Niezapomniane seriale młodzieżowe

Wszystko co dotyczy X muzy... o ulubionych filmach (nie tylko fabularnych) ,kultowych serialach oraz o tym co warto zobaczyć i co nowego w świecie filmu...

Niezapomniane seriale młodzieżowe

Postprzez Karioka » Pt kwi 04, 2014 08:26

Jakie najbardziej lubicie (lub lubiliście) seriale młodzieżowe ? Na jakich się wychowaliście i jakie z sentymentem wspominacie ? seriale które miały klimat,na których kolejne odcinki czekało się z niecierpliwością i jakich dziś już się nie kręci.
Moim ukochanym serialem jest oczywiście "Stawiam na Tolka Banana". Obejrzałam go dziesiątki razy i nigdy :!: mi się nie znudzi,a moja córa ogląda go ze mną i tez jej się podoba.

Obrazek

Piosenkę tytułową zaśpiewało już kilku wykonawców,ale moim skromnym zdaniem poza orginałem najlepiej to zrobił Robert Gawliński. Serial ponadczasowy i tyle. Ale poza Tolkiem były też takie wspaniałe młodzieżowe seriale jak "Podróż za jeden uśmiech" , "Gruby" , "Pan Samochodzik" "Siedem życzeń" , "Wakacje z duchami" , "Urwisy z Doliny Młynów". Dużo jeszcze by wymieniać. Wszystkie te seriale miały duszę i na szczęście zostały wydane na płytach,więc nie trzeba czekać aż telewizja je przypomni.
A ta para to chyba najczęściej obsadzani młodzi aktorzy w serialach z tamtych lat :D

Obrazek
A jakie są wasze ulubione seriale z młodości?
Karioka

Postprzez » Pt kwi 04, 2014 08:26

Re: Niezapomniane seriale młodzieżowe

Postprzez Amnezja » Pn kwi 07, 2014 08:21

Podróż za jeden uśmiech,zdecydowanie. Pamiętam też serial w którym główna postacią był Paragon,ale tytuł wyleciał mi z głowy.
Amnezja

Postprzez jollyroger72 » Pn kwi 07, 2014 10:47

Amnezja napisał(a): Pamiętam też serial w którym główna postacią był Paragon,ale tytuł wyleciał mi z głowy.

"Do przerwy 0:1" :wink:
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez cichutkiszept » Pn kwi 07, 2014 14:15

Pan Samochodzik -uwielbiałam Nienackiego
cichutkiszept

Postprzez Krecik » Wt kwi 08, 2014 07:30

Stawiam na Tolka Banana nie podobał mi się,za to "Wakacje z duchami" albo "Dziewczyna i chłopak" to były super seriale :)
Krecik

Postprzez Rademenes » Śr kwi 09, 2014 10:34

Siedem życzeń,zdecydowanie,ale bardzo lubiłem też Wakacje z duchami i Dziewczyna i chłopak :)
Rademenes

Postprzez jollyroger72 » Śr kwi 09, 2014 11:09

Trochę zapomniany, gdyż w ostatnich kilkunastu latach rzadko prezentowany, ale bardzo dobry jest serial "Znak orła". Ktoś z Was jeszcze go pamięta? Akurat z tym serialem jest jak z "Balladą o Januszku" - nie ma "mody" na pokazywanie takich rzeczy...
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez Glass Spider » Cz kwi 10, 2014 08:35

"Znak orła" to bardzo dobry serial historyczny,z czego przecież słynęła kiedyś polska kinematografia. Jeśli chodzi zaś o seriale młodzieżowe to gwiazdą byli niewątpliwie Filip Łobodziński i Henryk Gołębiewski,którego teraz też możemy w wielu polskich filmach zobaczyć,ale z reguły gra "element". Dla mnie "Podróż za jeden uśmiech" i "Dziewczyna i chłopak" to najlepsze młodzieżowe filmy tamtych lat.
Glass Spider

Postprzez Karioka » Pt kwi 11, 2014 07:57

"Dziewczyna i chłopak" podobał mi się kiedyś,teraz już trochę trąci myszką i rzadko do tego serialu wracam,ale kiedyś nie ominęłam żadnego odcinka :D
Karioka

Postprzez Xerice » Wt kwi 15, 2014 10:25

"Wakacje z duchami" i "Podróż za jeden uśmiech". Przypominam sobie również serial "Karino".
Xerice

Postprzez » Wt kwi 15, 2014 10:25

Następna strona

Powrót do W świecie filmu