Nasze Zwierzęta

"I kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate. Te, co skaczą i fruwają...". Zwierzęta,najliczniejsi mieszkańcy naszej planety...

Nasze Zwierzęta

Postprzez Athena » Cz lis 28, 2013 15:08

Moja milusinska jest kotka zwana czasami Bella,a czasami Lala,Futrzak i Sikaweczka zwlaszcza jak jej sie zdarzy pod oknem siusiu zrobic nie w kuwecie.To czarny pers skandynawski ze zlotymi oczetami :D
Obrazek
Athena
Moderator
Moderator

Postprzez » Cz lis 28, 2013 15:08

Re: Zwierzęta

Postprzez Bonsai » Cz lis 28, 2013 20:16

A ja mam kotkę MIŁKA. Miałam tez Psotkę i dwie świnki morskie ale musiałam oddac bo alergia u mnie wystapiła :(.

moja kotka to mieszaniec dachowca z persem ale jakos ja tam ani jednego dłuzszego kłaczka nie widze :migreen:
Bonsai

Postprzez Athena » Cz lis 28, 2013 20:21

No to sie tylko cieszyc ze ma krotka siersc,nie fruwa ci to po mieszkaniu ...a kot nie ucieka od glaskania bo mysli ze to zaraz po pieszczotach bedzie czesanie.Mam jeszcze chomika co mi kolezanka podzucila bo jej kotka chciala biedaka zjesc ...Na szczescie moja zupelnie nie zainteresowala sie chomikiem.Jakas wybrakowana ta moja kicia :lol:
Obrazek
Athena
Moderator
Moderator

Postprzez Bonsai » Cz lis 28, 2013 20:45

Moja dawna psotka wskakiwała do duzej klatki do prosiaków i sie z nimi ganiała :):)
Bonsai

Postprzez MaS24 » So lis 30, 2013 20:00

A ja też ma kotkę, rasy europejskiej, czyli po prostu dachówkę. Jest cała czarna, ale pod szyją ma biały krawacik, i biała plamkę pod pachą prawej przedniej łapki. Ma charakter i nie lubi być brana na ręce. Głaskać się da też tylko kiedy ona zechce. Taki kot :)
MaS24

Postprzez Athena » So lis 30, 2013 20:06

Bylam przekonana ze tylko rasowce nie lubia pieszczot :D Mialam Dachowce i zawsze byly przytulanki,tak samo psy Kundelki to istne pieszczochy a rasowce jakos mniej
Obrazek
Athena
Moderator
Moderator

Postprzez MaS24 » So lis 30, 2013 20:48

A ja miałem swego czasu dwa persy, bez rodowodów. Pers biały i pers niebieski. Obie kotki. Ta niebieska (tak na prawdę futerko miała popielate) była bardzo przymilna. Sama wskakiwała na kolana, przychodziła i mruczała, łasiła się. Uwielbiałem ją.
Teraz mam taką indywidualistkę, ale cóż, taki kot :)
MaS24

Postprzez Bonsai » So lis 30, 2013 21:27

Athena moja kotka Milka niby dachowiec a nie lubila nic co kot powinien lubiec.Gryzła nas,drapała dzieci :( i tak dwa lata. Az pewnego dnia spadła z I pietra na balkon sasiadki i dopadł ja tam kocur.
na szczescie była po sterylizacji ale za to jaka zmiana.
Kot miły,podchodzi do głaskania,wskakuje na kolana,pomiałkuje,mizia sie-no jaka zmiana :P . jak ten sex zmienia hi hi.
Bonsai

Postprzez Killashandra » So lis 30, 2013 22:07

Ja psiara jestem, ale koty też lubię, tyle,że jako alergiczka mieć nie mogę...
Killashandra

Postprzez Anna » N gru 01, 2013 15:29

Wszystkie zwierzęta są kochane :D i w przeciwieństwie do ludzi potrafią kochać bezinteresownie....
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez » N gru 01, 2013 15:29

Następna strona

Powrót do Animal Planet