The Voice of... i inne talent show

Programy,które lubicie...te nowe i te,których już dawno nie ma a stały się kultowymi programami telewizyjnymi

The Voice of... i inne talent show

Postprzez Nemesis » N maja 04, 2014 17:01

The Voice wymyślili holendrzy w 2010. Celem programu jest odkrycie talentów wokalnych...co jest także celem innych tego typu programów,ale w przeciwieństwie do X Factor, Must be the Music,czy wcześniej Idola w castingach kandydaci na przyszłe muzyczne gwiazdy muszą jurorów zaczarować jedynie głosem,nie ma znaczenia wygląd,którym niekiedy...np w X-Factorze się czasem kierowano... Fotele jurorskie są odwrócone i jeśli spodoba się któremuś z jurorów głos naciska guzik i fotel się odwraca... jeśli odwróci się kilka foteli,to wykonawca wybiera,z kim w dalszych etapach chce pracować i w czyjej drużynie być..

Obrazek

Program zyskał sporą popularność w świecie,w ponad 45 krajach jest emitowany (nawet w Chinach czy Tajlandii) Niemcy prócz dorosłego Voice mają także wersję dziecięcą ...W Polsce także ku mojej radości od 2011 roku jest on emitowany,jest już 4 sezon...i mam nadzieję że będą dalsze,bo choć już mi się talent showy trochę ponudziły to ten uważam za najlepszy...
Obecnie jurorami/trenerami są Tomson i Baron z zespołu Afromental (3 raz), Justyna Steczkowska (była również w drugiej edycji), Maria Sadowska (po raz 2) i marek Piekarczyk z TSA (3 raz)... Wcześniej jurorami byli także Nergal,Piasek,Ania Dąbrowska,Kayah,Edyta Górniak i Patrycja Markowska... W pierwszej edycji wygrał "człowiek Nergala" Damian Ukeje

Nergal i Damian Ukeje - „Higway to hell"

Koleś ten nagrał już płytę a piosenki"Zanim odejdę" czy "Bezkrólewie" ja osobiście uważam za jedne z lepszych kawałków w ostatnim czasie....

W drugiej edycji zwyciężyła nowa polska Janis Joplin Natalia Sikora z ekipy Piekarczyka , znana wielbicielom serialu "Na wspólnej"...ja jednak ją wolę jako piosenkar
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez » N maja 04, 2014 17:01

Re: The Voice of...

Postprzez Peters1984 » N maja 04, 2014 17:17

Ja oglądam regularnie odcinki obecnej edycji. Ale brakuje choć jednej wyrazistej postaci, która by przykuła moją uwagę. Może przeciętności, chyba, że się to zmieni jak znowu 12 wystąpi.
Peters1984

Postprzez Benita28 » N maja 04, 2014 19:44

Jak to nie ma wyrazistej postaći? A Juan Carlos Cano , Monika Pilarczyk albo Kasia Sawczuk? Przecież to bardzo wyraziste postacie. A wczoraj wzruszyłam się do łez jak usłyszałam wykonanie piosenki mojego ulubionego LemOna - Napraw. I to zaśpiewała dziewczyna której nie lubię. Ale wczoraj Kobiałka dała radę i nawet na nią zagłosowałam :)

http://www.youtube.com/watch?v=nyiQyztWJ38
Benita28

Postprzez Fozzie » Cz maja 08, 2014 06:20

A ja lubię Kobiałkę. Zadziorna,mocna dziewczyna,ale jak trzeba potrafi wzruszyć,jak właśnie tym LemOnem.Laski zachwycają sie Juanem,ale podejrzewam że tu chodzi o tatuaże a nie o głos,bo ten ma przeciętny.Jyz sto razy lepszy jest Karpacki. :roll:
Fozzie

Postprzez Jessie » Pt maja 09, 2014 05:34

Pierwsza edycja najlepsza,ale i w tej można znaleźć ciekawe głosy. Kasia Sawczuk, Dominika Kobiałka, Maja Gawłowska i Michał to najlepsze głosy i mam nadzieję ze w którymś z nich jest ukryty voice,ale Juan to ciacho prosto do zjedzenia :lol: :D Szkoda że zrezygnowano ze śpiewania swojej piosenki w pierwszym laifie,tak jak to było wcześniej,fajnie było usłyszeć jak tworzą swoje kompozycje.
Jessie

Postprzez Nemesis » So maja 17, 2014 20:30

Tak narzekałem na tego Juana a dziś pokazał że rockman z niego nie lada... A wykonanie w duecie z Moniką "Józka" - Bajmu w wersji polsko-hiszpańskiej...rewelka... Własciwie przeszli wszyscy co chciałem do finału...Mam nadzieję że program wygra Maja,albo Kasia,dziewczyny,które głosami taką Cleo zjadają na śniadanie :lol:
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez Włóczykij » Pt cze 06, 2014 21:10

Ja z mieszanymi uczuciami przyjełam zwycięstwo Juana w tej edycji. Kasia Sawczuk moim zdaniem śpiewała o niebo lepiej,no ale Juan zdobył sympatię dziewczyn i pewnie to przeważyło. Chociaż jego występ finałowy,szczególnie w autorskiej piosence wzruszył i mnie.
Włóczykij

Postprzez Włóczykij » Śr sie 27, 2014 08:06

We wrześniu startuje kolejna edycja Voice. Sadowską wśród jurorów zastąpi ponownie Edyta Górniak. I to jest ciekawe bo podobno ze Steczkowską sie nie lubią :shock:
Włóczykij

Postprzez Nemesis » So sty 03, 2015 21:45

Obrazek

Ruszyła kolejna edycja "The Voice Of Finland", która jest o niebo lepsza od naszej rodzimej wersji tego show... Nowym jurorem w tej edycji jest Tarja Turunen, która obok charyzmatycznego Michaela Monroe znanego z Hanoi Rocks tworzy tą rockową "twarz" jurorską. Wersja fińska "The Voice" jest bardziej rockowa, momentami nawet metalowa i startują w niej nie tylko amatorzy co pokazał przykład wokalisty Celesty...
Fragmenty programu można obejrzeć na Facebooku na stronce The Voice of Finland.

Obrazek
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez Gollum » N sty 04, 2015 09:57

Za dużo jest tego typu programów.Żeby to jeszcze przekładało się na ilość wokalistów albo zespołów na rynku.
Gollum

Postprzez » N sty 04, 2015 09:57

Następna strona

Powrót do Telewizja