Nasze Zwierzęta

"I kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate. Te, co skaczą i fruwają...". Zwierzęta,najliczniejsi mieszkańcy naszej planety...

Re: Nasze Zwierzęta

Postprzez Killashandra » Cz sty 02, 2014 19:15

Nasze wczoraj urodzone brataniczki i bratankowie-w sumie 10 sztuk, nie chcę zamęczać Was oglądaniem, ale musiałam wstawić tych kilka fot...takie słodziaki to są.... :D
Załączniki
grandziątka rozowa girl.jpg
grandziątka rozowa girl.jpg (48.93 KiB) Przeglądane 947 razy
grandziątka chł.jpg
grandziątka chł.jpg (60.23 KiB) Przeglądane 947 razy
grandziątka besta z małymi.jpg
grandziątka besta z małymi.jpg (58.83 KiB) Przeglądane 947 razy
Killashandra

Postprzez » Cz sty 02, 2014 19:15

Postprzez Bonsai » Cz sty 02, 2014 19:24

Ale słodziutkie :):):)
Bonsai

Postprzez Killashandra » Cz sty 02, 2014 19:32

I jeszcze jeden z bratanków- nazywany śpiochem :lol:
Załączniki
grandziątka spioch.jpg
grandziątka spioch.jpg (50.45 KiB) Przeglądane 942 razy
Killashandra

Postprzez Anna » So sty 04, 2014 12:47

Killashandra napisał(a):I jeszcze jeden z bratanków- nazywany śpiochem :lol:

Śliczne zdjęcia :shock: :D
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Anna » So mar 08, 2014 23:14

Niedawno zakupiłam kolejnego bojownika;samiec Feliks odmiana crowntail :D :D
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Lea » Pt mar 14, 2014 18:46

A oto mój pupil Seamus.

Obrazek
Lea

Postprzez Midnight Man » Pt maja 02, 2014 15:51

Uwielbiam koty.Pamiętam ze kiedyś miałam całą gromadke puszystych kulek,w różnych kolorach. Największym rozrabiaką był czarny kocurek-Kacper. Teraz mam pieska,Husky.Nie wyobrazam sobie życia bez zwierzaków.

Obrazek
Midnight Man

Postprzez Peters1984 » Pt maja 02, 2014 17:31

Podobno postęp technologiczny wypiera instytucję kota. Jak myślicie dlaczego? :P
Podpowiedź: gdzie kot lubi sobie ucinać drzemki, a właściwie na czym? :P
Peters1984

Postprzez Śnieżynka » Śr maja 07, 2014 05:05

Nie wiem gdzie umieścić tego posta,więc napisze go tutaj. Otóż jestem zbulwersowana postawą tzw "ludzi" którzy zbyt pochopnie decyduje się na psa, traktując go raczej jak kolejną zabawkę niż członka rodziny. Dla takich osób zwierzę stanowi tylko źródło problemów, toteż wyjeżdżając na urlop nie zastanawiają się długo nad tym, co zrobić z czworonogiem. Makabrycznych pomysłów na pozbycie się "kłopotu" nie brakuje, ale i przykładów udanych interwencji jest coraz więcej.
Od 1 stycznia 2012 r. weszła w życie nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt, która m.in. zaostrzyła kary za znęcanie się nad zwierzętami. Właściciel, który porzucił czworonoga (co jest uznawane za formę znęcania), może trafić do więzienia nawet na dwa lata. Tylko co z tego skoro to prawo nie jest egzekwowane i nadal zdarzają się takie sytuacje jaka zdarzyła się w długi weekend na moim osiedlu,gdzie jakiś idiota pewnie jadąc z rodzinką na majówkę zapomniał że kupując psa zgodził się na to by był on członkiem rodziny. :evil:
Wyobraźcie sobie że przywiązał go do słupka pod moim blokiem i najzwyczajniej zostawił. :evil: Piesek usiłował się wyrwać ,oczywiście bez skutku,straży miejskiej nie zainteresowało dlaczego psina wyje i tak było do 11 w nocy. Przygarnęłam go,mimo niechęci do tego projektu mojego męża,za to wielkiej radości córy i mam (właściwie ona ma :D) teraz swojego pieska :D Teraz trzeba tylko odwiedzić weterynarza. Mam nadzieję że tego który pozostawił go przywiązanego do tego słupka los się za to odwdzięczy. Przecież teraz nie ma żadnego propbelemu,w Warszawie jest kilka schronisk,są teraz hotele dla zwierząt,nie potrzeba się niepotrzebnie znęcać :evil:
Śnieżynka

Postprzez Nemesis » Śr maja 07, 2014 08:23

Jest taki zespół,który przejmuje się losem zwierząt , nazywa się Hunter i poniżej klip do ich piosenki która opowiada o trudnym losie zwierząt w schroniskach.

PSI

Tym razem bez cylindrów i strojów z epoki.
Tym razem prostu z mostu.
Zdjęcia do klipu nakręcono w szczycieńskim schronisku dla zwierząt "Cztery Łapy".
Opowiada o bezdomnych i porzuconych.
ludziach i zwierzętach.
Jasny i czytelny przekaz dla wszystkich wrażliwych ludzi.

"Niebo jest tuż nad Ziemią, wystarczy tylko się pochylić…"
Nemesis
Expert
Expert

Postprzez » Śr maja 07, 2014 08:23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Animal Planet