Filmy o wampirach

Wszystko co dotyczy X muzy... o ulubionych filmach (nie tylko fabularnych) ,kultowych serialach oraz o tym co warto zobaczyć i co nowego w świecie filmu...

Re: Filmy o wampirach

Postprzez Śnieżynka » Śr maja 07, 2014 05:09

Dla mnie ostatni sezon jest słaby, oglądam już tylko z rozpędu.
Śnieżynka

Postprzez » Śr maja 07, 2014 05:09

Postprzez Dżoanna77 » Pn maja 19, 2014 06:22

Śledzę od początku do końca, najlepsze były dwa pierwsze sezony, Damon taki mroczny i tajemniczy, teraz "ciepłe kluchy", ale film dobry. Oglądam myślę dlatego, że ciężko przestać jak się oglądało od początku, bardziej to przyzwyczajenie niż ciekawość i oczywiście, że o wiele lepszy ten serial niż niejeden polski .
Dżoanna77

Postprzez Carrie » Pt cze 06, 2014 08:34

Coraz bardziej denerwuje mnie ostatni sezon Pamietników. za duzo kombinowania,widać na siłe chcą poprowadzić ten serial dalej,tylko po co? Nie lepiej zakończyć wszystkie wątki zamiast brnąc w mydlaną operę ? :roll:
Carrie

Postprzez Villhaxa » Pn cze 23, 2014 09:45

Uważam, że ten piaty sezon był najgorszy ze wszystkich, mimo wszystko. A to głównie dlatego:
- za dużo zostało wciśniętych różnych historii, i żadna nie została poprowadzona porządnie;
- beznadziejny wątek Podróżników;
- zmarnowany potencjał wątku Augustine, coś tam wrzucili o szalonych naukowcach, coś tam o ojcu Eleny, a nic w sumie z tego nie wyszło, ani interesującego, ani zaskakującego;
- sex Klaroline na drzewie;
- wciskanie Steroline;
- zniszczenie postaci Katherine, po tym jak weszła w ciało Eleny i zachowywała się jak napalona gimnazjalistka;
- Stefan przywalający Tylerowi, cholera wie za co, a to tylko na potrzeby Steroida;
- Tyler przepraszający Caroline :wstyd: i mówiący, że ona widzi w każdym dobro :wstyd:
- regularnie zrywająca ze sobą Delena - ile można?
- rozpadający się TOS (nie wiadomo w sumie dlaczego, bo wcześniej Tessa też z niego uciekła i nic), powroty z zaświatów, szalejące tornado wciągające duchy, nie wiadomo dokąd;
- wystawiona ze strony Czarownic tylko dwójka bliźniaków do walki z bandą Podróżników :wstyd:
- lekarstwo na wampiryzm, które można sobie wysysać z jednego osobnika, przez drugiego;
- stworzenie Steferine, pozwolenie fanom na nakręcenie się na ten ship, a później, koniec końców Katherine ginie z ręki Stefana :wstyd: ;
- niepotrzebne crossovery z TO, skoro to dwie oddzielne produkcje, to po co takie wycieczki :|
- Elena zachwalająca bycie wampirem;
- do dziś niewyjaśnione sprawy, choćby to, w jaki sposób Katherine przeżyła wyssanie krwi przez Silasa;
- kolejna śmierć Bonnie, czemu to ona zawsze musi cierpieć za wszystkich? :(
- ustawione spiknięcie się Steleny, przez Marcosa. Steferine zresztą też, skoro sobowtóry były zaczarowane :|
Tyle mi, póki co przyszło do głowy. Podobały mi się postacie Silasa, Tessy i Amary. Może Silas nie był jakimś świetnym czarnym charakterem, ale był przynajmniej zabawny i nawet przyjemnie oglądało mi się ich historię. Człowiecza Kaśka była zabawna.
Cieszę się za to bardzo z powrotu Alarica i mam nadzieję że zagrzeje sobie cieplutkie miejsce na stałe w 6 sezonie. Generalnie S5 zaczął się całkiem fajnie i ciekawie - do czasu, oczywiście. Na początku było interesująco; widać było, że były pomysły na odcinki, były pomysły, jak to wszystko doprowadzić. Problem w tym, że scenarzyści zmieniali zdanie chyba z dziesięć razy i w efekcie mamy sytuacje pozbawione kompletnie logiki. Najpierw Wszechświat, potem jednak Markos, Podróżnicy, którzy w każdym odcinku chcieli czegoś innego... Do tego Plecowa i Dries powinny się ogarnąć ze spoilerami, bo chyba nie było rzeczy, której by ktoś nie przewidział, takich sytuacji to nawet w S4 nie było... Niestety później było juz dużo gorzej i zapowiadany sezon 6 musi być lepszy,bo nie wyobrażam sobie gorszej plątaniny wątków :evil:
Villhaxa

Postprzez Athena » Pn cze 23, 2014 10:45

To prawda ze S5 to juz takie naciaganie bez finalu.Wiele watkow nie skonczonych wiele watkow niepotrzebnych.Kto dokladnie ogladal pewnie zauwazyl ze Caroline podkochuje sie w Stefanie a on wkoncu zaczyna to zauwazac ,beznadzieja ,Elena z Daonem zupelnie nie wspolgra ,a juz jak para rozstala sie w zyciu prywatnym wychodzi to coraz gorzej,no i ja sie pytam co z Klausem i jego potomkiem? Jakos zupelnie pomineli ten wkoncu wazny watek w 5 sezonie.Tyle bylo akcji w zwiazku z lekarstwem na wampiryzm i jakos tak zdechlo bez rozglosu nikt nic nie wie czeski film.A nie wiecie kiedy wejdzie 6 sezon?
Obrazek
Athena
Moderator
Moderator

Postprzez Villhaxa » Pn cze 23, 2014 11:32

Athena napisał(a):A nie wiecie kiedy wejdzie 6 sezon?
1 października pojawi się w telewizji pierwszy odcinek 6 sezonu.
Villhaxa

Postprzez Carrie » Pt sie 01, 2014 08:24

Twórcy serialu "Pamiętniki wampirów" werbują do 6. sezonu sporo nowych aktorów. Do obsady dołączają Jodi Lyn O'Keefe i Marco James.

Obrazek Obrazek

Jodi Lyn O'Keefe najbardziej znana jest z roli Gretchen Morgan w popularnym serialu "Skazany na śmierć". W młodzieżowych "Pamiętnikach wampirów" wcieli się w Jo, twardą i uznaną panią doktor pracującą w uniwersyteckim szpitalu, która oczekuje doskonałości od swoich studentów i na własnej skórze nauczyła się, że w tym zawodzie nie ma miejsca na błędy. Marco James ("Lista klientów") wcieli się w Liama, studenta medycyny.

Na tej stronce można obejrzec trailer promujący 6 sezon Pamietników. Już sie nie mogę doczekać października :D

Pamiętniki wampirów
Carrie

Postprzez Carrie » Pt wrz 19, 2014 11:23

Początek 6 sezonu coraz bliżej. 2.10 pierwszy odcinek :) Małe streszczenie "Po spędzeniu czterech miesięcy na radzeniu sobie ze stratą Damona w niekonwencjonalny i potencjalnie niebezpieczny sposób, Elena wraca do Whitmore College by rozpocząć drugi rok studiów. Caroline , która nie potrafi prowadzić normalnego życia, jest zdesperowana by znaleźć sposób na cofnięcie anty-magicznego zaklęcia, które Podróżnicy rzucili na Mystic Falls, a jej frustracja wzrasta, gdy Stefan ( nie odpowiada na jej telefony. Tyler , który znów jest człowiekiem, podczas pikniku football'owego wdaje się w sprzeczkę, która sprawdza jego zdolność do kontrolowania swojego gniewu, natomiast Matt martwi się, że Jeremy zmaga sie ze stratą Bonnie ( w autodestrukcyjny sposób. Alaric , który zmaga się z przystosowaniem do swojego nowego życia jako wampir stawia się w niezręcznej sytuacji gdy poznaje Jo , piękną panią doktor z uniwersyteckiego szpitala. I podczas gdy wszyscy wierzą, że Stefan szuka sposobu na sprowadzenie Damona i Bonnie z powrotem, Elena jest zaskoczona gdy dowiaduje się, czym on się zajmował."

A oto najnowszy zwiastun :)

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... dF6N5vMGzI

Ian Somerhalder (Damon) powiedział takie coś w wywiadzie dla Digital Spy.

"To równie dobrze mógłby być nasz ostatni sezon", powiedział aktor. "Myślę, że to nieuchronne i wszyscy zdają sobie sprawę, że to bardzo ważny czas w naszych życiach. Stworzyliśmy naprawdę świetne historie."

Czyżby to był koniec :?: :roll:
Carrie

Postprzez Villhaxa » So wrz 20, 2014 06:49

Podejrzewam że sami aktorzy są już znudzeni tym poplątaniem wątków. Chodziły nawet słuchy że Elenę i Damona mają zagrać w 6 sezonie inni aktorzy, ale na szczęście... Jeśli mieli by mieszać tak dalej jak w poprzednim sezonie to faktycznie było by to samozatapianie tej łodzi. A w oczekiwaniu na pierwszy odcinek obejrzałam sobie "Wywiad z wampirem" i "Sagę Zmierzch" :)
Villhaxa

Postprzez pretty maid » So wrz 27, 2014 22:41

Fajny film o wampirach to "Hotel Transylwania". :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
back to back - back to back
pretty maid
Expert
Expert