Anna » So sty 11, 2014 15:18

MaS24 napisał(a):Kurcze, szukałem tego, ale nie mogę znaleźć. Było na Onecie w dziale Strefa Tajemnic cały artykuł o znikających ludziach. Niektórzy się odnajdywali, czasami po kilku dniach, miesiącach, a nawet latach. Zazwyczaj byli bez pamięci, gdyż nie pamiętali porwania, a i często życia sprzed porwania.

Porwania mówisz?czyli jednak uważasz ,że to obcy...no dobrze to na co obcym byłyby potrzebne te zwłoki z cmentarza tego nie kumam...a może to jakieś zakrzywienie czasoprzestrzeni czy wejście do innego wymiaru...sama nie wiem...na Ziemi są dwa takie trójkąty jest jeszcze trójkąt Diabelski koło Japonii podobno...tam też są dziwaczne zjawiska i znikają ludzie...jeśli to obcy to jak myślisz dlaczego działają tylko w tych 2 miejscach?
zdziwko.gif
zdziwko.gif (850 Bajtów) Przeglądane 1759 razy
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez MaS24 » So sty 11, 2014 16:11

Czemu trupy z cmentarza zabrali, tego nie wiem. A ludzie znikają w określonych miejscach dlatego, że Obcy muszą mieć tam aparaturę do porwań, albo wytwarzają jakieś wiry czasoprzestrzenne do podróży na swoją planetę, a przez przypadek wciąga ludzi, bo znaleźli się za blisko.
MaS24

Postprzez Anna » So sty 11, 2014 19:52

MaS24 napisał(a):Czemu trupy z cmentarza zabrali, tego nie wiem. A ludzie znikają w określonych miejscach dlatego, że Obcy muszą mieć tam aparaturę do porwań, albo wytwarzają jakieś wiry czasoprzestrzenne do podróży na swoją planetę, a przez przypadek wciąga ludzi, bo znaleźli się za blisko.

A może wynika to z jakiś nieznanych nam praw fizyki , których nie odkrylismy jeszcze...ja bardziej na to stawiam chociaż obcych nie wykluczam :) ciekawe kto i kiedy rozwiąże tajemnicę tych trójkątów i czy w ogóle komuś będzie to dane... :shock:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez MaS24 » So sty 11, 2014 21:46

Sam nie wiem, ale dlatego właśnie to jest takie interesujące, że nie znane.
MaS24

Postprzez Anna » N sty 12, 2014 09:37

MaS24 napisał(a):Sam nie wiem, ale dlatego właśnie to jest takie interesujące, że nie znane.

A jeszcze takie pytanko...czy absolutnie wszyscy znikają w tych trójkątach czy są przypadki,że ktoś był w tych regionach i nic mu się nie stało i niczego nie widział?
zdziwko.gif
zdziwko.gif (850 Bajtów) Przeglądane 1741 razy
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez MaS24 » Pn sty 13, 2014 12:22

Gdyby wszyscy tam znikali i była to reguła, to ludzie omijaliby te rejony z daleka. Niestety to zdarza się sporadycznie i całkowicie losowo, albo nikt nie zadał sobie trudu zbadania zależności czasowych tych zniknięć. Zresztą ostatnimi czasy w Trójkącie Bermudzkim się uspokoiło, nie ma prawie w ogóle doniesień o zniknięciach czy innych dziwnych wydarzeniach w tamtym rejonie.
MaS24

Postprzez Anna » So sty 25, 2014 17:09

MaS24 napisał(a):Gdyby wszyscy tam znikali i była to reguła, to ludzie omijaliby te rejony z daleka. Niestety to zdarza się sporadycznie i całkowicie losowo, albo nikt nie zadał sobie trudu zbadania zależności czasowych tych zniknięć. Zresztą ostatnimi czasy w Trójkącie Bermudzkim się uspokoiło, nie ma prawie w ogóle doniesień o zniknięciach czy innych dziwnych wydarzeniach w tamtym rejonie.

Coś ty :shock: ale musi dużo ludzi tam znikać bo inaczej te miejsca nie byłyby tak sławne... słyszałam kiedyś o statku który wpłynął na te regiony i potem znaleziono go bez załogi,nawet niedojedzone jedzenie było na stołach jakby ci ludzie po prostu zniknęli...jedyną żywą istotą na pokładzie był ptaszek w klatce :shock: :o oczywiście ŻADNYCH śladów walki nic! :o szalupy ratunkowe były na miejscu,więc załoga nie uciekła nigdzie :shock: :shock: :shock:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez » So sty 25, 2014 17:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Niewyjaśnione zagadki