Nasze Zwierzęta

"I kudłate i łaciate, pręgowane i skrzydlate. Te, co skaczą i fruwają...". Zwierzęta,najliczniejsi mieszkańcy naszej planety...

Re: Nasze Zwierzęta

Postprzez Anna » Śr maja 07, 2014 08:50

[quote="Śnieżynka"]Na moim osiedlu kilka lat temu był podobny przypadek,idąc do pracy rano widziałam psa pod skleprm ,,żabka,, był przywiązany do słupka,nie zwróciłam uwagi zresztą ludzie wchodzący do sklepu często przywiązują psy do słupków wydało mi się to normalne ale po 10 godz.pracy wracając do domu zauważyłam,że ten pies dalej tam siedzi,ktoś litosciwie dał mu miskę z wodą i obok było małe zbiegowisko ludzi więc podeszłam i zapytałam co się dzieje,jedna kobieta wyjasniła że zadzwonili już do towarzystwa opieki by zabrali psa i wtedy jeden chłopak powiedział że pójdzie do domu matki zapytac czy może przygarnąć psa i tak zrobił i za chwilę przyszedł z matką i pies ostatecznie został przez nich przygarnięty,widzę go nie raz na osiedlu wyrósł z niego duży pies wielkosci husky (wtedy był to szczeniak),ktoś pozbył sie kłopotu jadąc na wakacje(to lato było) i całe szczęście,że zostawił go w miescie a nie w lesie albo np.nie zrobił tak jak pewien pan z mopjego rodzinnego miateczka któremu pies się znudził i próbował mu roztrzaskać głowe kamieniem,pies przeżył ale stracił oko....a podobno człowiek to brzmi dumnie :( :(
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez » Śr maja 07, 2014 08:50

Postprzez tiffany » Śr maja 07, 2014 19:45

A ja jeszcze w maju mam zamiar zaadoptować tę oto psinę z naszego schroniska http://www.schroniskogniezno.pl/index.p ... Itemid=282
Tak mi szkoda tych zwierzaków,że gdybym miała możliwość wzięła bym wszystkie :D
tiffany

Postprzez Anna » Śr maja 07, 2014 20:39

[quote="tiffany"]To super, oby piesek był zdrowy i szczęśliwy u ciebie :) :)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Nieistotna » So maja 17, 2014 06:28

Zawsze chciałam mieć kota,najlepiej czarnego,ale musiałam zrezygnować z tego marzenia,bo mam alergię na kocią sierść :( No i mam żółwia :)

Obrazek
Nieistotna

Postprzez Anna » So maja 17, 2014 06:38

Nieistotna napisał(a):Zawsze chciałam mieć kota,najlepiej czarnego,ale musiałam zrezygnować z tego marzenia,bo mam alergię na kocią sierść :( No i mam żółwia :)

Sympatyczny a jak ma na imię? :) :) :)
Anna
Autorytet
Autorytet

Postprzez Deimos » Wt lip 01, 2014 12:33

A to od niedawna moje podopieczne Max i Freda :)

Obrazek
Deimos

Postprzez Nieistotna » Wt lip 01, 2014 15:49

Anna napisał(a):
Nieistotna napisał(a):Zawsze chciałam mieć kota,najlepiej czarnego,ale musiałam zrezygnować z tego marzenia,bo mam alergię na kocią sierść :( No i mam żółwia :)

Sympatyczny a jak ma na imię? :) :) :)

Bardzo prozaicznie-Stefan :D
Nieistotna

Re: Nasze zwierzęta

Postprzez Lea » Pn lip 07, 2014 07:16

Deimos napisał(a):A to od niedawna moje podopieczne Max i Freda :)

Obrazek

Miałam kiedyś świnki,ale nie potrafiły ze sobą żyć i nawzajem się wyeliminowaly :( A te są świetne,szczególnie ta nastroszona :lol:
Lea

Postprzez Luiza33 » Pt lip 11, 2014 12:48

A to mój piesek - Supełek :)

Obrazek
Luiza33

Postprzez Peters1984 » Pt lip 11, 2014 14:37

Owczar to zapewne dużo i głośno szczeka.
Peters1984

Postprzez » Pt lip 11, 2014 14:37

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Animal Planet