Will Smith i jego filmy

Wszystko co dotyczy X muzy... o ulubionych filmach (nie tylko fabularnych) ,kultowych serialach oraz o tym co warto zobaczyć i co nowego w świecie filmu...

Który film z Willem Smithem lubisz najbardziej?

Bad Boys
0
Brak głosów
Dzień Niepodległości
1
14%
Faceci w czerni
0
Brak głosów
Ali
0
Brak głosów
Ja robot
2
29%
W pogoni za szczęściem
0
Brak głosów
Jestem legendą
2
29%
Siedem dusz
0
Brak głosów
1000 lat po Ziemi
2
29%
inny
0
Brak głosów

Liczba głosów : 7

Will Smith i jego filmy

Postprzez Nemesis » Śr sty 08, 2014 11:44

Obrazek

Willard Christopher "Will" Smith, Jr. (ur. 25 września 1968[) – amerykański aktor, producent filmowy i raper.
Dla mnie jeden z najlepszych aktorów świata...
Czternaście z dziewiętnastu filmów, w których zagrał Smith osiągnęło międzynarodowe zyski w wysokości ponad 100 milionów dolarów każdy, natomiast kolejne cztery obrazy z jego udziałem wygenerowały zyski powyżej 500 milionów dolarów. Globalny dochód wszystkich filmów, w jakich wystąpił Smith wynosi ok. 5,7 miliardów dolarów. I nie ma się czemu dziwić....takie obrazy jak "Dzień Niepodległosci' , "Ja robot" , "Faceci w czerni" czy "1000 lat po ziemi" w którym genialnie zagrał także jego syn to filmy nieprzeciętne... Do tego należy dodać jeszcze obraz "Jestem legendą" i mamy obraz aktora,który na szczęście nie został piosenkarzem na stałe.... :D Jaden Smith - syn Willa zagrał z ojcem już jako małolat w znakomitym filmie "w pogoni za szczęściem"... Zagrałł tez z Keanu Reveesem w "Dzień w którym zatrzymała się Ziemia"... Wracajac do Willa...w 2201 roku zagrał legendę boksu w filmie " Ali" za który zebrał mnóstwo nagród...
Dla mnie każde pojawienie się Willa Smitha w filmie powoduje podobnie jak w przypadku Eddi'ego Murphy uśmiech na twarzy.... Zapraszam do dyskusji na temat tego znakomitego aktora i głosowanie w ankiecie... ja wybrałem "Ja robot" choć rola w "Jestem legendą' a szczególnie w "Dniu niepodległosci" gdzie niemiłosiernie skopał obcego :lol: są rewelacyjne...
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez » Śr sty 08, 2014 11:44

Re: Will Smith i jego filmy

Postprzez Athena » Śr sty 08, 2014 17:52

Swietny aktor ,porownalabym go do naszego polskiego J.Sthura.Will Smith nie podobal mi sie tylko w jednym filmie Faceci w czerni ,wogole jakos ten film mi sie nie podoba.Swietnie zagrana rola w Ja,Robot,w Dzien Niepodleglosci,1000 lat po Ziemi,ale ja wybralam film Jestem Legenda tutaj Smith pokazal swoja klase aktorska i ze nie jest jednym z wielu "aktorow" Hollywood.Nie wiem czy Will konczyl jakas szkole aktorska ale jesli nie to jest to talent wrodzony.Jestem Legenda to w sumie film-monolog a zeby zagrac tak aby widz sie nie znudzil a wrecz z kazda nastepna scena wzrastala adrenalina to juz sztuka z gornej polki.Tak wlasnie zagral Smith w tym filmie.Umiejetnie gra ciala potrafil przekazac wszystkie emocja targajace bohatera,to potrafi tylko niewielu aktorow i to tez po skonczeniu szkoly aktorskiej.
Obrazek
Athena
Moderator
Moderator

Re: Will Smith i jego filmy

Postprzez Luiza33 » Pt mar 20, 2015 21:56

Najbardziej lubię "Ja Robot", "Jestem legendą" i "Dzień Niepodległości". Brakuje mi w tej ankiecie filmu "Hancock".
Świetny, taki superbohater ale inaczej :)
Luiza33

Postprzez » Pt mar 20, 2015 21:56

Powrót do W świecie filmu