Ciekawe filmy

Wszystko co dotyczy X muzy... o ulubionych filmach (nie tylko fabularnych) ,kultowych serialach oraz o tym co warto zobaczyć i co nowego w świecie filmu...

Re: Ciekawe filmy

Postprzez Gollum » Pn maja 12, 2014 10:55

Odniosę sie do filmu "Hobbit: Pustkowie Smauga". Jest to bezpośrednia kontynuacja wielkiego, zeszłorocznego
przeboju, opowiadającego o początku niezwykłej podróży, którą podjęły krasnoludy, hobbit i czarodziej do tzw.
Samotnej Góry w celu odbicia jej z łap przerażającej bestii, smoka Smauga.
Myślę, że się nie pomylę jeśli napiszę, że druga część przygód naszej dzielnej kompanii jest równie znakomita a
nawet odrobinę lepsza od "Nieoczekiwanej Podróży". Polecam wszystkim lubiacym Władce Pierścieni. Ja obejrzałem ten film juz kilka razy i naprawdę jestem pod wielkim wrażeniem jak można zrobić magiczny film.
Gollum

Postprzez » Pn maja 12, 2014 10:55

Postprzez Harpia » Wt maja 27, 2014 09:36

A ja wybieram sie w niedzielę na "Czarownicę" .Jest to amerykańska dramatyczna baśń przygodowa z Angeliną Jolie w roli głównej.
Film zainspirowany "Diaboliną" Widziałam zwiastuny i juz nie mogę się doczekać.

zwiastun 1 http://www.youtube.com/watch?v=P_aawR4T6G0
zwiastun 2 http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+2-32632
zwiastun 3 http://www.filmweb.pl/video/trailer/nr+ ... i%29-33029
Harpia

Postprzez Obi-Wan Kenobi » Śr cze 04, 2014 08:15

Polsat wczoraj zapoczątkował serię filmów ze znaną skądinąd :wink: Natalie Portman. Wczoraj był "Leon Zawodowiec" a za tydzień świetny,znakomity "Czarny Łabądź" Juz ostrzę sobie zęby,a kto nie oglądał-polecam.
Obi-Wan Kenobi

Postprzez winter_sadness » Śr cze 04, 2014 11:53

A ja polecam dziś w Tv "Nostalgię Anioła". Historia 14-letniej Susie Salmon, która zostaje zamordowana przez seryjnego mordercę. Zawieszona pomiędzy niebem a ziemią, obserwuje swoich bliskich, próbujących ją odnaleźć. Oglądałam juz trzy razy i polecam bo warto.
winter_sadness

Postprzez Lea » Śr cze 04, 2014 12:26

Oglądałam. Piekne
Lea

Postprzez Gniewomir » Cz sie 14, 2014 09:54

A ogladał ktoś serial Wikingowie? Dwa sezony już za nami na poczatku przyszłego roku pojawi sie trzeci.
"Wikingowie" opowiadają historię Ragnara Lothbroka oraz jego braci i rodziny. Serial ukazuje jak Ragnar staje się królem wikińskich plemion. Poza byciem nieustraszonym wojownikiem, Ragnar jest ucieleśnieniem nordyckiej tradycji i oddania się bogom. Legenda mówi, że jest on bezpośrednim potomkiem Odyna, boga wojny i wojowników.
Kto nie widział polecam.
Gniewomir

Postprzez Pankracy » So sie 23, 2014 09:44

Polecam "Dawcę pamięci". Niesamowita wizja świata. Rewelacyjny film.
Pankracy

Postprzez Coffey » So wrz 20, 2014 21:13

Nie mogę się już doczekać obejrzenia dwóch filmów nagrodzonych w Gdyni. "Obywatel" Jerzego Stuhra i "Bogowie" film o Zbigniewie Relidze. Mam nadzieję że niedługo będę mógł obejrzeć te dwa obrazy.
Coffey

Postprzez Jessie » So wrz 27, 2014 09:46

Też chętnie obejrzę film o Relidze. Czytałam że Kot (mój idol) odwzorował tę postać równie świetnie jak niegdyś Riedla.
Jessie

Postprzez winter_sadness » Śr paź 08, 2014 20:29

Obejrzałam "Nostalgię Anioła" i poryczałam się jak bóbr :(
winter_sadness

Postprzez » Śr paź 08, 2014 20:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do W świecie filmu