Niezapomniane seriale młodzieżowe

Wszystko co dotyczy X muzy... o ulubionych filmach (nie tylko fabularnych) ,kultowych serialach oraz o tym co warto zobaczyć i co nowego w świecie filmu...

Postprzez Głośno Milczący » So wrz 13, 2014 10:38

Podróż za jeden uśmiech, Wakacje z duchami, Dziewczyna i chłopak, Niewiarygodne przygody Marka Piegusa to dla mnie te najlepsze.
Głośno Milczący
Odkrywca
Odkrywca

Postprzez » So wrz 13, 2014 10:38

Re: Niezapomniane seriale młodzieżowe

Postprzez Karioka » Śr gru 03, 2014 11:43

Niedawno zmarł niezapomniany Pan samochodzik - Stanisław Mikulski wiec chciałabym jeszcze o tym serialu słów kilka

Po kilku latach ponownie obejrzałam ten film i podtrzymuje opinię, że jest interesujący i nadal mi sie bardzo podoba. Muszę jednak wytknąć minusa, który najbardziej mnie raził. Jest to oczywiście moje subiektywne zdanie ale kompletnie nie pasowali mi aktorzy grający Petersenów. Karen w mojej wyobraźni to niebieskooka, długowłosa, blond piękność i nie ujmując nic pani Szykulskiej to nie pasowała mi ona na tą postać podobnie jak kapitan Petersen, który wg mnie powinien byc starszym ale potęznym i silnym męzczyzną, budzącym postrach gdy sie zdenerwuje a nie zwykłym starszym panem :/ W filmie było sporo różnic w porównaniu z książką, ale niektore jak np. zmiana Bahometa były moim zdaniem niepotrzebne. Lepiej za to podobały mi sie wydarzenia w Kortumowie. Ksiązkowe prądy błądzące i uniemozliwianie dostepu do piwnicy przez gospodynie było troche naciągane, w filmie wyszło to lepiej. Ogólnie uważam ten film za udany i choć latka lecą nadal fajnie sie to oglada :)
Karioka

Postprzez » Śr gru 03, 2014 11:43

Poprzednia strona

Powrót do W świecie filmu