Saga o Ludziach Lodu / Sagi Skandynawskie

Dzielcie się tym co warto przeczytać,jakie książki i autorów lubicie...

Re: Saga o Ludziach Lodu / Sagi Skandynawskie

Postprzez Nieistotna » Śr paź 29, 2014 19:45

Racja. Nieważne w jakim języku będzie, grunt by była. :)
Chociaż także myślę że w szybkim czasie w necie nie tylko angielskie, ale i polskie napisy do Sagi się pojawią.
Nieistotna

Postprzez » Śr paź 29, 2014 19:45

Postprzez Nieistotna » Pt gru 05, 2014 20:06

Nakręcono już podobno pierwszą transzę 21 odcinków, które jak podają skandynawskie fora od 18 lutego będzie można już obejrzeć. Niestety w języku islandzkim. W styczniu mają pojawić się pierwsze zwiastuny! Jestem strasznie podekscytowana że obejrze swoją ulubioną sagę i chociaż islandzki znam wyrywkowo jakoś da się radę. :)
Nieistotna

Postprzez Chevrette » Pn gru 22, 2014 12:46

Nieistotna napisał(a):Nakręcono już podobno pierwszą transzę 21 odcinków, które jak podają skandynawskie fora od 18 lutego będzie można już obejrzeć. Niestety w języku islandzkim. W styczniu mają pojawić się pierwsze zwiastuny! Jestem strasznie podekscytowana że obejrze swoją ulubioną sagę i chociaż islandzki znam wyrywkowo jakoś da się radę. :)

Nieistotna, nawet nie wiesz jak bardzo ucieszyłam się, gdy przeczytałam Twój post. ;D Mam nadzieję, że to prawda bo od kilku dobrych lat krążą pogłoski o ekranizacji. A tutaj czytam że już nakręcono... :D super. Jeszcze piszesz, że w styczniu ukażą się pierwsze zwiastuny. Tyle dobroci! :) Gdybyś mogła to informuj nas koniecznie o dalszych newsach, bo ja na takie info coś się nie mogę natknąć, pewnie dlatego, że nie znam języków skandynawskich, a to chyba tam tylko można konkretne informacje znaleźć. Dla mnie może być i po chińsku- i tak bardzo, bardzo chętnie zobaczę.
Wspomnę, że w Sadze zakochałam się, gdy byłam jeszcze w gimnazjum, a teraz jako studentka wracam do książek z takim samym zapałem. :)
Chevrette

Postprzez Anna » N gru 28, 2014 20:30

Nieistotna napisał(a):Na norweskich forach pojawiła się informacja że od 21.01.2015 w norweskiej telewizji ma pojawić się pierwsza transza 21 odcinków SoLL. :)

Poważnie??? :shock: :shock: SUPER ! :D :D :D w SoLL zakochałam sie będąc nastolatka kazdy z tomów przeczytany po kilkanascie razy i ciagle nie mam dość :D wspaniała wiadomość :) :)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Nieistotna » Wt gru 30, 2014 09:08

Na forach islandzkich pojawiły się zdjęcia i amatorskie nagrania z planu,jednak po 4 godzinach zostało to wszysko zdjęte. Robią z tego tajemnicę większą niż z nowej odsłony Bonda :?:
Nieistotna

Postprzez Lea » Pt lut 06, 2015 13:32

Czy coś wiadomo o emisji ekranizacji Sagi? Bo jakoś cicho w temacie :roll:
Lea

Postprzez Nieistotna » Cz lut 12, 2015 09:39

Lea napisał(a):Czy coś wiadomo o emisji ekranizacji Sagi? Bo jakoś cicho w temacie :roll:

Telewizja islandzka wyemitowała 3 odcinki pilotażowe, w Norwegii na razie nic nie było, ale moja przyjaciółka z Lillehammer trzyma rękę na pulsie i jeśli zdobędę choćby screeny na pewno tu wkleję.
Nieistotna

Postprzez Chevrette » Wt lut 17, 2015 09:07

W takim razie czekam z niecierpliwością i cieszę się że będziesz informować. :D
Chevrette

Postprzez winter_sadness » So maja 16, 2015 17:57

Jak się dowiedziałam po raz kolejny pieniądze zmusiły do zawieszenia produkcji Sagi. Zawieszenia, czyli mam nadzieję że kiedyś wreszcie to powstanie. Po pilotażowych odcinkach wycofali się dwaj sponsorzy. Tyle dowiedziałam się od koleżanki mieszkającej i pracującej w Norwegii. :(
A jak widziałam w reklamie "Saga" w wersji książkowej znów w kioskach. Fajnie, bo kilka części pożyczyłam i do dziś nie odzyskałam :evil:
winter_sadness

Postprzez » So maja 16, 2015 17:57

Poprzednia strona

Powrót do Czytelnia forum Paradise