Dobranocki z lat młodości

Programy,które lubicie...te nowe i te,których już dawno nie ma a stały się kultowymi programami telewizyjnymi

Re: Dobranocki z lat młodości

Postprzez Włóczykij » N mar 16, 2014 22:10

Tez lubiłam Sindbada,Pszczółkę Maje i Gumisie,ale najbardziej co widac po moich forumowych atrybutach kochalam Muminki. Dzis przekazuje milosc do tych sympatycznych postaci swojej coreczce,moze kiedys i ona bedzie wspominac ksiązeczki i bajki z Muminkami,Migotke,Paszczaka i Włóczykija.:)
Włóczykij

Postprzez » N mar 16, 2014 22:10

Postprzez Nemesis » Śr mar 19, 2014 20:40

A ja mimo ze to fińska bajka Muminków nie lubiłem i nie lubię... Najbardziej czekałem na "Misia Uszatka" , "Krecika" i "Brygadę RR"...Później doszli prześmieszni "Sąsiedzi" , którzy jak sami czesi twierdzą są parodią serialu "Pod jednym dachem"... Teraz dzieci są pozbawione dobranocek...a kiedyś to było 10 minut radości :)
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez MaS24 » Pn mar 24, 2014 17:51

Pamiętam, jako dziecko odpływałem przy Pszczółce Mai. Tak zagłębiałem się w ta bajkę, jakbym tam był razem z tymi zwierzątkami.
MaS24

Postprzez Amnezja » Pn kwi 07, 2014 08:22

Kacze opowieści z niezapomnianym Sknerusem.Teraz już dawno nie widziałam tej bajki,ale chętnie bym obejrzała :)
Amnezja

Postprzez ReNatka » Wt kwi 08, 2014 07:52

A pamięta ktoś "Piaskowego dziadka" ? To taka enerdowska bajka była :D czasami widzę ją w TV i propaganda socjalizmu aż od niej dziś bije.Ale wtedy obok Misia Colargola i Sindbada była jedną z moich ulubionych bajek :)
ReNatka

Postprzez Krecik » Wt kwi 22, 2014 20:28

Ja pamiętam Piaskowego dziadka,całkiem niedawno nawet na jakiejś telewizji leciała. Przypomniał mi się jeszcze "Piesek w kratkę",tak przez mgłę tę dobranockę pamiętam.A le i tak rządził Krtek i O loupežníku Rumcajsovi :D
Krecik

Postprzez Carrie » Wt kwi 29, 2014 19:35

Moje najukochańsze bajki z lat dziewczęcych to Biały delfin Um (Oum le Dauphin Blanc) , Krecik (Krtek) , Miś Uszatek , Smerfy, Gumisie , Pampalini łowca zwierząt (Slavný lovec Pampalini) , Baltazar Gąbka i Pszczółka Maja. Teraz tych bajek ze świecą szukać :(
Carrie

Postprzez Dżoanna77 » Pn maja 05, 2014 05:51

Oczywiście jako mała dziewczynka oglądałam i Misia Uszatka i Pszczółkę Maję z Guciem i Filipem i Zaczarowany Ołówek,ale odkąd zaczęłam się interesować Japonią odkryłam że oni też mieli fajną kreskę i robili bajki na wysokim poziomie. Kiedyś,pamiętam słabo oglądałam właśnie bajkę japońską o piłkarzach,całkiem niedawno na Polonii 1 był dzień japońskiej animacji i cały dzień siedziałam przyklejona do ekranu:)

Kapitan Tsubasa (キャプテン翼 ) tak nazywała się ta słynna bajka o piłkarzach :D

Obrazek

Pamiętam też bajkę o Czarodziejce Sally,która żyje na ziemi,wśród ludzi. Większośc odcinków mam nawet nagraną,ale z koszmarnym lektorem.

Obrazek

Trzecią japońską bajkę która kocham jest Pojedynek aniołów ( アタッカ),znowu o sporcie,tym razem o siatkówce i miłości

Obrazek

A tą kreskówkę,chyba wszyscy pamiętają :D

Obrazek

"Sindbad, Sindbad z Tobą się żyje weselej
Sindbad, Sindbad, i ty się do nas też śmiej
Popatrz wkoło witają cię przyjaciele
Z tobą, razem, w najdalszy wyruszą rejs

I na biegun skuty lodem,
przez busz płonący Sahary piach
przez mroczną dżunglę i wielką wodę
poznać smak przygód a nawet strach
Ty rekinów się nie zlękniesz ni lwów
do domu powrócisz znów"

Sindbad (アラビアンナイト シンドバットの冒険) najlepsza bajka dla dzieci na świecie :)
Dżoanna77

Postprzez Coffey » Pn maja 19, 2014 06:33

Lubiłem i do dziś lubię "Pszczółkę Maję", "Rumcajsa", "Przygody Baltazara Gąbki", "Gumisie", "Smurfy", "Misia Uszatka", "Denwer ostatni dinozaur", "Brygadę RR", "Pyzę wędrowniczkę" . Nie znosiłem, "Bolka i Lolka", "Koziołka Matołka" i "Kubusia Puchatka".
Coffey

Postprzez ALF » Wt maja 27, 2014 08:44

Smerfy i Gumisie :)
ALF

Postprzez » Wt maja 27, 2014 08:44

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Telewizja