Upadek telewizji

Programy,które lubicie...te nowe i te,których już dawno nie ma a stały się kultowymi programami telewizyjnymi

Upadek telewizji

Postprzez Lea » Pn mar 16, 2015 08:41

Czy zauważyliście jak nisko upadła szeroko rozumiana telewizja? Kiedyś miała jakiś charakter edukacyjny, teraz wszystko nastawione na słupki i pieniądze.
Nie mówię tu o kanałach tematycznych, bo te wiadomo prezentują to do czego zostały stworzone, ale takie telewizje jak TVP, Polsat, TVN to już naprawdę czasem żenada na całego. Kiedyś myślałam że Big Brother to szczyt głupoty,ale myliłam się :shock:
Całkiem przypadkiem miałam wątpliwą przyjemność obejrzenia kawałka programu Celebrity Splash. Jak nisko trzeba upaść by zgodzić się na występ w programie w którym z udawanym strachem skacze się do wody i...już. Ale najważniejsze by naciągnąć widzów na smsy. Ten program jest idiotyczny.
Do tego z każdej strony tysiące programów dla śpiewających inaczej albo gotujących inaczej. Czym więcej głupiej tym lepiej. :shock:
Ja naprawdę nie wiem co będzie za kilka lat, ale jeśli takie trendy będą nadal, to może pozbyć się telewizora i nie widzieć tych głupot :?:
Lea

Postprzez » Pn mar 16, 2015 08:41

Re: Upadek telewizji

Postprzez ReNatka » Pn mar 16, 2015 20:08

U mnie od dawna telewizor służy do oglądania DVD. :D Zrezygnowałam z kablówki,bo i po co płacić skoro nic się nie ogląda. Bo nie ma nic do oglądania.
ReNatka

Re: Upadek telewizji

Postprzez Sanderus » Wt mar 17, 2015 13:10

Teraz dopiero będzie upadek, przynajmniej TVN. Bo skoro sprzedani zostali amerykanom to wszystkiego można się spodziewać :?:
Sanderus

Postprzez » Wt mar 17, 2015 13:10

Powrót do Telewizja