Czy zmarli kontaktują się z nami?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co zagadkowe...

Re: Czy zmarli kontaktują się z nami?

Postprzez Anna » Pn lut 03, 2014 20:19

MaS24 napisał(a):Tak właśnie myślę.

No a jaki interes miałby taki demon w tym by podawać się za bliską osobę?czy chodzi ci o czerpanie energii z człowieka niczym z żywiciela?coś w rodzaju pasożyta?wiesz zawsze do tematyki demonów podchodziłam raczej sceptycznie...jaka jest twoja opinia?
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez » Pn lut 03, 2014 20:19

Postprzez MaS24 » Wt lut 04, 2014 16:46

Nie tylko pasożytnicze czerpanie energii, ale i wpływanie na losy osoby opętanej, kierowanie jej życiem dla własnego widzimisie i dziwnych, niezrozumiałych dla nas pobudek, z których taki demon ma radochę.
Oczywiście nie każdy ukazujący się duch jest demonem, ale nie będąc doświadczonym medium przeciętny człowiek nie wie, kto konkretnie go akurat odwiedza. Dlatego osobiście odradzam samodzielne wywoływanie duchów (była taka zabawa na koloniach, jedna dziewczyna na prawdę coś złapała, czytałem artykuł), czy paranie się magią, nawet białą. Jeśli zobaczymy ducha, jeśli się w jakiś sposób odezwie, da o sobie znać czy ukaże z własnej woli, powinno się poradzić medium. Tylko te osoby nie tylko są w stanie odróżnić osobę zmarłą od demona, ale dowiedzą się, czego duch chce, bo duchy nie ukazują się ot jak dla zabawy, tylko najczęściej, żeby coś przekazać, lub żeby coś dla nich zrobić.

Widziałem reportaż, jak rodzince mieszkającej niedaleko lasu ukazywały się duchy żołnierzy. Prosili, by ich godnie pochować, bo ktoś ich pochował na prędce w lesie a oni tak nie chcieli. Po ekshumacji i ceremonii żałobnej "żołnierze" odpuścili.

Zmarli członkowie rodziny starają się nad nią czuwać nawet po śmierci, ostrzegając przed niebezpieczeństwami, np. wypadkiem drogowym, czy pożarem mieszkania.
Tak wiec z duchami nie ma żartów i lepiej samemu się z nimi n ie zadawać.
MaS24

Postprzez Michał » Śr lut 05, 2014 11:53

Dla mnie to jest..."czary mary" takimi opowieściami to dzieci można straszyć :) nie wierzę w żadne zabonbony i inne dotyki "umarlaków" - to jest po prostu wymysł, tych co nie mają co ze sobą robić i szukają "dziury w całym" (bo trza coś zarobić na naiwnych) - w żadne duchy nie wierzę :)
Michał
Pasjonat
Pasjonat

Postprzez Anna » Śr lut 05, 2014 11:59

Michał napisał(a):Dla mnie to jest..."czary mary" takimi opowieściami to dzieci można straszyć :) nie wierzę w żadne zabonbony i inne dotyki "umarlaków" - to jest po prostu wymysł, tych co nie mają co ze sobą robić i szukają "dziury w całym" (bo trza coś zarobić na naiwnych) - w żadne duchy nie wierzę :)

Póki nie zobaczysz na własne oczy :lol:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Michał » Śr lut 05, 2014 12:14

Tiaa... bez takich mi tutaj :D
Michał
Pasjonat
Pasjonat

Postprzez MaS24 » Cz lut 06, 2014 18:53

Jeśli ktoś nie uwierzy w takie rzeczy,a jest ciekawy, bez trudu znajdzie miejsce, żeby coś takiego jak duchy spotkać. Trzeba jeszcze chcieć. Ja za to nie miałem odwagi.
Np. są miejsca, gdzie prawie na pewno można zobaczyć UFO w przeciągu tygodnia, niestety nie mam kasy na taką wyprawę np. do Stanów czy na Arktykę. Może ktoś w Polsce zna takie miejsca?
MaS24

Postprzez Anna » Cz lut 06, 2014 21:29

MaS24 napisał(a):Jeśli ktoś nie uwierzy w takie rzeczy,a jest ciekawy, bez trudu znajdzie miejsce, żeby coś takiego jak duchy spotkać. Trzeba jeszcze chcieć. Ja za to nie miałem odwagi.
Np. są miejsca, gdzie prawie na pewno można zobaczyć UFO w przeciągu tygodnia, niestety nie mam kasy na taką wyprawę np. do Stanów czy na Arktykę. Może ktoś w Polsce zna takie miejsca?

Wylatowo w Kujawsko-pomorskim podobno...nie byłam tam nigdy :mrgreen:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez MaS24 » Pt lut 07, 2014 17:09

Ja też nie. Ostatnio się tam uspokoiło ponoć. Czytałem swego czasu o Wylatowie.
MaS24

Postprzez Anna » Cz lut 20, 2014 08:19

MaS24 napisał(a):Ja też nie. Ostatnio się tam uspokoiło ponoć. Czytałem swego czasu o Wylatowie.

O ile z roku na rok jest coraz więcej doniesien o ufo o tyle liczba spotkan z duchami jest chyba na stałym poziomie....czy wiadomo dokładnie ile rocznie takich zjawisk ma miejsce :?: chodzi mi o ,,spotkania,, z duchami a nie obcymi bo tych ostatnich to w samym USA jest rocznie około 4 milionów tak statystyki podają :shock: :shock: :mrgreen:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Nemesis » Cz lut 20, 2014 08:45

Większość jest tak jak w przypadku UFO oszustwami,ale jak juz wcześniej pisałem zarówno obcy jak i ci co od nas odeszli gdzieś istnieja (bo byłoby bezsensem by człowiek umierał i nic dalej...)..Gdzie? Nie dowiemy się póki nie umrzemy... Moze jakiś inny wymiar jak w filmie Silent Hill...może odradzamy się na nowo,a może tak jak myśla wierzący...niebo/piekło :? Trudno powiedzieć,bo przynajmniej ja nie raz miałem wrażenie ze pomagaja mi ci którzy juz odeszli...niejednokrotnie pojawiaja się w snach,nie zawsze logicznych i jakby chcieli cos przekazać... Sam jestem ciekaw jak to jest po drugiej stronie...ale wiarygodnie mozna będzie się o tym przekonać po śmierci.
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez » Cz lut 20, 2014 08:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Niewyjaśnione zagadki