Trójkąt Bermudzki

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co zagadkowe...

Re: Trójkąt Bermudzki

Postprzez MaS24 » So sty 25, 2014 23:19

No ci to ewidentnie zostali porwani. Nie sądzę, ze ktoś wszedł na ich statek i po prostu kazał iść ze sobą. Oni musieli zostać jakoś przeteleportowani. Diabli wiedzą!
Jest kilka doniesień o samolotach, które w bezchmurne niebo wlatywały w jedyną na niebie chmurę. Czasami się rozbijały zaraz o tą chmurę, czasami samolot pozbawiony pilota przeleciał jeszcze jakiś dystans zanim spadł. Właśnie znamienne jest to, że znikali sami ludzie. Nasza technologia ich nie interesuje, jest zbyt prymitywna i nie zabierali maszyn.
MaS24

Postprzez » So sty 25, 2014 23:19

Postprzez Anna » N sty 26, 2014 19:34

MaS24 napisał(a):No ci to ewidentnie zostali porwani. Nie sądzę, ze ktoś wszedł na ich statek i po prostu kazał iść ze sobą. Oni musieli zostać jakoś przeteleportowani. Diabli wiedzą!
Jest kilka doniesień o samolotach, które w bezchmurne niebo wlatywały w jedyną na niebie chmurę. Czasami się rozbijały zaraz o tą chmurę, czasami samolot pozbawiony pilota przeleciał jeszcze jakiś dystans zanim spadł. Właśnie znamienne jest to, że znikali sami ludzie. Nasza technologia ich nie interesuje, jest zbyt prymitywna i nie zabierali maszyn.

A do czego my im jesteśmy potrzebni :?: I czemu nie zabrali np.tego ptaka w klatce :?: zwierzęta ich nie interesują a tylko my :?: :shock:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez MaS24 » Wt sty 28, 2014 21:20

My jesteśmy im potrzebni bo jesteśmy istotami rozumnymi w przeciwieństwie do zwierząt. Oni mogli porwac wcześniej do badań ptaki ze środowiska naturalnego ale my tego nie zauważyliśmy. Zaginięcie człowieka jest już bardziej zauważalne. Lacerta twierdzi, że ich interesuje nasz umysł i nasze DNA. Co oni z tym robią to nie wiem. Może eksperymentują ja Eliohim i wywożą ich na inną planetę by po obserwować.
MaS24

Postprzez Anna » Wt sty 28, 2014 21:30

MaS24 napisał(a):My jesteśmy im potrzebni bo jesteśmy istotami rozumnymi w przeciwieństwie do zwierząt. Oni mogli porwac wcześniej do badań ptaki ze środowiska naturalnego ale my tego nie zauważyliśmy. Zaginięcie człowieka jest już bardziej zauważalne. Lacerta twierdzi, że ich interesuje nasz umysł i nasze DNA. Co oni z tym robią to nie wiem. Może eksperymentują ja Eliohim i wywożą ich na inną planetę by po obserwować.

Pewnie interesuje ich to , że mamy uczucia...gdzieś czytałam,że,być może,obcy nie są zdolni ich odczuwać :shock:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez MaS24 » Śr sty 29, 2014 21:32

Też gdzieś o tym czytałem. Niezdolność do uczuć jest jakby ceną do zapłaty za wyższy rozwój. To by też tłumaczyło, dlaczego Stwórca, jako istota najwyżej rozwinięta jaką znamy nie odróżnia dobra od zła (to ludzki podzial), ale kieruje się miłością i naszym dobrem, nawet jak my tego dobra nie dostrzegamy lub daną sytuację zakwalifikowalismy jako złą.
MaS24

Postprzez Anna » Cz sty 30, 2014 09:28

MaS24 napisał(a):Też gdzieś o tym czytałem. Niezdolność do uczuć jest jakby ceną do zapłaty za wyższy rozwój. To by też tłumaczyło, dlaczego Stwórca, jako istota najwyżej rozwinięta jaką znamy nie odróżnia dobra od zła (to ludzki podzial), ale kieruje się miłością i naszym dobrem, nawet jak my tego dobra nie dostrzegamy lub daną sytuację zakwalifikowalismy jako złą.

Skoro kieruje się miłością to musi ją odczuwać...kiedyś czytałam,że nasz mózg gdyby dalej ewoluował to jedne obszary rozwijałyby się kosztem innych to znaczy jeden region musiałby być uwsteczniony a inny rozwinięty o to mi chodzi więc obcy mogą mieć większe IQ i paranormalne zdolności np.telepatia...ale kosztem uwstecznienia obszarów odpowiedzialnych za emocje...zresztą oni mogą mieć inne zupełnie neuroprzekażniki,inną budowę synaps nerwowych no i ich ewolucja przebiega od innych przodków...
Apropo niewyjaśnionych czy jest ktokolwiek kto wrócił z tego trójkąta nawet po dłuższym czasie bo ja o czymś takim nie słyszałam...chodzi mi o oba trójkąty...wydaje mi się,że nikt nie wrócił ale może ty coś wiesz... :mrgreen: masz dużo wiadomości widzę z tej dziedziny :mrgreen:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez MaS24 » Cz sty 30, 2014 19:01

Dobrze to ujęłaś w fizjologiczny sposób. Nie chodziłoby tu raczej o odmienną budowę mózgu, ale właśnie o uwstecznienie tych obszarów, odpowiedzialnych za emocje. Zresztą, to emocje właśnie czynią człowieka tak agresywnym i brutalnym.

Są ludzie, którzy na własne oczy widzieli różne cuda tam się dziejące. Np. jest doniesienie ekipy holownika, który holował barkę. Tą barkę właśnie wsiorbało, ale holownik z załogą pozostał. Lina łącząca obie jednostki pływające została równiutko odcięta i nie wyglądała, jakby się zerwała (inaczej wygląda końcówka po urwaniu, jak strzęp czy pędzel). Jeśli jednak już kogoś porwali w trójkątach, to nie słyszałem, żeby oddali. Choć w innych przypadkach ludzie powracali z chorobą umysłową, obłąkani lub pozbawieni pamięci i tożsamości (nie pamiętali kim są). Był to zapewne efekt eksperymentów przeprowadzanych na nich i/lub niezrozumiałych i być może strasznych rzeczy, które dane im było oglądać.
MaS24

Postprzez Anna » Cz sty 30, 2014 19:50

MaS24 napisał(a):Dobrze to ujęłaś w fizjologiczny sposób. Nie chodziłoby tu raczej o odmienną budowę mózgu, ale właśnie o uwstecznienie tych obszarów, odpowiedzialnych za emocje. Zresztą, to emocje właśnie czynią człowieka tak agresywnym i brutalnym.

Są ludzie, którzy na własne oczy widzieli różne cuda tam się dziejące. Np. jest doniesienie ekipy holownika, który holował barkę. Tą barkę właśnie wsiorbało, ale holownik z załogą pozostał. Lina łącząca obie jednostki pływające została równiutko odcięta i nie wyglądała, jakby się zerwała (inaczej wygląda końcówka po urwaniu, jak strzęp czy pędzel). Jeśli jednak już kogoś porwali w trójkątach, to nie słyszałem, żeby oddali. Choć w innych przypadkach ludzie powracali z chorobą umysłową, obłąkani lub pozbawieni pamięci i tożsamości (nie pamiętali kim są). Był to zapewne efekt eksperymentów przeprowadzanych na nich i/lub niezrozumiałych i być może strasznych rzeczy, które dane im było oglądać.

Dzięki za uznanie to miłe :) czyli jeśli dobrzę cię zrozumiałam to z trójkątów nikt nie wrócił a zaniki pamięci to owszem przy ,,tradycyjnych,,porwaniach przez ufo są to fakt... :) zresztą porwania często są wg jednego schematu podobno... :mrgreen:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez MaS24 » So mar 08, 2014 20:08

Jak obiecałem, zapodaję link do kolejnego filmiku, oto Trójkat Bermudzki
http://www.youtube.com/watch?v=bi1wyT-8tFA
Napiszcie mi, co o tym myślicie?
MaS24

Postprzez Anna » So mar 08, 2014 21:36

MaS24 napisał(a):Jak obiecałem, zapodaję link do kolejnego filmiku, oto Trójkat Bermudzki
http://www.youtube.com/watch?v=bi1wyT-8tFA
Napiszcie mi, co o tym myślicie?

Bardzo ciekawy film :shock:
tylko muszę jedno sprostować bo trójkąt bermudzki i diabelkski to DWA RÓŻNE TRÓJKĄTY I TO NIE JEST TO SAMO,TRÓJKĄT DIABELSKI JEST W POBLIŻU JAPONII! :mrgreen:
dzięki za wklejenie filmu.,

Moim zdaniem za te zjawiska mogą odpowiadać;
1.nieznane prawa fizyki które jeszcze są niezbadane i nieodkryte,
2.obcy,
3.oba te punkty na raz :mrgreen:
ale film SUPER dziękuję jeszcze raz :mrgreen:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez » So mar 08, 2014 21:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Niewyjaśnione zagadki