Oscary

Wszystko co dotyczy X muzy... o ulubionych filmach (nie tylko fabularnych) ,kultowych serialach oraz o tym co warto zobaczyć i co nowego w świecie filmu...

Oscary

Postprzez Jadzia » N lut 22, 2015 19:32

A jak myślicie? "Ida"dostanie dziś w nocy Oscara? Ja trzymam mocno kciuki. :)
Jadzia

Postprzez » N lut 22, 2015 19:32

Re: Oscary

Postprzez Nemesis » N lut 22, 2015 20:05

Jadzia napisał(a):A jak myślicie? "Ida"dostanie dziś w nocy Oscara?

Uważam że nie dostanie. Przegra z "Leviatanem". Zresztą nie bardzo rozumiem te zachwyty nad "Idą" :roll: Owszem film niezły, ale żeby zaraz Oscar... "W Ciemności" moim zdaniem było lepsze, a nie dostało.
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez Nemesis » Pn lut 23, 2015 04:34

A jednak :shock: "Ida" z Oscarem. Jestem bardzo zdziwiony...
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez Coffey » Pn lut 23, 2015 11:37

Nemesis napisał(a):
Jadzia napisał(a):A jak myślicie? "Ida"dostanie dziś w nocy Oscara?

Uważam że nie dostanie. Przegra z "Leviatanem". Zresztą nie bardzo rozumiem te zachwyty nad "Idą" :roll: Owszem film niezły, ale żeby zaraz Oscar... "W Ciemności" moim zdaniem było lepsze, a nie dostało.

"W ciemności" było filmem jakim już wiele było. "Ida" natomiast to zupełnie inny film niż tysiące na rynku, wyróżniający się i dlatego został doceniony. "Leviatan" to film mocny, momentami aż za mocny, ale trzeba przyznać że równie dobry jak "Ida". Na szczęście to do nas jedzie Oscar :wink:
Coffey

Postprzez ReNatka » Pn lut 23, 2015 18:43

Zarwałam noc, ale było warto ! Przepiękny film i zasłużenie dostał tą nagrodę ! Cieszę się że Oskara dostał Eddie Redmayne za rolę Stephena Hawkinga w filmie "Teoria wszystkiego". Film cudowny, szkoda ze nie udało się zdobyć głównego Oskara.Jako kinomaniaczka jestem przeszczęśliwa :!:
ReNatka

Postprzez Gollum » Wt lut 24, 2015 19:26

Oglądałem "Teorię wszystkiego" i jestem pod wrażeniem. Nie będę tu spoilerował,ale naprawdę warto obejrzeć historię tego wybitnego naukowca :)
Gollum

Postprzez roxana » Śr lut 25, 2015 12:44

Gollum napisał(a):Oglądałem "Teorię wszystkiego" i jestem pod wrażeniem. Nie będę tu spoilerował,ale naprawdę warto obejrzeć historię tego wybitnego naukowca :)

Theory of Everything jak dla mnie bardzo kiepski i dobrze że przegrał z Birdmanem. Miał być dobry film biograficzny o wielkim naukowcu, a zamiast tego jest miałki, płaski, pretensjonalny film bardziej o jego żonie, niż o samym Hawkingu. na plus kilka pojedynczych dialogów plus gra Redmayne'a.
A jeśli chodzi o Idę moim zdaniem przesadzona ta antypolskość, dla mnie po prostu ten film jest słaby, głównie przez swoją konstrukcję, postacie i jego tempo, nie ma dla mnie znaczenia czy to polski czy rumuński film, po prostu nie zasłużył na Oskara.
roxana

Postprzez » Śr lut 25, 2015 12:44

Powrót do W świecie filmu