Tajemnice rasy ludzkiej

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co zagadkowe...

Tajemnice rasy ludzkiej

Postprzez MaS24 » So mar 08, 2014 13:01

Oglądając YouTube, natrafiłem na fajny materiał o paleoastronautach. Mapy gwiezdne, narzędzia, instrumenty, posążki wykonane metodami niemożliwymi nawet dla współczesnego człowieka. W dodatku świecą w ultrafiolecie.

http://www.youtube.com/watch?v=Y4uhF08vIEo
MaS24

Postprzez » So mar 08, 2014 13:01

Re: Tajemnice rasy ludzkiej

Postprzez Anna » So mar 08, 2014 14:00

[quote="MaS24"]Gratuluję ciekawego tematu :mrgreen: :mrgreen:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez MaS24 » So mar 08, 2014 15:20

Oglądałaś materiał? Co o tym sądzisz?
MaS24

Postprzez Anna » So mar 08, 2014 15:42

MaS24 napisał(a):Oglądałaś materiał? Co o tym sądzisz?

Ciekawe,jestem pod wrażeniem...co do tych podłużnych czaszek to akurat nie jest nic niezwykłego...w dzisiejszych czasach też żyją plemiona które zniekształcają czaszki dzieciom to da się zrobic nakłada się niemowlętom specjalne deseczki przywiązane mocno do czaszki i sciska się,kosci są plastyczne i czaszka rosnie jakby wzdłuż przyjmując kształt głowy aliena :mrgreen:
na całym świecie są piramidy nawet biała piramida w Chinach i chyba na Bałkanach jakas była nie jestem pewna...w piramidach są inne prawa fizyki tam same ładują się baterie,same ostrzą się żyletki i to jest udowodnione ....
Historię ludzkosci należałoby napisac od nowa,na swiecie są tysiące dowodów na to,że w przeszłosci obcy odwiedzali tę planetę i nawet przypuszcza się,że grzebali w naszym dna przyspieszając ewolucję o czym pisałam kiedys w innym wątku chyba...Biblia też ma liczne opisy kontaktu z obcymi (elohim),nawet w Koranie są fragmenty gdzie do Mahometa przemawia istota w liczbie mnogiej... :mrgreen: bardzo ciekawy temat masz widzę dużą wiedzę z tego tematu masz jeszcze jakies ciekawe filmy? :mrgreen:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez MaS24 » So mar 08, 2014 15:50

Aktualnie nie, ale tak, jak obiecałem w którymś wątku, że co znajdę, to wrzucę na Forum, żeby się z Wami podzielić i podyskutować. Temat arcyciekawy, bo mnie zawsze interesował okres w dziejach ludzkości pomiędzy ludźmi pierwotnymi a pierwszymi cywilizacjami. Bardzo mało wiadomo o tym okresie. W materiale przestawiają położenie Atlantydy, teraz wiemy, gdzie była, ale nie wiem, jak z poszukiwaniami w tym miejscu.
MaS24

Postprzez Anna » So mar 08, 2014 19:02

MaS24 napisał(a):Aktualnie nie, ale tak, jak obiecałem w którymś wątku, że co znajdę, to wrzucę na Forum, żeby się z Wami podzielić i podyskutować. Temat arcyciekawy, bo mnie zawsze interesował okres w dziejach ludzkości pomiędzy ludźmi pierwotnymi a pierwszymi cywilizacjami. Bardzo mało wiadomo o tym okresie. W materiale przestawiają położenie Atlantydy, teraz wiemy, gdzie była, ale nie wiem, jak z poszukiwaniami w tym miejscu.

Jak wrzucisz to chętnie obejrzę :D
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » N lis 02, 2014 14:27

Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez MaS24 » N lis 02, 2014 15:31

Nieźle, ale ja w tym kawałku drewna bym nie doszukiwał się jakiegoś wielkiego przesłania. W dodatku się walnęli i napisali, że modrzew ten ma 159 lat? Ma więcej, ale odkopali go przed tyloma laty.
MaS24

Postprzez » N lis 02, 2014 15:31

Powrót do Niewyjaśnione zagadki