Serial - "Daleko od szosy"

Wszystko co dotyczy X muzy... o ulubionych filmach (nie tylko fabularnych) ,kultowych serialach oraz o tym co warto zobaczyć i co nowego w świecie filmu...

Serial - "Daleko od szosy"

Postprzez Nemesis » Cz lis 27, 2014 15:18

Serial ukazujący perypetie chłopaka, mieszkającego w niewielkiej wiosce, który postanawia wyrwać się z niej i zmienić swoje życie....
Od dziecka interesuje się techniką, mechaniką, samochodami. Marzy, aby zostać kierowcą.
Poznaje Bronkę, najładniejszą dziewczynę we wsi. Mimo uczucia Leszek twierdzi, że na wsi "nie ma odbicia" i musi coś zrobić ze swoim życiem. Postanawia wyjechać na Śląsk. Ciężko pracuje i odkłada pieniądze, by w końcu rozpocząć upragniony kurs prawa jazdy.
Któregoś dnia,podczas wakacji, chłopak poznaje Anię.
Dziewczyna jest córką dentystki, mieszka w Łodzi, studiuje biologię. Anka wpada Leszkowi w oko, jak się okazuje - z wzajemnością. Parę dzieli jednak ogromna przepaść intelektualna i kulturalna.
Do tego matka dziewczyny jest niechętna temu związkowi...
Mimo wielkich trudności pobierają się...jednak prawdziwe kłopoty dopiero się zaczynają...

Dla mnie jeden z najciekawszych seriali polskich,za każdym razem z wielką chęcią go oglądam...
Świetne role Krzysztofa Stroińskiego,Sławomiry Łozińskiej,Jana Machulskiego czy Ireny Szewczyk...

Wielu aktorów grających w tym serialu już niestety nie żyje (m.in...wspomniany Jan Machulski,Krzysztof Kołbasiuk czy
Tomasz Zaliwski)
Najtragiczniej (3 lata po nakręceniu serialu) zmarła grająca Wieśkę Anna Szczepanik....

Obrazek

Popełniła samobójstwo wyskakując z okna...

Reżyserem serialu był ten sam Zbigniew Chmielewski,który reżyserował również inny świetny serial Blisko,coraz bliżej

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez » Cz lis 27, 2014 15:18

Re: Serial - "Daleko od szosy"

Postprzez Gollum » Pt lis 28, 2014 13:15

W pełni genialny, kultowy, z tekstami które zna się na pamięć. Obejrzeć "Na żądanie raz można":) ale ja i bez żądania mogę przynajmniej raz do roku:)
Gollum

Postprzez Dżoanna77 » N sty 18, 2015 10:16

Teraz właśnie idzie na jedynce. Lubię obejrzeć od czasu do czasu.
"Jak sie ma taką sztukę przed sobą to trudno zachować kulturę" hahaha :lol:
Dżoanna77

Postprzez jollyroger72 » N sty 18, 2015 10:23

Dżoanna77 napisał(a):"Jak sie ma taką sztukę przed sobą to trudno zachować kulturę" hahaha :lol:

To chyba najlepszy tekst z tego filmu :lol: :lol: :lol:
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez Jessie » Pt sty 23, 2015 15:19

No jest jeszcze "Ino czytasz i czytasz. - Mówiłem mamie, że się nie mówi "ino" - Ino jak? - Ino "tylko". :lol:
Jessie

Postprzez jollyroger72 » Pn sty 26, 2015 12:14

No i "sie panie częstują" :lol:
Obrazek"Hey, where am I?"
"You wanna know where you are?
Hahaha, in PARADISE!"
jollyroger72
Administrator
Administrator

Postprzez pretty maid » Pn sty 26, 2015 13:06

I świetne: Daj mi nogę, daj mi nogę, daj mi nogę. Ja ci nogi, ja ci nogi dać nie mogę. :lol:
Obrazek
Oh here they come
riders of the sun
and they will fight
back to back - back to back
pretty maid
Expert
Expert

Postprzez » Pn sty 26, 2015 13:06

Powrót do W świecie filmu