ALF

Programy,które lubicie...te nowe i te,których już dawno nie ma a stały się kultowymi programami telewizyjnymi

ALF

Postprzez ALF » Cz maja 22, 2014 07:28

A pamietacie ten amerykanski sitcom ?:D Ja moge go ogladac bez przerwy. A.L.F. urodził się 28 października 1756 na fikcyjnej planecie Melmac i w czasie emitowania serialu liczył sobie 229 lat. Planeta Melmac mieściła się sześć parseków za Hydra Centauris i posiadała zielone niebo oraz niebieską trawę.

Alf pokryty był futrem barwy sieny palonej, miał pomarszczony pysk, osiem żołądków, był w 98 procentach pokryty sierścią, a jego ulubiony posiłek stanowiły koty. Wylądował na Ziemi, rozbijając się swoim statkiem kosmicznym na dachu garażu rodziny Tannerów, na przedmieściach Los Angeles, i zamieszkał razem z nimi. Dzieci (Lynn i Brian) za nim przepadają, Willie raczej go toleruje, a z Kate często ma "na pieńku". W serialu pojawia się też kot Tannerów Szczęściarz (na zjedzenie którego Alf ma wielką ochotę) oraz wścibscy sąsiedzi – Ochmonkowie.
Zawsze czekalem na kolejne odcinki i chociaz trwaly tylko 25 minut byly rewelacyjne. Szkoda ze tv nie decyduje sie na powtórki :(
ALF

Postprzez » Cz maja 22, 2014 07:28

Re: ALF

Postprzez Athena » Pt maja 23, 2014 08:13

Lubialam ten serial choc nie ogladalam wszystkich odcikow ,nawet ostatniego nie widzialam.Alf byl calkiem milutkim pluszaczkiem.Pod linkiem mozna poczytac wspomnienia aktorow z planu.
http://www.swiatseriali.pl/seriale/kult ... Id,1430044
Obrazek
Athena
Moderator
Moderator

Postprzez ALF » Wt maja 27, 2014 08:48

Serial był prześmieszny. Oto kilka śmiesznych scenek z planu :) http://www.youtube.com/watch?v=56lTwxlENCY
ALF

Postprzez Fozzie » Wt cze 03, 2014 11:31

Lubiłem Alfa,ale i tak daleko mu było do Muppet'ów :D
Fozzie

Postprzez ALF » Cz cze 05, 2014 08:09

Alf to była zupełnie inna forma rozrywki niż Muppet Show więc nie ma co ich porównywać :wink:
ALF

Postprzez tiffany » Cz cze 05, 2014 19:50

No na pewno był to mądrzejszy serial od Świata wg Bundych,bo tamtego to się nie dało oglądać :evil: Alf był przyjemnym zwierzakiem i do pewnego czasu wierzyłam ze takie zwierzęta itnieją :D :D
tiffany

Postprzez Włóczykij » Pt cze 06, 2014 21:12

A mnie strasznie działał na nerwy. Nie lubiłam go podobnie jak Muppetów. Dla mnie humor amerykański jest jeszcze gorszy niż angielski.
Włóczykij

Postprzez ReNatka » Pt cze 20, 2014 07:54

Alf wyczesany był :lol: Jako małolata nie opuściłam żadnego odcinka.
ReNatka

Postprzez » Pt cze 20, 2014 07:54

Powrót do Telewizja