Binaural Beats, co o tym sądzicie?

Tutaj rozmawiamy o wszystkim co zagadkowe...

Binaural Beats, co o tym sądzicie?

Postprzez MaS24 » So lip 26, 2014 18:54

Ostatnio natrafiłem na YT na muzykę Binaural beats. Po posłuchaniu jakiegoś 20-30 minut z godzinnego materiału dziwnie się poczułem. Zacząłem czytać i różne są opinie. Jedni porównują działanie tej muzy do narkotyków, inni wieszczą bóle głowy. A Wy? Co o tym myślicie? Czy ta muza działa na podświadomość? Czy pomaga w medytacji? czy ktoś z Was miał z tym jakiekolwiek doświadczenia?
MaS24

Postprzez » So lip 26, 2014 18:54

Re: Binaural Beats, co o tym sądzicie?

Postprzez Callisto » Cz lip 31, 2014 08:31

Na mnie to nie działa, ale mam kumpla który po wysłuchaniu Binaural beats, które uważa za "B oską muzę" zachowuje sie jakby był po amfetaminie,wiec coś moze rzeczywiście w tym byc. Moze te dźwięki działają podprogowo na mózg :roll:
Callisto

Re: Binaural Beats, co o tym sądzicie?

Postprzez Anna » Cz lip 31, 2014 19:40

Callisto napisał(a):Na mnie to nie działa, ale mam kumpla który po wysłuchaniu Binaural beats, które uważa za "B oską muzę" zachowuje sie jakby był po amfetaminie,wiec coś moze rzeczywiście w tym byc. Moze te dźwięki działają podprogowo na mózg :roll:

Pierwsze słyszę o czymś takim ale po tym co piszecie to strach słuchać :shock: :o
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez » Cz lip 31, 2014 19:40

Powrót do Niewyjaśnione zagadki