Filmy o wampirach

Wszystko co dotyczy X muzy... o ulubionych filmach (nie tylko fabularnych) ,kultowych serialach oraz o tym co warto zobaczyć i co nowego w świecie filmu...

Re: Filmy o wampirach

Postprzez Anna » Pn wrz 29, 2014 19:40

Villhaxa napisał(a):Podejrzewam że sami aktorzy są już znudzeni tym poplątaniem wątków. Chodziły nawet słuchy że Elenę i Damona mają zagrać w 6 sezonie inni aktorzy, ale na szczęście... Jeśli mieli by mieszać tak dalej jak w poprzednim sezonie to faktycznie było by to samozatapianie tej łodzi. A w oczekiwaniu na pierwszy odcinek obejrzałam sobie "Wywiad z wampirem" i "Sagę Zmierzch" :)

''Wywiad z wampirem '' widziałam :) nie przepadam za takimi filmami :) a saga ''Zmierzch'' zupełnie nie w moim typie :shock:
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez » Pn wrz 29, 2014 19:40

Postprzez Carrie » Pn gru 15, 2014 11:39

Oglądając 6 sezon zastanawiałam się,co producenci mają na celu mieszając i niszcząc to co według mnie w Pamiętnikach Wampirów było najlepsze.
Postać,nadająca pikanterii i intrygująca z odcinka na odcinek,zniknęła. Mam na myśli Klausa,którego strata jest odczuwalna w 6 sezonie i jak dla mnie jest to ogromna strata dla fabuły jak i wątku Caroline.
Caroline postrzegałam jako osobę,pełną wątpliwości , a jej uczucie do Klausa, powodowało że nie moglam się doczekać,jak to się rozwinie.To co teraz się dzieję jest śmieszne. Nagle zakochana w Stefanie,który mimo że był dla mnie jedną z ulubionych postaci,irytuje mnie i nie rozumiem po co robią z niego takiego ,,tępaka" .
Eleny nie rozumiem wcale,przemiana tej postaci poszła w zlą stronę i z odcinka na odcinek mam ochotę,żeby uśmiercili tą postać mimo ogromnej sympatii dla Niny.
Trochę bardziej przekonałam się do Damona,ale i tak uważam że dobry i dbający o Elene Damon jest o wiele gorszy od tego,jaki był w pierwszych sezonach.
Bonnie o dziwo zaskakuje mnie i nie mogę sie doczekac co się z nią dalej wydarzy.
Podsumowując,nie wiem ile sezonów producenci mają w planach nakręcić,ale jeśli kolejne sezony mają być o kolejnych rozterkach Eleny męczennicy ,albo o Stefanie który sam nie wie co robi i nagle dobrym i łaskawym Damonie to nie wiem czy to ma sens.
Carrie

Postprzez Carrie » Śr lut 18, 2015 08:58

Pamiętniki Wampirów - sezon 7 został właśnie oficjalnie potwierdzony przez producenta serialu, stację CW! Nie ogłoszono jeszcze oficjalnej daty premiery, ale zapewne tradycyjnie nowe odcinki pojawią się na antenie jesienią - pod koniec września lub na początku października 2015.

Wiadomo już, że w 7 sezonie nie zobaczymy już, lub będziemy widywać znacznie rzadziej Jeremy'ego Gilberta - postaci granej przez Stevena R. McQueena.
Carrie

Postprzez » Śr lut 18, 2015 08:58

Poprzednia strona

Powrót do W świecie filmu