Ciekawe filmy

Wszystko co dotyczy X muzy... o ulubionych filmach (nie tylko fabularnych) ,kultowych serialach oraz o tym co warto zobaczyć i co nowego w świecie filmu...

Re: Ciekawe filmy

Postprzez pretty maid » Śr paź 08, 2014 20:49

Obejrzałem Jacka Stronga i Miasto44. Pierwszy ogląda się fajnie, fabuła na faktach, choć i są elementy fikcji /co dodaje suspensu/. Pościg jak w USA, tyle że zimą i z udziałem cudów polskiej motoryzacji.
Drugi rozczarowuje. Film z przeznaczeniem dla młodzieży. Miejscami klimat gry komputerowej-wojennej, miejscami klimat teledysku. Nie sądzę jednak by młodzież zrozumiała scenę z transporterem ładunków /opisaną przez Bratnego/. :roll:
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
back to back - back to back
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez » Śr paź 08, 2014 20:49

Postprzez Lea » N paź 12, 2014 11:19

Byłam na filmie "Bogowie". Powiem tylko tyle że jest rewelacyjny i warto, naprawdę warto go zobaczyć.
Teraz ostrze sobie pazurki na "Obywatela" :)
Lea

Postprzez Coffey » N paź 12, 2014 20:18

Też obejrzałem już trzy razy i potwierdzam. "Bogowie" to kino przez wielkie K :!:
Coffey

Postprzez Lea » So paź 25, 2014 15:37

Byłam na "Diabelskiej planszy". Uff... Można się przestraszyć :shock:
Lea

Postprzez Nemesis » So lis 01, 2014 12:12

Dziś wieczorem świetny film "Nad Życie". Film o zmarłej 6 lat temu siatkarce Agacie Mróz, którą pokonała choroba. Kapitalne role pięknej Olgi Bołądź i Michała Żebrowskiego. Polecam TVN o 20.
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez Lea » N lis 02, 2014 20:10

Piękny film, Olga bardzo podobna do Agaty, zagrała świetnie, ale to aktorka która należy do najlepszych młodych aktorek. Ale zwrócić należy na genialną Danutę Stenke. Obejrzałam dziś po raz drugi powtórke i poryczałam sie.
Lea

Postprzez ReNatka » Wt lis 04, 2014 11:59

Też oglądałam. Bardzo ładny film, tak samo jak "Bogowie". Lubię filmy przy których oczy się pocą.
ReNatka

Postprzez Nemesis » Śr lis 12, 2014 15:12

Dziś o 21:50 w TVP Kultura film "Kukułka"

Obrazek

Wrzesień 1944 roku, kilka dni przed wycofaniem się Finlandii z drugiej wojny światowej. Przykuty do skały fiński snajper-kamikadze Veikko usiłuje się wydostać na wolność. Ivan, aresztowany przez służby specjalne kapitan Armii Czerwonej, podejmuje ryzykowną, ale skuteczną próbę ucieczki. Obaj panowie, którzy są przecież żołnierzami wrogich armii, znajdują schronienie w gospodarstwie Laponki Anni.
Film Ruski ale bardzo dobry.Polecam
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez jollyroger72 » Śr lis 12, 2014 17:49

Z opisu kojarzę, że chyba ostatnio (ze 2-3 miesiące temu) widziałem kawałek tego filmu. Jeśli to ten to chętnie go sobie obejrzę w całości :)
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez Gollum » Wt lis 25, 2014 17:52

Hobbit-Niezwykła podróż już w piątek na TVN. Już nie mogę się doczekać.
Gollum

Postprzez » Wt lis 25, 2014 17:52

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do W świecie filmu